• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
bea, asi hej, ale on mi to inak vobec neje... :unamused:

a veru, odsavacku idem oprasit... co uz pre neho neurobim...?
28. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, ahaaa, to som si neuvedomila. :unamused:
28. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno aj na toto hodi ignore... uvidime :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak dnes sa mi potvrdilo moje dávnejšie podozrenie,že moja Silvia nelubi sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dala som jej jablčko+banán (Bolo to sladke) a ju napínalo a skrucalo.Potom som jej dala čistý banán a po 3 lyžičkách už odmietla dalšie.Tak som to dnes s ovocím vzdala a nachystala karfiolík.No a ten zlupala,len taký buchot!
Takže my fičíme hlavne na zeleninke+mäsku a sladke ovocíčko si môžem hltať sama :grinning:
28. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ahoj ciky. hlavne ze zeleninka chuti :wink: . mozno casom pride na chut aj ovociu.
28. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha bea, dala novu fotos... ale aby ta nevyhresili adminky...lebo im to vadi, ked na profilovej fotke je dieta a nie realna mamka, pripadne spolu s dietkom :wink:
28. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeej ? bozinku, a preco by to niekomu malo vadit ?
28. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to vraj v pravidlach... ale tiez som ich necitala... iba ked vidim, ze niekoho napomenu :wink:

ani velkymi pismenami sa nema pisat,lebo to budi dojem kricania :sweat_smile:
28. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial v obchode nenatrafila na tu slivkovu kasu - inak su dve, jedna je vyslovene ako prevencia proti zapche a jedna taka akoze obycajna slivkova. asi bude rozdiel v mnozstve sliviek.
ale kupila som od Hipp - slivky - akoze vyziva, ale je to take hustejsie, lepivejsie, slivkovejsie. 3 dni to moze byt v chladnicke otvorene. tak mu to tak davam na tretinky - len kvoli kakaniu. tak uz je to lepsie, ale on sa aj tak zvykne rozplakat, ked tak silno tlaci. chuda, tiez mu je to take nove a neviem, ci ho to aj trocha boli, alebo co
28. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi, aj simon plakal ked tlacil.
no, idem si ja dat vanu a hupki dupki do postielky. dnes siel maly spat uz o siedmej, lebo od stvrtej nespal ani tuk, tak do osmej by nevydrzal. som zvedava o ktorej vstane...
papaaaa
28. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi...fakt?...ja mam tiez ninku na profil. foto... :zipper_mouth:
28. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vypinam PC...idem dopit cajik a citat knihu...pa pa...dobru nocku... :wink:
28. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak vsetkych asi nestihaju glbat... :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne zrušili minule admini Silvinku v profile.... :frowning2: Mne stále všetko zrušia.
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Dobruuuuuuuuuuuu
28. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuuu dievcata :slight_smile:
28. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko maminy a babatká, aj my uz mame 6 mesiacikov, hadam dnes pridam aj fotku. Mala este spinka,idem Vas precitat,som tu dlhsie nebola :wink:
29. okt 2009 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano sektarky :wink:
dankovi posielame velku pusu a odkazujeme nech uz papa aby vyrastol na zdatneho junaka.
29. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anib. ako sa mate ? takze uz aj vy mate polrocik. gratulujeme dodatocne :dizzy_face:
29. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bei, dobre, akurat vcera sme boli znovu na kontrole s tym plieckom vo Zv a stale mam davat masticku framykoin 1x denne a ked opadne chrasticka,tak nas môzu na 4x konecne zaockovat do nozok, tak tak,
29. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dakujeme bea a pridavam sa k zelaniu a este aj nech dobre spinka konecne :slight_smile:

serus Anib, ako sa mate? uz je ok to tbc?
29. okt 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim,ze simonko uz ma 7mes,pani to riadne leti,iba tot nedavno sme ich mali v perinke, s manzelom vravime,ze ani pravda nie je,ze bola taka mala,ked vidime male babatka, nam sa nasa vzdy videla velka, ja chcem to malinke babatko :grinning: , materstvo je krasna vec, hned by som brala druhe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, kludne mozes zacat s druhym :wink:

joj, tu leje ako z krhly... a to som chcela ist na postu a do obchodu... :angry:
29. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sabi, este kojis? ja som 3x skusila zemiacik s mlieckom a 1x mrkvu s ryzou, inak v tescu maju totalny vypredaj 70% zlavy na vyzivy a rozne hracky, flasky, hrazdicky, hryzatka, hipp caje, atd... a u nas v dt,aj ked je mensie ako inde, ale robia rozne akcie, ze napr za nakup 15eur ti odrataju 3eura atd...
29. okt 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas leje, sabi vede sme dohodnute do leta isto,nie? :grinning: ozaj, este si platis to dnp, bo ja som bola chora,tak ma dr dal 2 tyz pn, tak mi nieco poslu a tiez ak nahodou budes s dankom ocr
29. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, a co ti brani ? hor sa do toho. my si pojdeme zaciatkom roka po mrazacikov, tak uvidime ci to vyjde.
sabi, ano, to som zabudla, tak doplnam nech aj spinka celu nocku.
a neposli ten dazd ku nam, prosim :slight_smile: , chcem ist dnes kupit simonovi koberec do izby, lebo on uz by sa chcel postavit, ale na tom matraci mu to nejde a hroooozne sa zlosti kvoli tomu. a okrem toho nebudem musiet byt stale pri nom, lebo zo zeme daleko spadnut nemoze. max. si moze slahnut hlavkou o koberec, ale uz sa musi naucit aj to, ze sa nemoze vrhat hore dole ako sa mu chce...
29. okt 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, anib, tak vy mate dobre akcne tesco. ja som tam predvcerom kupila vyzivu s telacim maskom a ze 3 plus 1 zadarmo a pridem domov a pozeram blocek a tam su nablokovane styri. svine. ked tam najblizsie pojdem, vycistim im zaludok, nech sa tesia !!!
29. okt 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, veru len kojim, maly mi nechce papat zeleninu... tak dnes mu idem spravit speci narodeninove menu, zemiak s mm, tak uvidime ako pochodim...
A ty si davala uz aj ryzu?
Tesco mam najblizsie v BB a tam je to furt take akoby vykradnute... :confounded:

DNP som zrusila a neplatim... vsak naco? Vsak nam zvysili od 1.1. tu vyssi rodicak :slight_smile: Ak to zasa bude fungovat tak ako doteraz, tak si ho zacnem ked zacneme planovat druhe...
29. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, ja som rozmyslala, ze uz ked sa zacnu stavat a vela padat, tak by sa zisla nejaka prilba na hlavu... nie? :slight_smile:
29. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi :grinning:
29. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja len kojim, ta ryza s mrkvou to bola bio vyziva, a ten rodicak to este nie je iste, este do 1.12. sa maju vyjadrit 4 vybory k tomu, ale snad to prejde
29. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok