Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
11. nov 2009

my mame 4zubok vonku 🙂 a vsetky mame zatial dole

dooscoby
11. nov 2009

janka a kolko prikrmov uz mate...lebo my este len rozbiehame druhy

baby a rozok davate aky...biely ci tmave pecivo

jankaaa
11. nov 2009

doo tak nas drobec uz papal mrkvu,zemiak,karfiol,brokolicu,mäsko,zltok,detske vyzivy,chrumky kukuricne a aj ten rozok papal biely....

dooscoby
11. nov 2009

janka lebo my zatial mame obed a to uz vacsinou nechce dokojit a ovocie este po troskach....na plnu davku chcem tak za 2 tytzdne...dako s tymi prikrmami neponahlam

jankaaa
11. nov 2009

doo tak ja rano davam mlieko, na desiatu mlieko, na obed prikrm, poobede bud ovocie alebo vyziva a vecer mlieko

misha666
11. nov 2009

ahojte kocky....

co sa tyka peciva tak...ja nekupujem ani biele pecivo ani tmave...len celozne a to davam aj malej ...vecer pred spanim jej namocim dve detske piskotky v jej mliecku a to spapa...a vecera som piekla babovku tak som jej dala ochutnat ,ale z celoznej muky som piekla... a zeleniku papame ,mrkva,hrasok, brokolica,krafiol, spenat...masko...bazanta,kuracie, zajacie...

dooscoby
11. nov 2009

nam to poobede nevychadzalo tak vyzivku davam rano okolo 10 a potom o tej jednej vcera aj skor ma zeleninku....a od 8 mesiaca chcem zacat s kasickou....tak uvidime ako to pojde

dooscoby
11. nov 2009

misha dakde som citala ze hrasok az od 1 roka...my sme mali kalerab s ryzovou nemliecnou kasou plus kuracie masko a dost jej chutilo....som sa bala nafukovanie ale bola okik

misha666
11. nov 2009

doo... hrasok jej davam max 4 gulicky do jedla... a mne povedala dokzna ze pokiaol nie je v rodine alergia na zeleninu mozem davat vsetku 🙂

jankaaa
11. nov 2009

doo hrasok moze podla mna...parkrat ked som kupila prikrm tak tam bol aj hrasok

romanakatka
11. nov 2009

do kelu nepridalo mi príspevok 😠

anib
11. nov 2009

ahojte, aj vam tak dietky sladko spia?

dooscoby
11. nov 2009

anib moja uz spinka skoro hodku a pol 🙂

misha a janka mame doma daky hrasok tak vyskusam.....a s kukuricou uz mate dakto skusenost

zanulienka
11. nov 2009

anib-moja by uz sladsie ani nemohla 😠

romanakatka
11. nov 2009

tak ešte raz:

Sabi, Danko je origoš a origoš je vždy krajší 😉 no ale až som Romča upodozrievala, že sa mu viac páči ako ten náš 😀

Doo, no som rada, že kojíme aspoň takto ešte, bo na začiatku to vyzeralo dosť biedne a krpec je aktívny, nespí cez deň, tak keď ráno o šiestej vstanem tak do deviatej večer sa nezastavím, tak sa nečudujem, že sa cez deň už netvorí, noci nie sú tiež bohviečo, ale aspoň trochu ležím a čo to pospím 😅

Zanu, obdivujem Ťa, viem čo to je keď je dieťa takéto a ak sú aj noci na ... tak to je hotová katastrofa. Tim má tiež také maniere, že sa zobudí a je hore vyše hodiny, ale už som rezignovala a sledujem ho len na pol očka, aby nekvicol z postele, neskôr ho skúšam uspať na prsníku. Dúfam, že nebudú hyperaktívne deti, lebo som o tom čo-to počítala a také detičky sú problémové... 🙄 no ja dúfam, že sa to znormalizuje 😅

anib
11. nov 2009

majka - gratulujem Paťkovi 🙂
lenka - 11 zubkov, pani, my ani jeden
spinkali sme od 20-tej do 3, potom do 7 a este stale skoro 2hod spime
baby, mala si uz 3 den sucha ocka, hlavne ked papa mliecko,ale aj pocas dna, neviete co to môze byt?
ja stale nemôzem hrasok a kapustu, malu boli brusko

jankaaa
11. nov 2009

doo nas drobec uz papal kukuricu 🙂

jankaaa
11. nov 2009

anib moj drobec robi to iste a ja tiez vobec neviem z coho to moze byt vkuse si sucha ocka aj nostek

dooscoby
11. nov 2009

sabi ...barborka aspon co to pospi....aj ako mini babo prvych tusim 5 tyzdnov viac menej spala a jedla...som sa cez den aj sem tam nudila...teraz ma 2 spanky cez den ale boli casy ked boli aj 3...len tie noci su des 😠 ale to poznate

zanu tie noci ti nezavidim....moja skusala byt hore ale ja som ju dala do postielky strcila dudel a kvakala si...kolko nevie bo som zaspala skor ako ona 🙂 ...od malicka v noci nanu nehovorim svietim malou lampickou a uz ani neprebalujem...nanu to fungovalo a nikdy nerobila blbosti

romanakatka
11. nov 2009

anib, náš malý si šúcha očká keď je unavený aj pri papaní

dooscoby
11. nov 2009

janka a chutilo...kamoske sa mala tym davilo lebo sa to zle mixuje....aspon mame co skusat bo dochadzaju napady

jankaaa
11. nov 2009

ja tiez v noci na maleho nerozpravam aj ked sa zobudi a je hore niekedy tiez zvykne byt aj hodinu hore tak ja jednym ockom davam pozor on si rozprava kruti sa po posteli ked zacne mrncat tak si ho otocim k sebe dam dudu a zahajka

jankaaa
11. nov 2009

doo asi chutilo no a potom si mala pocut co to robilo 😀 tie zvuky 😀 ...ja som mala kupeny prikrm zemiaky s kukuricou

anib
11. nov 2009

aha, tak hadam nist... mozno to je aj tym pocasim 😒
inak baby, to vam vydrzia 3-5x za den jest, nasa furt 6-7x, trosku naobed prikrmujem, ale to chce este vzdy aj mliecko, tak neviem...

anib
11. nov 2009

co sa tyka noci, mame ritual okolo 20-tej okupat, potom napapat, odgrgnut, polozit do postielky, prip.dam cumel a idem nachvilu von z izby, bud zaspi,alebo ju idem este pohladkat a je hotova

dooscoby
11. nov 2009

romanka moja tiez zvykne suchat ocka pri papani....ja si myslim ze vtedy nechce papat a necham to na neskorsie bo potom jedlo lieta kade tade a ma to aj na ockach 🙂 ....najlepsie papa po zobudeni

macikjm
11. nov 2009

krasny uprsany dnik prajeme... 😉

my sme spali celkom ok...no moja kocka sa prevrati v noci na brusko...a potom sa puci...podarena je...lebo hlavku ani za svet nepolozi, aby mohla spinkat... a vecer pekne zaspala pred 20.00 a zobudila sa o deviatej a tvarila sa, ze je vyspata...tak sup na cicik, zaspala a pri prenasani do postielky sa zobudila...manzo sa na mna hneval, ze preco som ju nenechala na nasej posteli, ze mohla uz spat...ze mu lezu na nervy tie moje zasady, aby spala v postielke... 🙄 😠
tak potom zaspala asi o 40 minut, lebo sa neustale prevracala na brusko, chodila som ju otacat a davat je cumel...ale hlavne ze zaspala v postielke a sama, nie na posteli a ciciku...jemu sa to povie...ale predsa chcem ju naucit nejakemu poriadku...som zvedava, co s nou bude robit, ked pojdem buduci rok do roboty... 😠 😀

dooscoby
11. nov 2009

janka 😀 ....nasa kupovane vacsinou ofrfle.....ak tak domace navarit...esteze vyzivku spapa kupovanu

anib my tiez mame ritual....okupat napapat a vacsinou pri papani zatvrdne tak uz len polozit do postielky a haja...sem tam vyzaduje dudlik ale vacsinou zaspi na ciciku

korelka
11. nov 2009

ahojte!

tak my mame snad najhorsiu noc za sebou 🙄 , ale to podla mna kvoli tomu pocasiu- celu noc lialo a fukalo nam kvapky do okna, tak podla mna kvoli tomu sa budil a od 1.30 tahal do 3.00- no mali sme dost a to uz ked moj muz je nervozny, tak to uz je fakt vazne 🙂

baby, ktore kojite, nemate taky zvlastny pocit vycerpania? ja uz vyse 2 mesiacov spinim a som uz riadne vycerpana, vynervovana, bola som na gynde, vsetky vysledky krvi OK aj vyter a dr. mi povedala, ze ak sa to za 2-3tt nezmeni, asi budem musiet prestat kojit.

neviem co sa so mnou deje, ale som fakt za posledne dni nezvycajne nervna a zla aj na maleho, ale to len co sa tyka zaspavania - on cim je vacsi, tym je zaspavanie horsie... 😠

my uz tiez papame vela veci - ovocie mnamky, spapka aj zeleninu-menej ako ovocia, ale predsa len - dnes mu skusim dat kupene papanicko, tak som zvedava...

my sme takmer najstarsi a zubky nemame vobec a lozit sa mu tiez nechce, aj ked uz pomaly prichadza na to, ako sa ma... 😀

majka - vsetko naj!!!

macikjm
11. nov 2009

inak patkovi vsetko naj k 7- mes....

anib aj my papkame tak ako vy...mozno aj castejsie...mne to nevadi... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre