Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
5. nov 2009

veland - to aj ja niekedy robím, popadne ma nostalgia a obzerám, obzerám a plačem, že aké bolo maličké bezbranné miminko...... úžasné a teraz to lozí, robí neplechu a nepočúva 😀

sabinazv
5. nov 2009

veland a ake mate noci, ked len kojis? asi tiez vesele, ze?
u nas je to cim dalej veselsie ci co 🙂

veland
5. nov 2009

dakujeme pekne Mia mame sa celkom dobre🙂.....neviem, co skor napisat...minuly tyzden Matej bol prechladeny, tak sme odsavali a odsavali....a potom sa nam zgulal z postele na podlahu - cista katastrofa!- az som z toho mala skoro zastavu srdca:(....joooj, tak to bol stres...ale vsetko v poriadku - dufajme teda🙂

miavin
5. nov 2009

veland - no už to začína - nie si jediná, čo také šoky zažíva, už sa to zopár mamičkám stalo - nám včera - nám sa malý postavil ku gauču a ani som nestihla sa natiahnúť a letel rovno na chrbátik a na hlavu - ako doska....no to bolo hrozné 😢

veland
5. nov 2009

aj u nas boli noci vesele - budil sa kazdu chvilu a ja som, potom cele noci prehmkal.....ale spi s nami, tak je to uz lepsie🙂.

....manzo prisiel, musim koncit....hadam do skoreho videnia🙂

sabinazv
5. nov 2009

niky... a teda ja urcite neplanujem ockovat proti ovcim kiahnam... naco?

miavin
5. nov 2009

veland - maj sa a ozvi sa zase 😉

zuzik25
5. nov 2009

cafte,
sabi, mna to minanie caka zajtra, zas len oci prekrutim pri pokladni. dnes mala cez odbed spinkala od 12 do 14:15 a poobede este od 16 do 17 (to som sa s nou prechadzala po dzedzine ako sisi, ale aspon som si prevetrala hlavu). boli sme aj druhu starku pozriet, robila som 1.krat v zivote trubicky a oblatky (trubicky sme uz vsetky zozrali 😀 ), som bola za cudnu ked som malu nechala spat vonku vo dvore pred dverami a aj to ze este stale kojim. 😅
ale vecer zas pistala ako zmysov zbavena, aj nas hafo radsej od nej utekal prec, ani ten ju nemohol pocuvat. konecne uz spi, prekrutila sa na brusko, roztek z perinky si dala k sebe a spinka.

sabinazv
5. nov 2009

o tom ocko sa pise tu http://www.ovciekiahne.sk/ ze "akciova cena"

zuzik25
5. nov 2009

a dnes povedala konecne zretelne mamama /tatatat, dadadada to hovori ako na beziacom pase) a na nasho psa hovori Agy (on je Bady).

sabinazv
5. nov 2009

zuzik, nas maly prespal cely nakup v tescu... spal v autosedacke v nakupnom kosiku , tak som ho vlastne kocarovala a on spokojne spal 😅 inac sa uz to tesco popravilo... som kupila vsetko co som chcela... aj bio banany 😉

didi83
5. nov 2009

Ahojte kočky,

takze vidim, ze aj vam sa akosi deturence viacej budia v noci a chcu cicik... Som citala, ze niekde okolo 7 mesiaca dieta prechadza fazou lipnutia na mamine 🙂, takze aj v noci sa viac budi a chce si overit, ci je s nim 🙂. No co uz, dufam, ze to prejde samo alebo nie?

sabinazv
5. nov 2009

fiha... ta je ukecana... nas maly robi len brr.... bzz... psss.... ue, eu... beee a tak podobne 😅

sabinazv
5. nov 2009

didi... toto co hovoris som nasla ako "uzkost 8 mesacnych", ale my to uz mame davnejsie 🙂

zuzik25
5. nov 2009

sabi, tak zajtra pokukam "novy" tovar. chcem este brokolicu a karfiol, ale to pojdem do mesta do klasickeho zelovocu. inac ked dam malu do nakupneho kosika, tak to vajco zaberie cely kosik, co je niekedy dost vyhodne. 😀

sabinazv
5. nov 2009

ano zuzi... som mala oblozene vajce 😅

ozaj, kupila som mu taky vlacik co vydava zvuky, ked stlacis rozne casti na nom... taky cerveny a konecne hracka ze super cena-vykon ... maly sa s tym vyhral krasne... stalo to do 3 euro tusim !
ostatne znackove vtakoviny na podobnom principe stali tak okolo 17-20 euro...

zuzik25
5. nov 2009

kuknem aj ja nejake tie hracky, aj ked u nas je naj favorit snurka z fotaka, sacok, letaky a podobne. 😀
nasi chlapi boli dnes palit hruskovicu, som zvadava v akom stave pridu.

romanakatka
5. nov 2009

čafte, čo nové?

Sabi ako na plávaní???

romanakatka
5. nov 2009

a inak sme začali "zbierať úrodu" po svokrinom banáne... prestal jesť zeleninu 😠 odkedy ho ochutnal a presne aj toto som mala na mysli... ja sa snažím ísť tak ako nám kázala dokyna a niekto to takto kľudne pototo... lebo mu chce dať banán... veď sa už môže v tomto čase... 😠 och... nejdem sa rozčuľovať...

a som nespomínala ... brácho čaká drobčeka a našli mu cisty na mozgu ☹ brali plodovú vodu a vraj je to geneticky ok, tak už len sledovať ako to bude ďalej... vraj sa to môže vstrebať... tak verím, že nakoniec všetko dobre dopadne...

sabinazv
5. nov 2009

ahoj katka... pisala som vyssie, ze sme to nateraz kvoli chripke zrusili...
a v utorok ideme k dokyne na poradnu...milu sestricku ma... aj usmev bol, wow...lebo co sme mali tu predtym tak hroznaaaa... zamracena, mrzuta...

sabinazv
5. nov 2009

fuha... a v kolkom mesiaci je svagrinka? no tak prajem, nech to dobre dopadne...

lenka1smejka
5. nov 2009

miavin-dnes mi mala papala krasne kasu ,nechala som jej lyzicku v rucicke ako jej davam ten vitamin d s lyzickou tak som jej ju nechala a vobec neregistrovala,ze papala 🙂

bambina-dakujem za privitanie

zanulienka-aj ja by som najradsej malu niekedy roztrhla ale musime vydrzat aj mi sme take boli.Inak ked mala place tak placem s nou a casto spominam ake som mala kludne tehotenstvo ach ten klud 😀

nany100-dakujem za privitanie

baby co kupite deturencom na jeziska???

sabinazv
5. nov 2009

idem kukat odsudene... vidime sa zajtra, paaa a dobru noc vam zelam 😉

romanakatka
5. nov 2009

tak to tu postupne čítam...

Sabi v utorok ideme aj my 😉 tak sa stretneme 🙂

naše noci sú posledné dni otrasné ak spí tak len do polnoci a potom je hore každú hoďku... skúšala som mu dať v noci aj fľašu, ale o dve hodiny bol hore zase... tak nemyslím, že je to hladom, jednoducho chce prsník... a posledné dni robí to, že o jednej alebo o tretej sa zobudí a hodinu sme hore... naháňam ho po posteli, lebo si myslí, že je čas na hranie, snažím sa ho nasilu uspať ale nepomáha... dávame aj homeo aj fenistil no nič nezaberá 😔

romanakatka
5. nov 2009

sabi dokyna je zlatšia než sestra 😉

no a sú v 25 týždni... 😒

plávanie aj my odkladáme zatiaľ, lebo stále kakošíme nejak nadmerne... už si nemyslím, že je to zubami, pretože ani sa nič nebelie... tak budem žiadať rozbor stolice...

oki, idem aj ja do hajan kým sa ešte dá...

macikjm
5. nov 2009

katka...juj...aj ja vam drzim palce...nech je bratove babatko v poriadku...

moja ninka tiez krici tatata...mama nechce ...este vie- HAM...a potom vselijake pazvuky vydava...sem- tam sa jej podari-mam...

drzte sa...dobru nocku...

anib
6. nov 2009

dobré ránko 🙂

romanakatka
6. nov 2009

dobré ránko 🙂 sme hore od šiestej ale noc bola lepšia, len každé dve hodiny sme sa budili 🙂

a ďakujem za brata 🙂 veľmi si prajem, aby bolo všetko ok a Timko mal bratranca alebo sesternicu 😵 môj brácho miluje deti a tie tri týždne čo čakali na výsledky boli hrozné pre nich, plakal keď mal Timka na rukách 😒 bude z neho skvelý ocino 😵

aine04
6. nov 2009

dobre ranko,
katka my mame s matuskom teraz presne to iste... spinka tak do 23.00-polnoci, potom vkuse hore, dnesna noc bola mimoriadne zla, budil sa mi aj po stvrthodinkach ☹ . vybrala som ho z postielky, povarovala a v momente buval. a za stvrthodinu zas. ale aj vecer vela plackal kvoli zubkom. uz nevie chudatko co si do tej pusky strcit.

sabi nase drobce maju podobny slovnik 😀 , matusko ma uplnu maniu v tom svojom brrrrrrr a pluje vsade naokolo 😀 😀 . vzdy ked mu s muzom hovorime ma-ma, aby to napodobnil tak sa strasne smeje. to uz ozaj neviem co je na mame take smiesne 😠

zuzik ty este nedavas masko? lebo my prikrmujeme zhruba rovnako dlho tak sa pytam...

inak ja som uz malemu kupila v tescu 2 vianocne darceky - taku maňušku krokodila a tie dute kocky co sa daju dat jedna do druhej. este mam urcite v plane drevene kocky s obrazkami a klasicku tatrovku 😀 . ale normalne sa teraz bojim brat maleho do tesca alebo do europy, kvoli tej chripke. to by som si neodpustila, aj ked viem ze netreba podliehat panike dporedu....

aine04
6. nov 2009

joj ozaj katka, ja samozrejme tiez drzim vsetky palce nech to dobre dopadne. zdrave babo je ten najvacsi poklad na svete, kazdemu to doprajem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre