Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
31. okt 2009

a dnes ideme papat prvy krat masko - telacie so zeleninkou, tak som veeeelice zvedava ako to dopadne

sabinazv
31. okt 2009

bea, nerobila som, ale chystam sa.. cakam na varku jablk 😎

budem robit bez cukru... ale tiez mam obavy, ze to bude kysle... no vsak pripadne to potom prisladim bananom...

petkapo
31. okt 2009

Cau Bea!
Mne robila mama v lete vyzivu z jablk - nastruhala jablka, trosku povarila,dala do poharov a 20 minut sterilizovala. Ak by si aj dala trochu cukru tak nevadi - jedna detska lekarka mi povedala,ze vyzivku mozem kludne aj s cukrom robit - ze deti teraz velmi potrebuju cukor kvoli spravnemu vyvoju mozgu.

beadz
31. okt 2009

no ved aj kysla chut je dobra. uvidime co na to odbornik 😀

sabinazv
31. okt 2009

no nic babeny, musim zdvihnut kotvu a makat... je mozne, ze k nam pride navsteva, tak musim pratat... a varit a tak.. peknu nedelu zelam 😵

beadz
31. okt 2009

petka, ja chcem dat hroznovy. ten je zdravsi. okrem toho,nemozem ho do nekonecna stranit od cukru.

beadz
31. okt 2009

aj vam sabi.

petkapo
31. okt 2009

papa sabi a peknu sobotu 🙂

Bei - ved kludne daj cukor - s mierou - a podla mna nic zle neurobis. Ja ked mu kupujem ovocne vyzivky tak tie s cukrom a nemyslim, ze by som mu nejako skodila...

skorvankova
31. okt 2009

Ahoj.
Nany, napodobne, celu noc bol na ciciku ☹
Mne je dost zle stale mam horucku, ani paralen nezabera, neviem ako to bude dalej. ☹

Bea, mne dr. povedala ze kludne mozem dat trosku cukru.

beadz
31. okt 2009

no, som zvedava ake to bude, lebo nic som nevazila, vsetko od oka... 😝
skovi, skus si dat vlaznu vanu a zalez potom do postele, mne to zabralo ked som bola tehu.

beadz
31. okt 2009

dnes trhol rekord v spani. zaspinkal o 8.50 a teraz sa prebudza. 😵

petkapo
31. okt 2009

Skorvi - rychle uzdravenie prajem!!!! Na horucku skus aj prekrojene citrony na zapastia si dat. Udajne to stahuje horucku.....

miavin
31. okt 2009

ahojte
my sme tiež pekne bubkali, mna tatino nechal bubať do 8.30 prichystal hrianky so slaninkou a syrom...no romantiše...júj sme sa ozaj dobre vybubali.
kupili sme fusak na zimu - v albume - taky obyčajný ale fajný matroš....

beadz
31. okt 2009

tak dievky, neviem ci nebudeme vegetariani. masko nam vobec nechuti. po prve tam boli kusky, co nevedel lignut ale ani ked som to rozmixovala tak som do neho nenarvala viac ako 5 lyziciek. a napinalo ho o106. uvidime, skusim este zajtra.

komisakpd
31. okt 2009

my sme dnes v noci zase nespali..on sa strasne budi..a niekedy aj place..niekedy sa napapa spi a potom sa zobudi..a niekedy ani papat nechce..len zacne plakat..hmm..neviem ci to ma este stale z nemocnice alebo co..no dufam,ze sa coskoro noci zmenia...

beadz
31. okt 2009

mia, peknucky fusacik. a vy chodite s malym do normalneho bazena ?

beadz
31. okt 2009

pridala som fotecky. takeeeee dlhe vlasky chceme mat a vcerajsia cvikla 😉

nany100
31. okt 2009

skorvi, takže aspoň nie som sama ☹ ...dnes už aj môj manžel bol v noci zakaždým hore, lebo ona začne tak ručáááť a ako si ju priložím, tak dudle a spí...ale tých pár sekúnd to je zvuk jak cirkulárka 😖

bea a ako papal cvikľu? chutila mu? ja som dnes dala druhýkrát kaleráb so zemiakom, ale dnes jej to nechutilo...asi to bolo viac husté ako včera, neviem...tak zajtra skúsim dať ten kalerábik s mrkvičkou

nany100
31. okt 2009

petkapo, našťastie aj ja mám navarené a teraz už aj ožehlené, tak hádam sa už aj mužíček vráti z práce a poobede pôjdeme na cintorín, nech sa malá prevetrá a popozerá svetielka 😉

beadz
31. okt 2009

nany, zemiacik a trocha cvikly spolu povarit a pomixovat

jankaaa
31. okt 2009

ahojte peknu sobotu vam prajem 🙂

bei ten tvoj simonko je taky smejko 🙂 zlatucky je...

ja som dnes malemu varila mäsko zemiak a kalerab tak som zvedava kalerab bude papat prvykrat

jankaaa
31. okt 2009

mia tvoj maly uz tak stoji v postielke? aky je krasnucky ten tvoj chlapcek 🙂

nany100
31. okt 2009

dík bea, skúsime...aj keď ja jej to nikdy nemixujem, len popučím...veď uvidím, čo na to povie 😀

mäsko sme ešte nedávali, prvé tri týždne až mesiac mám dávať podľa dr. len zeleninku, potom pridať mäsko a až potom ovocie...kaše vraj pokiaľ bábo prospieva a priberá vôbec netreba, vraj zaťažujú žalúdok a aj tak viac v noci spať nebude...čítala som aj diskusiu o tom tu na MK a väčšinou sa baby na tom zhodli, kaša ako oblbovák nezaberá 😒 ...tak zatiaľ neplánujem dávať, možno niekedy na olovrant na zmenu chuti keď už bude väčšia

jankaaa
31. okt 2009

ani ja kasu nedavam....

beadz
31. okt 2009

jani, hej smejo. ale ked raz zacne s cirkusom, tak vsetci utekaju 😀 .
minule sme s muzom lezali pri telke a simon sa zobudil po 10 min. spanku a peto mi vravi, ze "zatajime sa ?"
no, cely den som sa z toho smiala 😀 😀
jani a prvy krat mu robis masko ? podaj info potom ako ste dopadli. u nas velmi biedne.
nany, ja mu davam kasicku vecer, neviem ci preto spinka celu noc alebo nie, ale jemu to nie je tazke na brusko. davam mu tu prvu kasu, alebo bananovu na dobru noc.

jankaaa
31. okt 2009

bei mäsko uz papal a zatial mu chutilo tak uvidime...no po dllllhom pol hodinovom spanku je hore 😝

beadz
31. okt 2009

tak urobime este aj zajtra pokus a ak nie, tak to posuniem na neskor.

jankaaa
31. okt 2009

bei a ked robis malemu papat kolko ti spapa? lebo moj toho zje hodne

beadz
31. okt 2009

rozne, niekedy 100 ml, niekedy par lyziciek. a jakubko kolko spapa ? kolko to je hodne ?

jankaaa
31. okt 2009

no vcera mal mäsko mrkva zemiak a spapal dvesto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre