Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
8. jún 2009

veru bea, ale Adelka bude mať teraz len dva mesiačiky...niektoré dni sú fakt hrozné...reve, jeduje sa, je nervózna a ja tiež...noci našťastie celkom OK, ide síce spať neskôr cca okolo desiatej, ale budí sa okolo tretej a potom až o šiestej, tak to som celko spokojná...trochu sa vyspíme aj my a potom aj tie dni lepšie zvládam 😉

beadz
8. jún 2009

ale je to fakt zaujimave, ze sme mali stale problem s nocnym spankom, a teraz prave opacne.
keby ma tak krize neboleli tak od rana do vecera by som s nim bola vonku, v kociku pospinka aj 5 hodin.

ninnaricci
8. jún 2009

ahojte

..taak my sme včera prekročili váhu 6kg...a dnes ideme k dr. tak som zvedavá ako sme narastli..lebo už 62ka je nám len tak tak 😀
...dúfam, že nezakríknem...ale tiež krásne v noci spinkáme...zaspinka okolo 21:00 a papame potom až okolo 4 - 5tej takže sa konečne vyspím 😉 ale zato cez den si to vynahradíme...potrebuje veeela pozornosti

ninnaricci
8. jún 2009

ináč...sab simplex užívame...ale viacmenej len tak pre chuť...dám pár kvapiek na cumlik keď je nervozny...a hned je dobre...už sme vypoužívali jednu flaštičku...stále musím mať po ruke 😉

zanulienka
8. jún 2009

inak sa musim pochvalit,ze uz nemame nocne chodenie po chodbe a uspavanie vyse dvoch hodin.naucila som si ju,ze zaspinka sama,niekedy jej chytim rucicku,aby ma citila a spinka.ale niekedy jej to trva dlhsie,ked rozhadzuje rukami-nohami,ale oci su zatvorene,pretoze je ospala,len telo neposlucha.

ninnaricci
8. jún 2009

babenky ktoré ostávate a uskladnujete mliečko...viem, že môže byť 48hod v chladničke...a potom prevarate alebo stačí zohriať na teplotu na papanie?
...chystáme sa na svadbu a chceme drobca dať babke...a nechcem velmi dávať UM
...poradťe...

ninnaricci
8. jún 2009

noo...u nás nastane asi problém so spinkaním...my máme kolísku na noc...a keď sa začne mrviť tak trošku pokolíšem a je dobre...a už sa tam pomaly nezmestíme...som zvedavá ako to bude keď presedláme do postielky
...a ešte sme ho naučili na zaspávanie na podložke a na nohách...tak ho kolíšeme...ináč málo kedy zaspinka

lindula3
8. jún 2009

nina to mliecko moze byt v cladnicke len 24 hodin... a ja len zohrievam... ked budes dlhsie daj ho radsej zmrazit

zanulienka
8. jún 2009

baby poradte mi,27.6 ideme na svk a chcem a musim 😀 zobrat mliecko,ale len prasok vo flaskach a vodu zvlast v termoske.dovolia mi to takto zobrat,nebudu si mysliet,ze beriem-pasujem kokain 😀 .nechcem zobrat zarobene,pretoze neviem kolko spapa a cerstve je lepsie

beadz
8. jún 2009

ninna, pekna vaha 😉
my mame dnes tiez poradnu, tak som zvedava. s mlieckom ti neporadim, ja vobec neodsavam.

lindula3
8. jún 2009

zanu kludne zober zarobene, daj to do tej termoflasky na flase a to ti ostane take akurat vlazne... ved tu chvilu to vydrzi, my to robime tak ked ideme k lekarovi na pol dna🙂

beadz
8. jún 2009

zanu, ved nech ochutnaju 😀
a ten prasok nema original balenie ? ja by som na tvojom mieste zavolala na letisko a opytala sa na to, ale si myslim ze by s tym nemal byt vobec problem.

ninnaricci
8. jún 2009

diky lindula...hoc bojím sa...že babka radšej dá UM...hádam jeden deň nie je taká tragédia

zanu...noo...s tou termoskou si to radšej zisti...či už poľavili...lebo ani voda sa nemohla...nie?

ninnaricci
8. jún 2009

...noo...možno zanu sa chystá ozaj niečo prepašovať 😀 😀 😀

zanulienka
8. jún 2009

ma original balenie,ale je to kilove balenie.ked su deti tak je povolene jedlo aj pitie,deti mozu neobmedzene mnozstvo.nechcem to dat do termosky,pretoze dlho pojdeme a potom to ma taku cudnu vonu to mlieko a mala mi ho potom nechce velmi vypit.lietame odtialto o 15.30 a na svk prideme o 21.45 a este z wiedne domov dalsie dve hodiny ☹

bambina
8. jún 2009

baby a pouzivate doma nieco na nosenie babatka? myslim satku a pod. lebo ja si uz niekedy necitim ruky ani krize.

ninnaricci
8. jún 2009

bei ...ako sa vám Šimi krásne smeje na foto 😀 ja nejak neviem vystihnúť...stále sa pohne
...ináč už ani my nebalíme na široko...noo balili sme...a teraz sa lepšie vyprdká...ho po papaní...ked dvíha nožičky tak grckáme 😒

beadz
8. jún 2009

bambina, ja som maleho vobec neucila na ruky, takze ja ho nenosim nijak.
ninna, ved aj ja niekedy aj pol hodinu nad nim stojim, kym vystihnem dobry ksichtik

ninnaricci
8. jún 2009

bambina...my máme klokanku no zatial v nej nechce byť...možno nejaký iný nosič by bol lepší...len to je najlepšie vyskúšať...lebo škoda zbytočne vyhadzovať peniaze...tiež už nevládzem nášho tučka

ninnaricci
8. jún 2009

bei tak to z toho ťa seklo? 😀
...ja som minule asi 20 fotiek urobila...noo všetko rozmazané...on je taký aktívny

bambina
8. jún 2009

beadz, tu nejde o ucenie alebo neucenie. niektore babatka si vyzaduju fyzicky kontakt. do jedneho roka nie je mozne babo rozmaznat, neuvedomuje si to. len potrebuje byt blizko mamy, ocka

bambina
8. jún 2009

inak my uz mame 6 tyzdnov ale v profile mi stale ukazuje 1 mesiac a 1 tyzden 🙂

ninnaricci
8. jún 2009

my sme drobca naučili na takú fixačnú podložku (mám v albume) to je také pevné...takže v tom ho aj prenášam...na tom spinká...aj na rukách je niekedy na tom...je to skvelá vec...už len pomaly ho od toho odnaučiť 😠 to už taká sranda nebude...

zanulienka
8. jún 2009

moja ma musi citit,ked place u manza a nevie si s nou rady,tak si ju zoberiem a behom sekundy je klud.

beadz
8. jún 2009

bambina, ved ja viem. ved ja sa od simona nemozem ani pohnut ked je hore, ale staci mu ked sa s nim rozpravam. a ked place, tak nepomoze ani ked ho vezmem na ruky.

bambina
8. jún 2009

a myslite, ze uz teraz mozem kocikovat vo vajicku? nemoze mi mala nachladnut?

ninnaricci
8. jún 2009

bambina...tiež som tojo názoru...že take mrňa ešte potrebuje cítiť rodičov, sa nebránime noseniu...len niekedy je to náročné...celý deň pochodovania...

beadz
8. jún 2009

bambina, my uz dlho chodime vo vajicku. prikryjem ho poriadne dekou a je mu fajne teplucko.

bambina
8. jún 2009

a nasa okrem kociara nechce ani cumel. takze ziadne ukludnovadla, len moje ruky. denne mam nachodenych niekolko kilometrov doma, este dobre ze nebyvame v garsonke to by ma z toho paclo.

beadz
8. jún 2009

a este viete co ? ten moj maly vybity synator sa naucil plakat aj s cumlom v puse 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre