Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

lenka1smejka
10. nov 2009

Ahojte mamicky no mi uz mame dalsi ocak 🙂 teraz sa nam to bieli na stolickach.Takze uz mame 11zubkov.Vas dokuseme 😀

To vam taaak vela deti vazia???Mala vazi 7075g a meria 73cm

sabinazv
11. nov 2009

Dobre ranko 🙂

no Lenka, v

sabinazv
11. nov 2009

sorry, dieta mi to odoslalo pred tym ako bolo dopisane...

ze Lenka, vy ste to zobrali dako hopem... tie zuby 😅

romanakatka
11. nov 2009

dobré ránko, tak my sme dnes mali celkom v pohode noc (zobudil sa len 4-5x) a dokonca sme vstali až 6:30 😵 to sme už dááááááávno nemali

Sabi no vidíš, každá lekárka iná... ale zase som trošku prekvapkaná, lebo u nás sa striktne drží postupu zelenina, mäso, ovocie, kaše ... a teraz zase zakázala čokoľvek pridávať kým nebude rozbor stolice a neupraví sa to.... ja by som mu už tiež rada šupla rožok alebo piškótku 😵

beadz
11. nov 2009

ahojte.
ja len na skok, lebo ideme na kontrolu k rehabilitacnej, co som odmietla viac cvicit vojtovku, tak nam kazala prist na kontrolu.
poobede idem do metra na nakup, tak dufam ze vecer sa k vam dostanem.
pekny den.

petkapo
11. nov 2009

Ahojte!

My klasika - hrozna noc, ale dnes ma uz az srdce bolelo ako strasne plakal a zaspaval s mojim prstom v ustach ked som mu masirovala dasienko. Navyse ma sopel, tak sa chudak dusil v noci. Spala som s nim hlava pri hlave a celu noc som pocuvala,ci dycha ☹
Dnes sa stahujeme ku nasim, lebo zajtra idem s muzom do PL a maly bude cely den s mojou mamou.... Ach jaj, skuska pre oboch, lebo je v poslednej dobe velmi zamojkany a nechce byt s nikym okrem mna a MM. No a v noci nechcem nechat mamu samu s nim ked je Alex v takom zlom stave.

Catusca - velmi drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tema sedacky - ja mam vybratu Maxi Cosi Tobi,ale musim este zobrat aj chlapciatko a vyskusat ho posadit do nej,ci aj on suhlasi 🙂

sabinazv
11. nov 2009

no tu som, trocha sa zuslachtujem, aby som dnes dako vyzerala 😎

katka, ja mu skusim dat tu piskotu, predsa len ta dr ma viac skusenosti a hadam by mi hlupost neporadila... ona hovorila v tom zmysle, ze podla najnovsich poznatkov sa ma v 6.mesiacoch podat lepok... ale potom napr. uz neodporuca do ovocia davat piskoty...
Ale zasa citala som nejaky clanok, ako sa nejake male babo po piskote uplne vyhadzalo - alergia na bielok, no vsak ak by sa stalo, aspon sa bude dopredu vediet... ona hovorila, ze ten bielok v piskote nevadi, lebo je uslahany... hm, no uvidime...

Bea, drzim palce, nech kontrola dobre dopadne
😉

sabinazv
11. nov 2009

a ozaj katka, vy ste uz odoberali moc malemu? nam dala nadobku, ze mam "odchytit" ranny moc.. no super... ze o 5.h ho rozbalit a cakat 😅
dnes radsej pojdeme do lekarne kupit to na odchytenie mocu 🙂

krpcek
11. nov 2009

ahojte.

ten moc je kapitola sama o sebe. . . do tych sacikov na to urcenych sa nam to nepodarilo, do sacika tiez nie, nakoniec som ju musela posadit na nocnik a cakat. teraz mame doniest zas 🙄 😠 ma drbne.

ale u chalanov je to o trosku lahsie.

inak tu taka depka pocasie - od vcera prsi. ☹

sabinazv
11. nov 2009

jaj a este nasu noc idem opisat... hodinu a pol trvalo zaspavanie, musim byt pri nom a rozpravat pripadne spievat... spievam: buvaj dieta krasne a hity od Elanu 😅
Potom o 23.h hore a kazdu hodinu hore... do 3.h, a potom uz neviem mam okno 😎

krpcek, aj tu prsi ako najate... na neeeervy mi to ide...

romanakatka
11. nov 2009

sabi, moč sme ešte nedávali, ale nám brali v treťom mesiaci v nemocnici tak možno preto, lebo včera som aj spomínala že sa mi zdá, že málo ciká, ale vraj keby mal nejakú infekciu, tak by som to videla aj na moči... no nevravela, že treba doniesť... 😲 a inak u chalanov sa odoberá v pohodičke 😉

romanakatka
11. nov 2009

a Romčovi sa strašne páči Váš Danko 🙂 ozaj sa podobá na toho drobčeka v albume 😵

dooscoby
11. nov 2009

dobre ranko 🙂 ...nasa noc klasika zo 5-6 krat boli sme hore na papanie...my uz pomalicky zavadzame ovocie na desiatu...manzela si tam nenechali ale ma mat kludovy rezim a brat cierne uhlie...vraj tam ma daky zapal zjedol daco pokazene...dnes mal ist na odber krvy a on sa nato vyflakol 😠 ze musi do prace

lenka fuha to mate dost vela zubkov 🙂 ..nam este ani jeden nevysiel....my mame tiez vahu okolo 8 kg cca...najviac babo pribera prve 3 mesiace

my sme este moc tiez nedavali a kontrolu mame az koncom novembra tak som zvedava ci aj nas to caka...juj no bude to sranda chytat..potom si k vam pridem po rady

sabi jedna piskotka neublizi...ja sice nedavam kvoli cukru...davam jej zuzlat bud kukuricne alebo pohankove neslane chrumky...sice to ma az za uskami ale zuzle to vo velkom

romanakatka
11. nov 2009

a otázočka kojíme sa už len na obed a v noci, myslíte že si môžem dať jednu manadrinku??? Alebo musím ešte stále odolávať??? Mám na ňu neskutočnú chuť 😕

jankaaa
11. nov 2009

ahojte mamulky no mne uz to pocasie lezie riadne na nervy....drobcek teraz zaspal tak idem rychlo precitat co ste popisali...navarene uz mame tak budem vegetit....

nasa noc celkom fajn bol hore dvakrat....aj to sa napapal a spinkal dalej...ale kedy bude to ze uz prespi celuuuuu noc?

zanulienka
11. nov 2009

cafte,my sme asi ani nespali,bola taka vesela,svieza po celu noc 😠

dooscoby
11. nov 2009

romanka....tak to ste uz dost zredukovali to kojenie...my este rano 2 krat a potom poobede tiez a v noci ani nehovorim 😒 tak 5 krat minimum....juj to by som si dala aj ja...skus si dat polku a uvidis ...ak nic tak zajtra dalsiu a dalsi den si daj dve..podla mna to bude v pohode...deticky su uz velke a aj tak uz maju inu stravu nez mliecko

janka to pocko ide na nervy aj mne...ja musim do obchodu nakupit malej zeleninku na obed

dooscoby
11. nov 2009

ja uz som mala aj kyslu kapustu aj kapustnicu a bola okik

zanulienka to nezavidim...nasa nastastie v noci nevyvadza...podudle si a spi dalej

majka_dk
11. nov 2009

ahojte,

tak nasa noc tiez katastrofa, 3x papal a okrem toho asi 3x na cumlik a o 4 hore, parada.

vcera som vas citala, tak reku aj ja mu dam do ruky piskot (zatial som mu ho len drzala nech okusuje potroske) a on si samozrejem polovicu napchal do pusy asi za 2sekundy, ani som nestihla zareagovat a potom reval ako najaty, ze mu to vytahujem, no horor, dnes skusime iny druh piskot, ci mu nevydrzia dlhsie 😅

a dnes mame 7 mesiacov 😵

sabinazv
11. nov 2009

katka, hej paci sa mu? to je mile 🙂
hej, danko sa podoba na nasho maskota, ale krajsie a vystretejsie sedi 😝

katka, po obednom kojeni si daj kludne (nejakych 6 hodin trva, ked sa prejavi reakcia v mlieku)... ja som tak mala chut na pomaranc, dala som si nic sa nestalo... ale teda vacsinu z neho som vyhodila lebo mi nechutil 🙂

dooscoby
11. nov 2009

majka gratulujeme ku 7 mesiacikom 🙂

majka_dk
11. nov 2009

zanu este zijes? 😕

majka_dk
11. nov 2009

doo dik
pridam nejaku novu fotku 😉

sabinazv
11. nov 2009

zanu, tak homeo neucinkuju? no elaia je tazky oriesok 😅

kyslu kapustu jem casto... pohoda

gratulace majka k 7cke 🙂

jankaaa
11. nov 2009

katka ja som uz tiez jedla mandarinku a nic nebolo takze kludne vyskusaj....

dievcata vy davate drobcom rozok?lebo ja som malemu dala no to ste mali vidiet ako ho papal...a chcela som mu zobrat no to nehrozi

jankaaa
11. nov 2009

majka gratulujeme ku 7 mesiacikom 🙂

zanulienka
11. nov 2009

neviem ci nezaberaju,ci co!ale niekto by mi uz mohol pomoct,pretoze vyskocim z okna-byvame na prvom 😅 a potom,ze necham skoro tt zapnutu zehlicku,necudo.
gratulujem k 7.mesiacu,my mame zajtra 😵

jankaaa
11. nov 2009

doo ja uz tiez len tak kojim rano mozno jedno kojenie a v noci jedno...

majka_dk
11. nov 2009

baby dik

jankaa my sme rozok skusili raz a tiez strasne reval ked som mu ho brala, tak od vtedy nemal 😀

majka_dk
11. nov 2009

a dnes uz dostal 1 lyzicku activie, nie zeby som mu ju chcela dat ale keby ste videli ako plakal, ze mu ju nedam 😅 tak som mu dala okostovat a myslim, ze by zjedol aj cely kelimok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre