Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
28. okt 2009

bea, asi hej, ale on mi to inak vobec neje... 😒

a veru, odsavacku idem oprasit... co uz pre neho neurobim...?

beadz
28. okt 2009

sabi, ahaaa, to som si neuvedomila. 😒

sabinazv
28. okt 2009

mozno aj na toto hodi ignore... uvidime 🙂

cikyta
28. okt 2009

Ahojte.
Tak dnes sa mi potvrdilo moje dávnejšie podozrenie,že moja Silvia nelubi sladké 😝 Dala som jej jablčko+banán (Bolo to sladke) a ju napínalo a skrucalo.Potom som jej dala čistý banán a po 3 lyžičkách už odmietla dalšie.Tak som to dnes s ovocím vzdala a nachystala karfiolík.No a ten zlupala,len taký buchot!
Takže my fičíme hlavne na zeleninke+mäsku a sladke ovocíčko si môžem hltať sama 😀

beadz
28. okt 2009

😉 ahoj ciky. hlavne ze zeleninka chuti 😉 . mozno casom pride na chut aj ovociu.

sabinazv
28. okt 2009

fiha bea, dala novu fotos... ale aby ta nevyhresili adminky...lebo im to vadi, ked na profilovej fotke je dieta a nie realna mamka, pripadne spolu s dietkom 😉

beadz
28. okt 2009

heeeej ? bozinku, a preco by to niekomu malo vadit ?

sabinazv
28. okt 2009

je to vraj v pravidlach... ale tiez som ich necitala... iba ked vidim, ze niekoho napomenu 😉

ani velkymi pismenami sa nema pisat,lebo to budi dojem kricania 😅

elfi1
28. okt 2009

ja som zatial v obchode nenatrafila na tu slivkovu kasu - inak su dve, jedna je vyslovene ako prevencia proti zapche a jedna taka akoze obycajna slivkova. asi bude rozdiel v mnozstve sliviek.
ale kupila som od Hipp - slivky - akoze vyziva, ale je to take hustejsie, lepivejsie, slivkovejsie. 3 dni to moze byt v chladnicke otvorene. tak mu to tak davam na tretinky - len kvoli kakaniu. tak uz je to lepsie, ale on sa aj tak zvykne rozplakat, ked tak silno tlaci. chuda, tiez mu je to take nove a neviem, ci ho to aj trocha boli, alebo co

beadz
28. okt 2009

elfi, aj simon plakal ked tlacil.
no, idem si ja dat vanu a hupki dupki do postielky. dnes siel maly spat uz o siedmej, lebo od stvrtej nespal ani tuk, tak do osmej by nevydrzal. som zvedava o ktorej vstane...
papaaaa

macikjm
28. okt 2009

sabi...fakt?...ja mam tiez ninku na profil. foto... 🤐

macikjm
28. okt 2009

aj ja vypinam PC...idem dopit cajik a citat knihu...pa pa...dobru nocku... 😉

sabinazv
28. okt 2009

no vsak vsetkych asi nestihaju glbat... 🙂

cikyta
28. okt 2009

Aj mne zrušili minule admini Silvinku v profile.... ☹ Mne stále všetko zrušia.
☹ ☹ ☹ Dobruuuuuuuuuuuu

sabinazv
28. okt 2009

dobruuuu dievcata 🙂

anib
29. okt 2009

Dobré ránko maminy a babatká, aj my uz mame 6 mesiacikov, hadam dnes pridam aj fotku. Mala este spinka,idem Vas precitat,som tu dlhsie nebola 😉

beadz
29. okt 2009

dobre rano sektarky 😉
dankovi posielame velku pusu a odkazujeme nech uz papa aby vyrastol na zdatneho junaka.

beadz
29. okt 2009

ahoj anib. ako sa mate ? takze uz aj vy mate polrocik. gratulujeme dodatocne 😵

anib
29. okt 2009

ahoj bei, dobre, akurat vcera sme boli znovu na kontrole s tym plieckom vo Zv a stale mam davat masticku framykoin 1x denne a ked opadne chrasticka,tak nas môzu na 4x konecne zaockovat do nozok, tak tak,

sabinazv
29. okt 2009

dobre ranko, dakujeme bea a pridavam sa k zelaniu a este aj nech dobre spinka konecne 🙂

serus Anib, ako sa mate? uz je ok to tbc?

anib
29. okt 2009

vidim,ze simonko uz ma 7mes,pani to riadne leti,iba tot nedavno sme ich mali v perinke, s manzelom vravime,ze ani pravda nie je,ze bola taka mala,ked vidime male babatka, nam sa nasa vzdy videla velka, ja chcem to malinke babatko 😀 , materstvo je krasna vec, hned by som brala druhe 🙂 🙂 🙂

sabinazv
29. okt 2009

anib, kludne mozes zacat s druhym 😉

joj, tu leje ako z krhly... a to som chcela ist na postu a do obchodu... 😠

anib
29. okt 2009

ahoj sabi, este kojis? ja som 3x skusila zemiacik s mlieckom a 1x mrkvu s ryzou, inak v tescu maju totalny vypredaj 70% zlavy na vyzivy a rozne hracky, flasky, hrazdicky, hryzatka, hipp caje, atd... a u nas v dt,aj ked je mensie ako inde, ale robia rozne akcie, ze napr za nakup 15eur ti odrataju 3eura atd...

anib
29. okt 2009

aj u nas leje, sabi vede sme dohodnute do leta isto,nie? 😀 ozaj, este si platis to dnp, bo ja som bola chora,tak ma dr dal 2 tyz pn, tak mi nieco poslu a tiez ak nahodou budes s dankom ocr

beadz
29. okt 2009

anib, a co ti brani ? hor sa do toho. my si pojdeme zaciatkom roka po mrazacikov, tak uvidime ci to vyjde.
sabi, ano, to som zabudla, tak doplnam nech aj spinka celu nocku.
a neposli ten dazd ku nam, prosim 🙂 , chcem ist dnes kupit simonovi koberec do izby, lebo on uz by sa chcel postavit, ale na tom matraci mu to nejde a hroooozne sa zlosti kvoli tomu. a okrem toho nebudem musiet byt stale pri nom, lebo zo zeme daleko spadnut nemoze. max. si moze slahnut hlavkou o koberec, ale uz sa musi naucit aj to, ze sa nemoze vrhat hore dole ako sa mu chce...

beadz
29. okt 2009

fiha, anib, tak vy mate dobre akcne tesco. ja som tam predvcerom kupila vyzivu s telacim maskom a ze 3 plus 1 zadarmo a pridem domov a pozeram blocek a tam su nablokovane styri. svine. ked tam najblizsie pojdem, vycistim im zaludok, nech sa tesia !!!

sabinazv
29. okt 2009

anib, veru len kojim, maly mi nechce papat zeleninu... tak dnes mu idem spravit speci narodeninove menu, zemiak s mm, tak uvidime ako pochodim...
A ty si davala uz aj ryzu?
Tesco mam najblizsie v BB a tam je to furt take akoby vykradnute... 😖

DNP som zrusila a neplatim... vsak naco? Vsak nam zvysili od 1.1. tu vyssi rodicak 🙂 Ak to zasa bude fungovat tak ako doteraz, tak si ho zacnem ked zacneme planovat druhe...

sabinazv
29. okt 2009

bea, ja som rozmyslala, ze uz ked sa zacnu stavat a vela padat, tak by sa zisla nejaka prilba na hlavu... nie? 🙂

beadz
29. okt 2009

sabi 😀

anib
29. okt 2009

aj ja len kojim, ta ryza s mrkvou to bola bio vyziva, a ten rodicak to este nie je iste, este do 1.12. sa maju vyjadrit 4 vybory k tomu, ale snad to prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre