Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

dooscoby
6. nov 2009

supis...rozmyslam co s nacatym vecerom...zehlit sa mi nece a v telke nic nejde....dnes zasa okolo deviatej do hajan...to aj vy chodite tak skoro spavat...ja musim lebo tie bezsenne noci nepridavaju na krase

dooscoby
6. nov 2009

beadz a aku znacku kupujes...mne krpata tie kupovane dako nechce...sme mali spenat so zemiakom od hami a aj mne to smrdelo 😝 je my luto kupit to a potom vyhodit...mne tiez dako strajkuje papanie ale zda sa my ze uz zubky pojdu

macikjm
6. nov 2009

cafte...
doo...a vy mate dnes 7 mesiacikov...blahozelame...

bei...dakujem...uz sa na ne tesim...

ninka uz tiez spinka...

my tiez nemame zubky...

macikjm
6. nov 2009

bei...super foto pod vodou...

dooscoby
6. nov 2009

macikjm...dakujeme za blahozelanie

co mate na plane cez vikend

beadz
6. nov 2009

doo, a barborka chodi tak skoro spinkat ? to kedy sa ti potom budi ?
ja kupujem hami aj kase aj prikrmy.
jeeej a fakt, vy mate dnes sviaaaaatok, blahozelame. 😵
macik, dakujem 🙂

beadz
6. nov 2009

doo, tak neoslavujete ? sa pytas co s nacatym vecerom... ja som si prave otvorila vinko. pod na poharik 😉
macik, dojdes aj ty ? urobime si zurku

dooscoby
6. nov 2009

beadz...jojo chodi tak skoro spinkat...vacsinou uz okolo pol siestej kupeme a o tej siedmej spinka....jasne potom je hore o deviatej na krmenie...celkovo noci su katastrofa budi sa casto a definitivne stava okolo piatej siestej rano..skusali sme ju posunut ale ide to tazko

juj tak rada by som si dala...alkohol som nemala odkedy som otehotnela 🙂 ...z toho poharika by som bola riadne opita 😀 a o zurke nehovorim....raz daco musime spachat

sabinazv
6. nov 2009

ahojte !

gratulace k 7.mesiacom 😉

nas maly spi od 18.15, lebo spal len raz dnes... sice 3 hodiny, ale uz bol teraz unaveny, tak okupany, ucesany, nacicany zalomil... inac bol dnes doooost mrzuty... ach jo...na kasu sa mi zasa vyprdol... iba plakal, ked sme mu to davali... som myslela, ze nech ho krmi ocino, kedze mna ma spojenu s prsiami, ale ani on nepochodil a zasa vyhral najmladsi... 😎

beadz
6. nov 2009

sabi, ahooooj.
aj mne sa maly velmi kazi s jedenim. uvidime ako dalej bude pokracovat. mna najviac hneva, ze vobec nepije ani vodu ani caj. jedina voda co dostanem do neho je s chamomilou 😒
asi kupim nejaku velku striekacku a budem mu to striekat rovno do pusy.

dooscoby
6. nov 2009

sabi my kasu este nedavame...zacala som okolo tretej davat ovocko...kasu chcem az dalsi mesiac skusit

nam doki poradila davat umele mliecko ak sa casto budi ...chcem pockat na poradnu za mesiac a podla prirastku za zariadim ci jej staci alebo nie

baby vdaka ku gratulaciam 🙂

dooscoby
6. nov 2009

pridala som jednu foto no albumu 🙂

beadz
6. nov 2009

jani, to ty si mi poslala mailom tu blbost ?

beadz
6. nov 2009

doo, nadherna okana 😵

macikjm
6. nov 2009

bei...no manzo mi na dnesny vecer nasluboval hory doly...a uz tu chrni na gauci...tak asi dojdem k tebe... 😀

sabinazv
6. nov 2009

bea, aj ja som dnes davala chamomilu uz striekackou, lebo ked vidi lyzicku tak je cely podrazdeny 😒

doos, ja som tiez nemala v plane kasicky davat teraz... kebyze ide vsetko ako ma... ze mi drobec papa zeleninu, ovocie... ale nepapa nic a cical by cely den a celucicku noc ... uz som z toho aj dost vycerpana...

dooscoby
6. nov 2009

baby a naco je chamomila...ma to zlepsit spanok babatka

moja tiez dnes dako trucovala...par lyziciek som do nej dostala ale strasne pri jedeni vymysla...vrti sa cape po lyzicke...predvcerom som mala mrkvu na cele nacapenu 😀 ...bordel vsade....neviem ci to je v lehatku ze nece byt alebo nema apetit...ovocie zjedla 50 gr po 2 dnoch skusania...no uvidim co zajtra...z kojenia som tiez vycerpana ale tak do roka vyzdrzim a ak nie tak svet sa nezruti..ja som vyrastla na UM a som tu 🙂

macikjm
6. nov 2009

doo...nadherna barborka... 😉

beadz
6. nov 2009

macik, cakam ta 🙂
sabi, ja to davam stale tak, lebo on tolko sibrinkuje s rukami, ze by mi to vybil a by ma porazilo. jedna vec, ze spotreba by vzrastla o hodne, ale hlavne sa to tak pomaly rozpusta, ze by ma ...

dooscoby
6. nov 2009

maci dako rychlo ti zalomil...mne na gauci chrni len psisko 😝

dooscoby
6. nov 2009

maci a bea skoda ze sta na druhom konci republiky ☹ ...drobcek ma kukane po tatovi a dufam ze jej to ostane...bude znej modrooka blondyna s dlhymi nohami po maminke waw 😀

beadz
6. nov 2009

doo, ta chamomila je na vsetko si myslim. nam zabera aj na bolest, aj na podrazdenie kvoli zubkom a aj na take celkove ukludnenie. ale podla mna sabi zo seba vysuka uplne presny popis. ze sabi 😉

sabinazv
6. nov 2009

doos, chamomila ako vidis nam na spanok neucinkuje, ale aspon je babo menej mrzute... cez den, na tie noci som pre nas nic vhodne nenasla... inac ja teraz spavam s malym sama v manzelskej a on je taky podareny... nacicia sa a otoci sa mi chrbtom a spi... ako riadny chlap 😀

macikjm
6. nov 2009

doo...on strasne skoro rano vstava do roboty...okolo 3.00...tak je uplne hotovy... 🙄 😅

beadz
6. nov 2009

sabi 😀
inak minule som pocula pekne motto, ze srat na hlavu mi moze aj holub zo strechy, tak naco mi je muz 😀 😀 😀

sabinazv
6. nov 2009

doos, tak riadna fesanda vam doma rastie... dalsia Sklenarikova 😉

bea, no ... az take presne som nevysukala 😅

macikjm
6. nov 2009

sabi... 😀 😀 podareny...

dooscoby
6. nov 2009

tak to sa spytam v lekarni nato...ja potrebujem daky makovy odvar na ten jej spanok 😀

sabi skus jedlo do ruky...sice bude vybuch ale mozno sa chyti...olizovat a pchat prsty do jedla je strasna psina 😀 ...barborke vcelku chuti zuzlat kukuricne chrumky...dnes zvladla az 2 ozuzlat 😅

macikjm
6. nov 2009

hej sabi...skusala si nieco take ako pise doo???

sabinazv
6. nov 2009

bea, super motto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre