Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
9. nov 2009

Dnes v noci sa mi malá od pol noci ani raz nezobudila.No a kedže sa budila už hádam 3 týžden,ja som si zvykla a celu noc som sa dívala do postielky a nespala 😠 Proste sa mi nedalo.

krpcek
9. nov 2009

ahojte, aj my sme boli dnes hore len 3x aj napriek tomu, ze ma upchany nostek.

komisakpd
9. nov 2009

mne zatial nevadi ked mi v noci papa..tak 3x sa to este da vydrzat..no nas maly zaspava na rukach..od neocnice.a strasne si sucha oci a nos..cize ked sa zobudi tak bud papa alebo sup na ruky..no ziadna slava ale uvidime ako to pojde dalejä

cikyta posli tu knihu

cikyta
9. nov 2009

Komi,ja to neviem takto poslať.Len mailom,ale idem skusiť.(Som antitalent)

sabinazv
9. nov 2009

aj ja mam tu knihu... kedysi som ju zacala citat, ale sa mi nepacila 😎
ale to sme mali ovela lepsie spanie ako teraz, tak znovu skusim nieco vyhladat v nej...

sabinazv
9. nov 2009

moj aly zaspava sam v postielke (okrem vcerajska, to neviem co bolo, mal hrozne nervy... asi z toho mojho mlieka... 2 h zuril kym zaspal) ale aj ttak sa casto budi a potom ho vezmem uz k sebe... skusim ho teda furt vracat do postielky...

sabinazv
9. nov 2009

ciky, posli jej to mailom 😉

cikyta
9. nov 2009

Komi,ja som to dokázala 😅 Aká som?

cikyta
9. nov 2009

Sabi už to je.Len som to tu trochu natiahla a inak mne sa nedá prečítať do konca tá kniha.

sabinazv
9. nov 2009

no mne po kliknuti neda tu knihu, iba stranku google a jeho dokumenty

cikyta
9. nov 2009

No Silvinku inak neuspím,len lehátko,alebo cecok.
Postielka nehrozí.Len tak ju tam položiť,by bola smrť 😠 Proste od malička fungovalo lehátko skrz reflux a teraz sa to už nedá zmeniť ☹

cikyta
9. nov 2009

Sabi,akože nie? Mne to ide 😒 No tak potom neviem ☹

cikyta
9. nov 2009

No idem na chvílu zase het. Potomok voláááááááááá 🙂

krpcek
9. nov 2009

aj ja mam tu knihu, aj som ju rozcitala. . . ale ked zacali rady typu, nechajte dieta vyrevat, robte vsetko mozne, len nedajte papat, tak som ju zavrela a hotovo. nebudem ju predsa v noci pocuvat ako reve, radsej jej dam cicik a mam pokoj.

sabinazv
9. nov 2009

veru krpcek, tiez take nieco neuznavam, ze nechat vyrevat.. skusim nejake ine vyhladat, ale asi to tazko pojde bezbolestne a skoncime v starych kolajach... 🙂

cikyta
9. nov 2009

Presne baby.Suhlasím.Ja si nenechám utrápiť dieťatko v slzach.Ved ten plač je hrozný.A kedže mi už raz dych stratila,nechcem to zažiť znovu.Takže nápodobne tuto knihu neberiem 😠

komisakpd
9. nov 2009

cikykuk IP

janula13
9. nov 2009

ahoj svatka, zbadala som ta tu, tak som len nakukla 😀 tu knihu som citala aj ja, ale tiez mi srdce trha nechavat plakat tak to ani nerobim..nasi bud zaspia pri cucani kase alebo ich trosku uspime na rukach a vcera dokonca zaspali samy v postielkach co prekvapilo aj mna, tak to budem ucit prckov, len som ich hladkala a podala cumliky a zaspinkali, ved uz budu mat 6mes a budu mzanejsi, tak ich troska naucime poriadfku, ale revkat to teda nie, ved to je pre nich stres, nechapu preco mamina nepride a nenakrmi ci nepomojka...bozkavam Sisiatko 🤐

komisakpd
9. nov 2009

ta kniha sa vola "kazde dieta sa nauci spat samo" alebo tak nejako..leboi tu mam ale tiez neviem nechca maleho plakat..

jankaaa
9. nov 2009

ahojte babenky....

tak moj drobec tiez zaspava sam v postielke a v noci ked sa zobudi snazim sa ho nakrmit a dat naspät do postielky ale nepomaha to stojim nad tou postielkou niekedy aj pol hodiny hladkam ho a on aj tak nezaspi musim ho vziat k sebe a tam zaspi hned sa prituli ku mne a spime....ale tiez by som to chcela zmenit lebo ja sa vobec nevyspim a vstavam ako dolamana chcem aby spinkal celu noc v postielke....a budime sa 2x za noc na papanie....a tiez nemam to srdce nechat ho vyplakat....

zuzik25
9. nov 2009

cafte.
poradte mi, varim malej masko. mam ho potom aj rozmixovat alebo bude stacit ho na jemno potrhat? aby sa mi nezadusila. 😒

tuto noc sme boli 3 krat hore, asi citila, ze ocko nie je doma. dnes od 6 beham s prachovkou po dome 😀 ked tak vonku leje, nechce sa mi ist nikam, malu dam na terasu do koca a snad bude spat minimalne 2 hodky.

jankaaa
9. nov 2009

zuzik ja uz nemixujem len tak to popucim s vidlickou a tak papame....

cikyta
9. nov 2009

Ahoj svatka.No literatura je dobrá vec,ale ked má ísť človek "do terenu",tak je to všetko uplne ináč.
Silvinka obdivovala sexi riťulky Matuška a Jakubka.Povedala,že híííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

beadz
9. nov 2009

tak som tu. mali sme na navsteve bratranca, tak sa trocha so simim "vyhrali". presnejsie tobias sa hral a simon ho stipal, vlasy kmasal a liezol na neho 😀
zuul, s tym oducanim ti ja asi velmi nepomozem. u nas to prebiehalo uplne prirodzene, davala som kazde druhe kojenie flasu a on uz od 3 mesiacov spinka celu noc, este aj ked bol len na mm. proste par krat sa stalo ze sa prebral, ale dala som mu cumlik a stacilo to, tak som prestala v noci kojit. a potom uz nastupili kasicky, takze si myslim ze bol aj viac napapany.
ale ja si myslim ze to bolo aj tym, ze v lete ked boli tie hrozne horucavy, tak som mu stale ponukala vodicku cez flasu, aj ked ma odhovarali ze potom bude odmietat cicku, vobec to nebola pravda, stale sa tesil ked som mu dala mm.

bambina
9. nov 2009

ahojte.
takze vecerna kasa fumgovala len jednu noc, dnesna noc opat katastrofa, Simonka bola hore kazdu hodinu. pripadam si ako zombie.
najmladsi clen nasej rodiny, ktory ma 1 tyzden spi bez prestavky do 4.00h a m y uz taky velky sme kazdu chvili hore.

avsak ani toto ma neprinuti nechat Simonku samu v postielke plakat...

krpcek
9. nov 2009

ja neviem, co furt vsetica maju s tym, ze ked das decku flasu prestane chcet cicik. moja mala od 6-tich tyzdnov dostavala cajik alebo vodicku vo flasi a vobec sme nemali ziaden problem pri dojceni.

cikyta
9. nov 2009

Moja Silvia vypije aj z flaše mliečko.Odstrekavala som cez výkend,ale to je také-umyť flaše,odstriekať,schladiť,či zmraziť,zohriať a možno to nevypije celé-tak len plytvám mliekom tak.
Aj čajík vypije z flaše,ale večer pre nu existuje jedno jedine utišovadlo- CECOK ako svet 😀 😀 😀
Som zvedavá,kedy a ako skončíme............. 😖 ..................

beadz
9. nov 2009

krpcek, presne.
ciky, aj moja svagrina s tym mala velky problem. odniesla maleho na tyzden k mame a az tak sa jej to podarilo. a pri druhom si obvazovala cicky, aby maly necitil mliecko a aj ked hladal tak nenasiel.
mozno aj to je sposob
a je aj to pravda, ze kojenie je super najvyhodnejsie. nic netreba pripravovat, umyvat, ohrievat, chladit... stale nieco a ked aj niekam ideme tak uz to nie je take jednoduche. no, ale co uz. ja som rada ze sme to tak bezbolestne prezili

bambina
9. nov 2009

neviem ci uz mate precitane najnovsie cislo mama a ja, mne to trva vecnost kym precitam a vcera som si precitala clanoc, ze sedenie je vlastne cielom babatka. najprv sa otaca, potom na styri a z tejto polohy sed.
lenze ked Simonka ako lezi tak mi v jednom kuse dviha hlavku, ze chce do sedu. aby som tomu zabranila tak len na ruky alebo fyzicky ju pretocit.... no nic pri nej neurobim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre