Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
30. okt 2009

zuzik a k tomu plavaniu, my sme si to vcera rozmysleli nakoniec, ze nejdeme na Sliac, lebo ta kamoska co tam chodi nam vcera vytocena volala, ze tam bola iba 29 stupnova voda vcera a nesli sprchy, tak ze tam ani nemame chodit... tak ideme zistovat zasa plavaren... no neverending story toto 😎

sabinazv
30. okt 2009

a este idem pochvalit tohto mojho polrociaka... po nejakom case vcera zasa krasne zaspinkal v postielke, s pusou na cele, s plysovou vcelou v naruci... bez prostestov a mrncania... v noci to uz tiez bolo lepsie, asi 3x hore, ale je to lepsie ako bolo... 🙂

zanulienka
30. okt 2009

ja idem dneska 1-krat do roboty,vypadnem z domuuuuuu

beadz
30. okt 2009

dakujeme za gratulacie.
zeny, chcete nieco vediet ? ja uz mam az na jeden vsetky vianocne darceky kupene. a aj ten viem co, len som to neobjednala este.
akaaaaaa som ? 😉
zajtra chcem ist kupit baliace papiere a sup sup vsetko pobalit...

sabinazv
30. okt 2009

jej zanu, nieze vyvolas nejaku bitku... taka samica slovenska 😅

ja si idem dnes nieco kupit na seba, lebo chodim ako metla... aj kadernicku by to chcelo, hm... to vsak pomaly... dufam, ze zasa nepridem s plnou taskou veci pre drobca... 😒 🙂

zanulienka
30. okt 2009

bea-uplne uzasna

sabinazv
30. okt 2009

no bea, nic v zlom, ale by som sa bala, ze sa mi to pokazi alebo bude po zaruke 😎 😝

bambina
30. okt 2009

dakujeme za vsetky gratulacia, pozdravujeme Šimonka 😉

inak aj u nas to bolo dnes v noci lepsie. dufam, ze to ostane.

sabi, to je cudne, ze takto odmieta. ale neprestavaj ponukat na lyzicke. aj ked nic nespapa, ponukni kazdy den. aspon tak pise mudra kniha.

nam to celkom ide, sice zatial zjedene mnozstvo pocitame na lyzicky, ale papa. vcera mal uspech zemiak so spenatom. a nam chutia aj Hipp produkty. vacsinou k tomu dorobim doma nejaku varenu zeleninku.

bambina
30. okt 2009

bea, ty si neskutocna zena.
ja si tiez potrebujem kupit nejake nove rifle. posledny polrok len nakupujem pre malu a ja nic. sranda ako sa to otocilo 😉

krpcek
30. okt 2009

baby vcera som vyskusala novu metodu - cen den som malej davala viac papat, ze ci sa v noci bude tolko budit . . a musim povedat, ze sa budila menej, ale to moze byt nahoda. no uvidime ako dalej. . . a kojila som ju len 3x za cely den - rano, o druhej a potom az tesne pred spanim.

zanu zavidim. 🙄 ale ja idem zajtra s muzikom von . . uz sa tesim jak decko.

beadz
30. okt 2009

sabi, cista zavist z teba hovori 😀

krpcek
30. okt 2009

ako keby som citala o sebe. . . 😀 😀 😀

krpcek
30. okt 2009

ozaj baby vy chodite s vasimi muzikmi von? alebo chodili ste?

lebo kamos MM si mysli, ze to je nieco nenormalne a ze zena ma sediet doma pri detoch. 😅 😠

bambina
30. okt 2009

krpy, a ako casto davas prikrm?

sabinazv
30. okt 2009

krpcek a cim si ju natlacila, ked si iba 3x kojila ?

bea, veru... ale ja som sa o vianocne darceky vzdy zaujimala az v decembri po vyplate... mam casuuuu 😅

beadz
30. okt 2009

bambi, len aby si potom nedopadla ako ja, ze som si v auguste kupila rifle a uz ich nemusim vypinat, ked ich vyzliekam 🙂

cikyta
30. okt 2009

Ahojte.
Zuul-ja mám normálne menzes a kojím.Takže asi nemám pozastavenu ovoláciu a je takých vela.
Ozaj,dnes žnem svoju urodu.A to taku,že od 4 mesiaca učím Sisu PáPá a dnes to dáva už sama od seba,ked jej poviem.... 😀 Rano zakývala ockovi ,ked išiel do práce. 😀

krpcek
30. okt 2009

bambi o 10-tej som dala ovocie, o 12-tej zeleninu (nemala velky uspech), o 2-hej mlieko, o 4_tej ovocie, o 6-tej kasu a o pol osmej mlieko.

krpcek
30. okt 2009

bea to aj ja chcem . . . 😀 😀

cikyta
30. okt 2009

Krpcek.Chodím s mužom von často a niekedy ide s malou aj sám.

sabinazv
30. okt 2009

krpcek my chodime vsetci traja... nemame ho kde nechat, tak chodime aspon raz do tyzdna na veceru...
a von asi nemyslis len tak na prechadzku aj, ze? 😅 lebo aj tak chodime... ja by som aj trcala niekedy doma a upratala si, ale chlapi sa sami nechcu prechadzat...

cikyta
30. okt 2009

Začala som užívať pantenol a vlasy mi rastu ako dive.Normálne mám po bokoch ježka 😀 Aj Sise začali rásť.Zeby ozaj ten pantenol išiel aj do mlieka?

krpcek
30. okt 2009

aj tak som myslela, ale skor tak, ze nechat dieta niekomu postrazit a ist vecer do krcmy. . . on svoju zenu neberie vobec - maly ma 8 rokov a mala 2.

sabinazv
30. okt 2009

hm, ciky... danko papa este nevie, ale trenujeme poctivo 🙂

ne uz prestali tak brutal padat vlasy... asi sa hlava zlakla, ze v zime jej bude zima, tak ich drzi... 😅

beadz
30. okt 2009

krpcek, my sme este nikde neboli, ale nemyslim si ze ked mas komu nechat malu, tak preco by ste si nemohli vyrazit. my praktizujeme skor domace "oslavy", tak mam aj maleho pod kontrolou a spi vo vlastnej postielke, nesedime v nejakej drahej krcme a sme s tym s kym chceme byt.
sabi, tak ja keby ze v decembri zacnem s darcekmi, tak pridem o nervy. neznasam milion ludi vsade v obchodoch...

sabinazv
30. okt 2009

hm, do krcmy sa mi neziada ist... ale ked bude starsi a zozeniem opatrovnicu, tak by sme trebars do kina zbehli, alebo na veceru sami... i

krpcek
30. okt 2009

bei my sme to praktizovali v lete, ale teraz uz sa moc neda sediet vonku o dnu si ich nepustim, lebo budu hulakat, tak radsej ideme my von.

cikyta
30. okt 2009

ja sa teším na januárove výpredaje.hlavne v tescu pri detských oblečeníčkach.aj 7o%zlavy,no super.

krpcek
30. okt 2009

zvlastne aky su niektory chlapy nabednenci.

sabinazv
30. okt 2009

bea, ani ja to neznasam, ale vtedy dako nebolo kedy skor ... ale to som vzdy lepsia ako moj chlap... on kupuje darceky den pred vianocami... a vseobecne on kupuje darceky tak last sekund... minule sme sli na tu svadbu... jeho kamosovi, tak reku nech on vyberie dar, ja som ho nepoznala... tak sme nakoniec skoncili tak, ze sme v den svadby pol hodinu pred sobasom kupovali narychlo dar... tiez to neznasam, ale co uz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre