Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

dooscoby
29. okt 2009

dobre ranko 🙂 ...tak dnes sme trhli rekord vstavala 4.50 ☹ a nastastie manzel s nou...ja som este buvala do dakej siedmej ...on je grogy a ja v celku fit 😝
tiez chodime plavat a tam akonahle mala viac placka tak nas poslu von z bazena ale inac sa jej paci...mozno pomoze si dat nacas pauzu alebo zmenit instruktora...my uz koncime bo tu v BA je to drahe okolo 140 euracov za 8 hod...nevedia co pytat tolke peniaze

ninnaricci
29. okt 2009

http://www.babylook.sk/?mnu=plavanie

švagrina tam chodila plávať a bola spokojná...ale to bolo asi 4roky dozadu 😉

beadz
29. okt 2009

my sme platili 100 eur za 10 lekcii, a dnes by nas fotili a kamerovali pod vodou, ale nejdeme lebo malemu este tecu sople a kasle ako tuberak. ale dohodla som ze nam to urobi najblizsie ked prideme.

krpcek
29. okt 2009

bea celkom fajn . . .ja perem, mala konecne zaspala . . .a pozeram recepty, ze co by som tak vykuzlila na veceru. . . mame plny mrazak kuraciny a potrebujem to pominat.

dooscoby
29. okt 2009

my tiez sme soplikovali a zostali nam este 4 lekcie....teraz na zimu sme zacali bebe gym a malej sa lubi viac ako voda...skoro v kuse sa tam rehoce 😀

ninnaricci
29. okt 2009

doos...my sme nemohli výjsť z bazéna až keď sa ukludnil...vraj aby nevymýšlal keď uvidí bazén...noo neviem...
...tiež si myslím, že sa tam začal nudiť...alebo mu vadil náš spev 😀 alebo sa rozrušil keď iné dieťa začalo plakať...

krpcek
29. okt 2009

strasne prachy 😠

beadz
29. okt 2009

ninna, tak to je ako dovolenka 🙂
no, my sme hore, tak ideme riesit nejaky program. ja som si sice dala na vlasy zabal, tak dufam ze ho nenapadne ho ochutnavat, ked sa budeme hrat.

ninnaricci
29. okt 2009

včera som sa nagooglovala na kurz ktorý absolvujete..to je super, že vám urobia foto...to my sme takú možnosť nemali...ešťe mi ostali 3 vstupy...noo vzdávam sa...tých 15min vo vode mi za to nestojí

...Mimko tiež soplíkuje...noo už je to lepšie...a vraj voda na to pomáha...noo ale keď kašle tak to radšej nechodte

...super...pôjdem okuknuť tú sedačku...lebo tá sa mi páči...len či sa bude aj drobcovi 😀

...a to nechávate stále v aute?

...sakra ja si to neviem ešte predstaviť...lebo ja som dosť aj taxíkom chodila, keď tato nemohol nás odviesť...

sabinazv
29. okt 2009

u nas sa plati 50 eurikov na Sliaci... ale zasa voda + - 31 stupnov za to 😅

dakujeme za gratulace...

inac moje dieta trpi asi takto predcasne uzkostou 8mesacnych... nikdy to nerobil, ale teraz furt ma musi vidiet, v noci-vecer musim k nemu asi kazdu polhodku dojst, pohladkach, pocicikat... v noci iba so mnou spat... to co to co?

ninnaricci
29. okt 2009

bei...oni plávu v barci v penzióne...ale robia aj také dovolenky

aj my sme už hore 😀 tak paa

sabinazv
29. okt 2009

moj maly bol uz taky v polokome, ale dako sa prebral a taha ma za rukav... 😅

krpcek
29. okt 2009

sabi aj moja krapna zacala byt na mne zavisla - tak som ju vcera supla na hodinu k mojmu tatovi (mal vcera volno) a dnes ju zase dam sestre (ma prazdniny, tak nech sa stara). . . zajtra ideme s babkou na nakupy . . .v sobotu ju necham s MM, lebo idem kamoske na svadbu. . .aby nebola stale len so mnou.

anib
29. okt 2009

uz zaspala, vydrzi hore 2hod a uz ju zalamuje, no aspon môzem dlhsie pokecat, ozaj sabi aj Vam vsetko naj,cmuk cmuk od Bianky

anib
29. okt 2009

baby idete si kupovat ohradku, ci je to blbost na tych par mesiacov? nasej sa este nechce ani pretacat, aj ked viem,ze to môze byt zo dna na den, a na brusku sa zlosti stale
ten sliac by som brala, sabi a na mestskej sa kolko plati a treba tam chodit pravidelne, je niektory den,ci hodina vyhradeny pre plavanie drobcov?

misha666
29. okt 2009

ahojte kocky...

tak moja vobec nie je na mne zavisla... lebo stale je s niekym ked ja chodim do skoly... a aj 2x bola cely den a noc u mojich rodicov...a teraz ja idem 12,13,14.11 na jeden poviny kurz co mame zo skoly tak bude tri dni s mojou mamou ... som zvedava ako to vydrzim 😕

krpcek
29. okt 2009

waw miska, to ta obdivujem, ze ju takto nechas. . . . my ideme v sobotu vecer von a uz teraz mam strach, co tu bude mala vyvadzat. cez den je v pohode . . vydrzi s hocikym, ale vecer mame svoj ritual pred zaspavanim. . .

sabinazv
29. okt 2009

no... ja ho nemam komu svihnut, jedine tatkovi zajtra poobede... a ja pojdem sopingovat na tu chvilu medzi krmeniami...

anib, dakujeme 🙂
plati sa 50 euro pre vsetkych... vsak zrejme vsetky co chodia plavat tak su na MD... a kamoska chodieva v utorky a stvrtky o 14.15 (je to 8 vstupov, cize na mesiac)

pikino
29. okt 2009

moja je dokonaly zavislak. nemozem sa ist ani vycikat 🙄
a zo spanku nakoniec nic neni lezi na bruchu a snazi sa okusat vsetko co ma v dosahu.

misha666
29. okt 2009

krpcek...tak moja mala vobec nema problem so zaspavanim...mama ju uz viackrat ukladala...som ju naucila ako...ty sabinku este kojis tak to mozno preto... 🙂

dooscoby
29. okt 2009

sabi gratulujem ku 6 mesiacikom

ninna nasa je v tomto spolucititelka..akonahle dakto placka tak sa vacsinou prida aj ona 😅 ...uz sa vie otacat na mieste tak sa driape po laptope 🙂

anib my uz ohradku mame..podla mna to nie je zbytocnost lepsie ako ju nechat v postielke.....teraz ak potrebujem varit mam ju v lehatku ale uz tam aj tak nece byt a sama ostat nemoze bo sa uz otaca a ked zacne lozit bude musiet byt pod dohladom...cize ohradka to isti...ved aj daco treba porobit...ti drobci uz coraz menej toho pospia pocas dna

zanulienka
29. okt 2009

hola vsetkym 😀 vsetko naj polrociku vsetkym babatkam.ja musim pochvalit moju kocku,ze uz skoro tt nekaka do plienky ale funguje nocnik.posadim a ona automaticky zacne tlacit,je velmi zlata.

pikino
29. okt 2009

zanu ty mas ake mudre baby. 🙂

inak ktomu kakaniu nasej ako som zacala terza prikrmovat tak sa vykakala az na treti den a sama mrkva, ale nejako sa nepucila len vela prdkala. 🙂

zanulienka
29. okt 2009

piki-po maminke,jednoznacne 😀 .inak dneska zacinam tvrdou dietou,musim schudnut este tych par kilov co mam,takze budem papat salaty az kym mi nenarastu hlodaky 😅

krpcek
29. okt 2009

miska urcite to bude tym - ona ani tak nie je zavisla na mne, ako na mojich ceckoch. . . asi ich odrezem a necham jej ich 😀 😀 😀 😀

uz som rozmyslala nad tym, ze by som ju odstavila, lebo ona sa strasne vela krat za noc budi - ale len chyti cicik do pusinky a spi - nepapa. 😠

nany100
29. okt 2009

ahojte, gratulujeme Dankovi a Bianke k polrôčiku 😉

baby, dávali ste aj taký príkrm napr. kupovaná brokolica v poháriku a k tomu jej chcem uvariť zemiačik alebo mrkvu...veď hádam je to OK...

zanu, gratulujeme 🙂

jankaaa
29. okt 2009

ahojte babulky potrebujem radu tie ktore davate drobcom len UM ako je to v noci?ako casto im v noci davate mliecko?lebo ja mam uz velmi malo mlieka mam pocit ze pomaly koncime s kojenim tak aby som vedela ako davat malemu mliecku...dakujem krasne

zanulienka
29. okt 2009

janka-ja myslim,ze z UM mliekom ti vydrzi viac aspon by to tak malo byt.jadavam na vecer mliecko ale zarobenou ryzvou kasou,z ktorou vydrzi aj 5 hodin

adya01
29. okt 2009

nany ja tak mixujem vsetky prikrmy ktore nepestujeme. doma mame len zemiaky, petrzlen, mrkvu, karelab, cuketu.

Brokolicu, spenat, karfiol kupujem pohariky a ma to na dva dni. Dam pol poharika, uvarim k tomu zemiak, teraz uz aj masko a papa o 106 🙂

sabinazv
29. okt 2009

dakujeme za gratulace 🙂)

aj ja chcem prec prebytocne kila 😠
ale ak sa moje dieta nerozje, tak budem kojit do neviem kedy a vlacit so sebou tie kilecka... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre