Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petkapo
4. nov 2009

sabi - to ako keby som svojho muza pocula. ze naco bude chodit v robote na obed ked ja mu navarim lepsie..... a potom sa obaja cudujeme,ze sme ako dve gule 😀

krpcek
4. nov 2009

baby na kolko stupnov kurite?

my na 23 a mama ked tu bola v sobotu, tak hovorila, ze tu je zima. 😅

petkapo
4. nov 2009

krpy - v obyvke mame 21-22, maly ma v izbicke na spanie 18-19. my sme sice takto zvyknuti,ale vsetky navstevy sa tu klepu od zimy 😀

zuzik25
4. nov 2009

krpy, my na max. 22, ale ked k nam pride niekto z panelaka, kazdy vravi ze tu mame zimu.
ja by som malu tiez uz dala do svojej izbicky, len ju este nema. ☹ ale na buduci rok uz urcite mat bude. mame veru co cez zimu robit. mne sa tiez zda, ze ma plytsi spanok, inokedy ked sme sli spat aj sme buchali a nezobudila sa a teraz len co si sadnem na postel, alebo do niecoho jemne tuknem uz sa mrvi a pripadne sa aj zobudi.

zuzik25
4. nov 2009

teraz som kukla a mame 19,5 a zima tu nieje, ani mne ani malej.

krpcek
4. nov 2009

no my sme tiez kurili len na 22, ale kvoli malej davame teraz o stupen viac. . . a tiez mi svokra aj mama hovoria, ze tu mame zimu - im v panelaku kuria na 25!

zanulienka
4. nov 2009

presivam si gombily na kabate,bol mi velky a teraz posuvam gombiky,ale ich prisijem ZLE 😠

krpcek
4. nov 2009

blavacky nahodou neviete kde by som zohnala pre malu cizmicky, ale na snurovanie . . .na suchy zips mi zosuchne dole, este ani nie je oblecena. 😠 aupark?

petkapo
4. nov 2009

zanu kam si ich prisila? dovnutra? 🙂

baska19
4. nov 2009

ahojte tak ja mám za sebou trošku stresov dala som malu na posteľ že ju idem prebaliť a moja mamina tu bola tak ma len na niečo zavolala a ona sa zgrulila z postele ma trošku noštek odrety a strašne sa zľakla ale myslím že to tlmila aj ručkami
krpy tebe ked spadla tak čo si to sledovala že či je ok?

elfi1
4. nov 2009

no toto nemam sancu vsetko precitat 😀

my mame hnede ocicka - po maminke 😀 😀 😀

a v noci spal skoro celu noc s nami. a o 3.40 hore. potom som ho ledva ledva este o piatej uspala na necelu hodku. potom az o osmej zas zaspal do deviatej a ja s nim. som si nemohla nechat ujst.

inak mna vcera tiez velmi bolela hlava. tiez sidavam panadol, ale jeden nikdy nezaberie. vzdy si potom davam aj dalsi a vcera som si dokonca aj treti musela dat. bohuzial, no co mam robit, ked skapinam od bolesti. to sa neviem ani s malym tak zahrat a venovat sa mu.
a zevraj nic ine sa nema uzivat. homeopatisky cephil prestali vyrabat. tak mozme len trpiet

zanulienka
4. nov 2009

neviem trafit do diery,este dobre,ze nie som muz.moj prvy sex by trval asi strasne dlho kym by som trafila 😀

zuzik25
4. nov 2009

baska, mne sa tak skoro mala skotulala, ale som ju v poslednej chvili zachytila, a spustila taky smiech a ja smrt v ociach.

krpy, ved to panelakovi obyvatelia maju prekurene a v domoch im je potom zimno. ja som tiez bola zimomrava ked sme sli byvat do domu, ale uz som zvyknuta na chladnejsie.

no mala by som si aj ja popresivat gombiky a kabat zaniest do cistiarne. 😒

zanulienka
4. nov 2009

my mame cizmicky na zips a nezapnem,lytka su tlste 😠

sabinazv
4. nov 2009

elfi, vraj aj ibalgin sa moze... ale dala som si len raz asi, ked uz sa to nedalo vydrzat... inokedy mi zaberie vela sa napit...

krpcek
4. nov 2009

baska sledovala som ju asi tak tri dni a nic.. .

inak aj mna bolela vcera hlava. . .

a ocka malej zostali modre, po mne.

krpcek
4. nov 2009

sabi ja som sa najedla a pomohlo.

zuzik25
4. nov 2009

zanu, ani nasa mala nezapne cizmy na zips. po maminke. 😎

ibika som si davala aj ja, bo paralen co zaberal pocas tehu uz teraz nezabera. alôe vacsinou som si ho dala az vecer, cez den som to nejak odtrpela.

zanulienka
4. nov 2009

a mam tam nejakych 5 parov,kurna!!!!!!!1co s nimi? 😠

elfi1
4. nov 2009

ibalgin mi zaberal len na bolest brucha pri kramoch, na hlavu nie. ale uz som ho strasne dlho nebrala, tak mozno najblizsie skusim na hlavu. mozno zaberie

ja som aj vela pila, aj vela jedla 😀 a nic. este sa ma mama pyta, ci ma ist robit tie zemiakove placky, ci je sanca ze ma od nich prestane boliet hlava. som sa hrozne na ne tesila. ale figu - akurat ma viac vtedy este rozbolela, tak som si ich ani nevychutnala. hrozilo ze skoncia v zachode.

sabinazv
4. nov 2009

pridala som nejake foto, ma celkom bavi fotit tuto moju ratolest 😎

anib
4. nov 2009

ahoj sabi,to ti krasne sedka

sabinazv
4. nov 2009

mhm, uz pekne sedi... je vystretejsi ako ja, ked sedim 🙂

elfi1
4. nov 2009

aj ja som pridala jednu zimnu a zubatu zaroven

sabi - krasne sedi. uz aj nas sa konecne aj pekne vystrie a zahra sa po sediacky

danka..g
4. nov 2009

ahojte. moj maly Alexik je taktiez aprilovy- taky maly huncutik 🙂 . chcem sa vas opytat, co vsetko uz vase ratolesti v 6.5 mesiacoch dokazu? Moj este celkom nesedi sam, ale chvilu sa uz udrzi. ja som dost v takychto veciach opatrna, protoze sa bojim, aby som mu svojou nedockavostou neublizila. dieta vraj samo vie najlepsie, kedy zacne napr.sediet, liezt a pod.

miavin
4. nov 2009

baši - júúj to ma mrzí, ešte včera sme sa o tom bavili.....hmmmm určite bude v poriadku, len sleduj, či nezvracá, nejaké zmeny v správaní - či nie je malátna a tak...

macikjm
4. nov 2009

jej sabi...nadherny je danko...aj mna bavi moju lasku fotit...uz ma vyse 600 fotiek...

a inak ta tvoja sesterka no comment...chudatko malinke...nechapem...ved kto ma dnes peniaze nazvys a ked, tak sa mala snazit dlho kojit...ale takym trubam sa ani to nechce... 😠

sabinazv
4. nov 2009

elfi, super zaber 😅

danko sa teraz zobudil a cita letaky... normalne si listuje 😀

ahoj danka, vitaj a zarad sa medzi nas 😉
nas maly sice sedka... a rad, lezat sa mu uz velmi nechce... lozit iba tak trosku cuva, ale stal by stale...cize on ked nesedi, tak by len hopsal na vystretych nohach alebo sa nosil a robil blaznoviny... tak to mame pri nom riadny telocvik...
A potom sa vie dat tak na 4 a dziga a pohupuje sa... je s nim uz vazna sranda 🙂

zanulienka
4. nov 2009

to je ako moja mama,kazdy den sa ma pyta-a preco jej uz nedas kravske mlieko a este k tomu moj svokor ma kravy a najlepsie je aby mi ho on nosil.jasne!!!!!!!!!!!

baska19
4. nov 2009

mia myslím že bude ok len sa veľmi zľakla lebo sa jej muselo šmyknuť lebo matrace su dlhšie ako je posteľ a to neodhadla pustila som jej pesničky detske a pekne sa hrajka už sa aj smeje ale ten noštek ma super odraty chudatko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre