Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

baska19
3. nov 2009

jáj to ja som tam mala kanceláriu na vojenskych lesoch tak to som kolo teba stále prechádzala 😀

zuzik25
3. nov 2009

no nasa este ani nesedi, stale sa kimaca

miavin
3. nov 2009

no tak nejak.....ale my tu bývame len od novembra, takže ani rok nie....nedojdete na kávu? či idete čakať tatina?

baska19
3. nov 2009

no mohli by sme dojsť že alex naučí bašku štvornožkovať 😉

miavin
3. nov 2009

baši - budem len rada, keď dojdete.... mám tu síce neporiadok - hračky po celej zemi, ale aspoň sa vyhrajú......to by bolo super

petusko
autor
3. nov 2009

pekny den sa praje vospolok 🙂
ja vas aj citam, len nejak nestihnem reagovat 😅 u nas ziaden novy zub, noci su take vselijake, raz je hore len raz, inokedy aj 5 krat. najnovsie sa v spanku pretaca na brusko a potom sa zlosti.
sedka pekne, ale len ked ho dam ja, inak je lenosko. a strasne lubi klacat 😅 lozit sa mu tiez moc nechce, len sa kruti.
idem pohladat nejake nove fotky, dohodim do albumu. kuk som aj vase deticky, krasne su naozaj vsetky do jedneho 🙂 😉

jankaaa
3. nov 2009

ahojte maminky a drobcekovia 🙂
boze vas precitat tak to clovek ma co robit.....
babenky chcem sa vas spytat tie co davate iba UM....ako casto ho davate v noci drobcom?vcera vecer papal moj o pol siedmej potom sa zobudil o pol desiatej dala som mu mliecko o 00:45 sa zase zobudil to som ho len nakojila ale zrejme mu nestacilo tak o druhej som mu urobila UM a spal do siestej rana.....potom sa napapal o siestej tiez UM a spal do siedmej....tak ja neviem asi ja uz mam malo mlieka lebo ked ho len kojim tak je v noci skoro vzdy hore....

baska19
3. nov 2009

tak ti ešte zavolám ked budeme v meste 😉

miavin
3. nov 2009

oki - kedy sa asi chystáte? náš drobec vstal

petusko
autor
3. nov 2009

janka, nas Marceli spapa o osmej plnu flasku a v noci okolo jednej-druhej 180 a potom rano o siestej tiez 180. ale napr. dnes sa zobudil az o piatej na papanie. takze rozne, ale max. raz v noci papa a potom az rano.

jankaaa
3. nov 2009

petusko dakujem....takze tak maximalne asi raz v noci by mal papat aj nas drobec...

jankaaa
3. nov 2009

vyskusam tuto noc davat len UM...uvidim ako to bude fungovat a ked mi prespi viac ako ked ho kojim tak asi skoncime s kojenim...zbytocne ho budem trapit ked uz nemam tolko mlieka

petusko
autor
3. nov 2009

janka podla mna moze aj castejsie. ale zas nie kazde dve hodiny. podla toho aj kolko zje. ak menej, tak castejsie, ak viac, tak menej casto... neskusila si mu ponuknut vodu alebo cajik? moj petik sa tak oducil od nocneho jedenia, dala som mu cajika, pocuckal a spal dalej. potreboval len pocit flase v ustach 😅

jankaaa
3. nov 2009

petusko skusila som mu parkrat dat cajik ale nezabralo musela som mu potom dat mliecko....zatial som ho v noci stale este len kojila to bol casto hore len tuto noc som mu skusila dat uz UM lebo som ho nakojila a po hodine sa zobudil s takym placom a som citila ze ja nemam mlieko...petusko a ty davas malemu presne taku davku aku pisu na krabici dajme tomu na 5 mesiaco 150ml mliecka?moj zatial vypije 150ml a neviem ci mu uz mam zvysit davku?

petusko
autor
3. nov 2009

boli sme pre Petika v skolke a nechcelo sa mu domov, tak sme sa boli aj prejst 🙂
jani, vobec sa tym neriadim, Marcel spapa pred spanim 240 ml 😅 podla mna mu zvys davku, ja som to tak urobila ked som videla, ze viac vecerov po sebe spapal vsetko a spal potom dlhsie 🙂

zuzik25
3. nov 2009

my sme sa boli prejst, trosku sa vyzimit a vysmradit, vsade palia llistie, cela dzedzina vysmradena. 😝

Emmke som spravila novu hracku, nafuknuty sacok a ma z toho bohovsku radost. 😀

tica
3. nov 2009

ahojte aj ja sa hlásim s vychádzky sme prišli pred chvíľou domov a malý zatial spí v kočiari na chodbe ale von je poriadna kosa sme vymrzli no neviem čo budem robiť v zime

miavin
3. nov 2009

ahojte, aj my sme boli na prechádzke, bola tu Baška s Barborkou - no úžasne bolo - naši drobci mali duet v plakaní... potom pridám fotky, ale bolo super.

anib
3. nov 2009

ahojte,tak my sme dnes konecne zaockovani

jankaaa
3. nov 2009

petusko diky krasne....

drobec uz okupkany a akurat zahajkal tak uvidime kedy bude prve prebudenie na papkanie

petusko
autor
3. nov 2009

ja este len teraz idem chystat kupkanie... spat sa bude tak o pol deviatej pocitam 😅

jankaaa
3. nov 2009

tak ja kupem tak o pol siedmej a niekedy zaspinka hned niekedy sa este blazni v postielke ale do tej pol osmej spinka

petusko ty davas malemu detsku vyzivu?

miavin
3. nov 2009

no my sme vykúpaný, bez papania a bubá - o 9 dostane fľašku len a budeme ďalej chrápkať snáď...uvidíme 🙂
som pridala foto z návštevy Bášiek 😀

jankaaa
3. nov 2009

mia ten tvoj chlapcek je taky krasnucky....a ako si uz lozi po styroch

miavin
3. nov 2009

jankaa - ďakujeme - no je to šinter.... dnes keď tu bola Baška tak ma preliezal - naraz sa odrazil a šup na druhú stranu a spadol na líčko - rev jak tur....ale len chvíľku.... je moc aktívny, až sa bojím....

miavin
3. nov 2009

janka - veď vy máte akú okaňu.... fíha, aj Baške som vravela, žeby som aj dievčatko chcela..... bože sú také krásne, aj jej Barborka mala úžasné pančušky, kabátik.... a tie líčka....ňuf - hneď by som si zahrýzla 😀

jankaaa
3. nov 2009

mia my mame tiez chlapceka....ale je okan riadny 😀

miavin
3. nov 2009

janka - sorry okáňa...... 😀 ale nič v zlom ale má tak krásne očiská - ako babenka..... nehnevaj sa ale krásne očiská mááááá nejak mi to ušlo. Jakubkovi pusinku posielam - slepá tetka 😀

jankaaa
3. nov 2009

mia kazdy si mysli ze je dievcatko lebo aj tak vyzera 🙂

miavin
3. nov 2009

no vidíš - taký úžasný pohľad sladký...že si to môžem zmýliť, ale snáď sa mi to už nestane - prepáč.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre