Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

dooscoby
29. okt 2009

nany100...ja som malej kupila cerstvu brokolicu a uvarila nad parou a potom popucila so zemiakom...moc necela vadili jej zrniecka 🙂

jankaa a krpcek...uz tiez uvazujem nad odstavom bo v noci je hore kazdu chvilu...neviem ci jej moje mliecko staci ale krasne doteraz priberala...ved ma uz skoro 8 kg slecna tak ja neviem...bud skusim kasu alebo uvidim ci sa to pridanim ovocia spravi..mne pride ze skor nema cez den cas papat a dobieha v noci

zanulienka
29. okt 2009

sabi-ale vies co je super,ze chcem zhodit ale nemame doma vahu,tak absolutne neviem klko mam kilov.ale mam jeden ciel a ten dufam do vianoc splnim

jankaaa
29. okt 2009

zanu ved to neviem ako vydrzi lebo ja mu vecer po kupani davam UM vypije tak 150ml ale on uz o tri hodiny je hore

krpcek
29. okt 2009

dooscoby ja nemam pocit, ze by v noci dobiehala, lebo ona nepapa, len sa prisaje a spi - sluzim jej ako cumel. 😠 😠

zanulienka
29. okt 2009

janka a kasu si jej neskusala dat?

jankaaa
29. okt 2009

dankovi vsetko naj prajeme 🙂

ja tiez mam pocit ze niekedy som len ako cumel 🙂 no neviem som zvedava ako to zvladneme.....

krpy aj ty uz koncis s kojenim?

dooscoby
29. okt 2009

kprcek...no moja toho tiez vela nanataha...kedysi bola prisata aj pol hodky teraz vacsinou do 15 min.spi...a cumlik ti nece...ja to sem tam riesim cumlom

adya01
29. okt 2009

baby, ja som zacala tymto minuly tyzden:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6112

mam dole 2 kila od minuleho piatku, nedodrzujem to az tak presne, ale jem 5x denne a cvicim kazdy den, zatial okrem klikov - je to cca polhodina denne

zanulienka
29. okt 2009

ty kokso dobre schudla

sabinazv
29. okt 2009

jeeej a ja chcem... 49 kilo som nemala asi nikdy... som preskocila tu fazu 😅

dakujeme jankaaa... a co, pomohla vam chamomila?

jankaaa
29. okt 2009

sabi vies co uz ju mam tak dnes mu urcite dam 🙂 dufam ze mu to pomoze lebo strasne je nervozny z tych zubkov

zanulienka
29. okt 2009

mne staci 52 kilov a budem spokojna

jankaaa
29. okt 2009

ja mam 48kg takze ja uz nechudnem...

zanu ta tvoja elaia ako krasne hopka

nany100
29. okt 2009

dík baby...scoby, aj Adelka mala doteraz takú čerstvú kupovanú, ale vadili jej tiež trochu tie zrniečka a aj v plienke ich bolo neúrekom 😀 ...ale minule som kúpila na vyskúšanie jeden ten pohárik, tak jej to chcem dať so zemiačkom, či jej to nebude vyše chutiť

zanulienka
29. okt 2009

my tu ziadne take vyzivy nemame 😠 ☹ ,aby som mohla aspon vyskusat a ked jej chcem kupit bio-100 km

krpcek
29. okt 2009

dooscoby cumel chcem, ale ked jej ho dam v noci tak spusti rev hned ako zisti, ze to nie je cicik.

misha666
29. okt 2009

tak moja babmbulka prave na mne zaspala,hrala sa s mojim trickom a naraz pozeram a ona spinka ,tak som ju prelozila do postele 🙂 idem sa naranajkovat konecne 😀

zanulienka
29. okt 2009

idem si pokupit nejake jogurtiky a salaty

jankaaa
29. okt 2009

ja sa snazim mojho uspat uz asi pol hodinu ale nic len mrnci place a pritom uz ledva drzi otvorene ocka

misha666
29. okt 2009

jankaaa...u nas je to tak ze ja sa nikdy malu nesnazim uspavat...proste ak nechce spat tak sa hrame a potom ked vidim ze uz je fakt unavena tak ju dam do postielky dame mliecko ,potom cumel a spinka 🙂

misha666
29. okt 2009

krpy...ved ju nechaj vyrevat sa a zaspi ak nie je hladna... ja som to tak robila s malou ked bola este celkom malicka...bola najedena prebalena a plakala a plakala, tak som ju 3-4krat nechala vyplakat a potom bol uz pokoj...sa pekne najedla a spala ,a nakoniec uz neplakala vobec... podla mna ked su deti aj malicke tak uz skusaju co mozu a co nie,,,proste som ju naucila ze v noci sa ma spat a hotovo 🙂

zanulienka
29. okt 2009

misha-to mas stastie,ze mas take dieta,ze kde ju polozozis tam zostane,nase take nie su 😅

zanulienka
29. okt 2009

my sme radi,ze mame doma zive striebro.sa na nej vela nasmejeme a vela sa nauci od starsich sestier,kebyze je kludna nuduli by sme sa s nou

misha666
29. okt 2009

zanu...tak moja emmka nie je nejaka kludna ...ona ked nespi tak vystaraja...minule mi vyskocila skoro z lehatka...za jednu nohu dole hlavou vysela... alebo sa ucime tapat rucky...alebo si spievame a ona sa smeje,,,urcite sa s nou nenudim 🙂

sabinazv
29. okt 2009

tiez nie som zastanca metody "nechat vyrevat", povazujem to skor za nahodu a pokojnejsie dieta, ked to na neho zaberie... By mi srdco puklo, kebyze mojho pocujem revat tak, ze sa nestiha nadychnut...
Co uz, je to jedna z nevyhod kojenia, ale da sa to vydrzat...

baby, ktore chcete ist plavat na sliac, rychlo sa ozyvajte... dam vam cislo a treba poslat sms... zacina sa v polke novembra a predtym je taka akoby hodina ukazkova, aby sme videli ako to chodi, a pripadne sa rozhodli... ja uz som rozhodnuta, ze idem skusit ten jeden kurz a uvidim... utorky a stvrtky o 14.15 to bude

zuzik25
29. okt 2009

cafte.
oslavencom vsetko naj.
po vcerajsom aerobiku mam len slabu svalovku, tak sa tesim.
misha, mame rovnake metody zaspavania ako tak citam, ja tiez malu ked je uz hotova do spania ulozim do postielky, chvilku si pokrici (neplace), zahrabe sa pod paplon a spinka. a potom ju uz len pridem skontrolovat ako sa zas prekryla (najnovsie perina az za hlavu).

sabi, teba ta studensia voda nejak odradza, ci? 😉 tu v BB, aj na starych horach je tiez taka voda, asi len ZV je vynimka. a v akej teplej vode kupete maleho?

zuzik25
29. okt 2009

sabi, mne teta vravela ze kurz zacal minuly tyzden, ze sa mali maminky este rozhodnut.

sabinazv
29. okt 2009

zuzik, ja to nemeriam doma...ale na skalke kam chodime, tam je fajna 34 stupnova 😎

sabinazv
29. okt 2009

zuzi a dalsi zacina v polke novembra... tak na ten pojdeme... ze je kapacita 7 deti... asi je ten uz plny

misha666
29. okt 2009

sabi...aj mne pukalo srdce...ale potom som si povedala ze to musim vydrzat,,, a pomohlo to...je to vsetko len o psychyke 🙂 samozrejme ked plakala tak ze az lapala po dychu som ju utisila ale parkrat prestala sama plakat este pokukala a zaspala 🙂

zuzik...no tu perinu cez hlavu poznam,preto stale zapinam angelcare 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre