Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

komisakpd
11. nov 2009

ahoj, no uz lepsie..no vcera sme boli na ockovanie, tak dnes teplotujeme..nad 38 tak dufam ze zajtra to uz prejde..

DAKUJEME

macikjm
11. nov 2009

komi...aj my gratulieren... 😉

miavin
11. nov 2009

macik - veď aj my máme tu vakcínu - som Lubke aj písala, že čo teraz, že ako je to možné, že to uzákonia - ako povinné očkovania a potom toto..... veď by som zahlušila niekoho keby sa to nedaj boh stalo nám.... to je hrozné

macikjm
11. nov 2009

mia...ja by som umrela od zialu...takto robit z nasich deti pokusnych kralikov... 😠 😠 😠

miavin
11. nov 2009

macik - to je hrozné - obliekanie.....to najlepšie keď som sama, lebo keď som bola u našich tak oco mi povedal, že naschvál trýznim svoje dieťa a podobne....

macikjm
11. nov 2009

no, tak to keby bol tvoj tato u nas, tak by na mna zavolal policiu... 😀

miavin
11. nov 2009

macik - no veď - ako to môžu dať do sveta?????????!!!!!!!!!!!!!! ja to nechápem!!!!!!!!!

miavin
11. nov 2009

macik - no veď dnes som od našich odišla taká nasraná - že tam tak skoro nepôjdem, oco mi furt hovoril, že mu mám dať diazepan, že pôjde na nervové....lebo dieťa nevie rozprávať, no darmo som sa mu to pokúšala vysvetliť, on ho ľúbi, ale akonáhle začne nervačiť.... tak koniec - len komentuje, že čo zas nervačí, a čo mu je....

zanulienka
11. nov 2009

mia-ty mas asi mojho otca,ked elaia plakala urcite preto,ze ja robim nieco zle

zanulienka
11. nov 2009

mia-co vas vysli tie topanky na prve chodenie,tu stoja cca 60 eur

miavin
11. nov 2009

zanu - ahooooooooooooooooooj, no ja už otca neriešim.... ale už tam chodiť nebudem: daj mu jesť normálne, daj mu krupicu, čo zas ričí? čo mu zas je? daj mu diazepan.... bože to je hrozný nervák....veď s ním dačo urob.....
no fakt mám tých debilných poznámok dosť... a mama sa ho furt zastáva, že on to tak nemysli, ale oni asi nevedia, ako to mne všetko ublížilo..... ☹

elfi1
11. nov 2009

jaaaj mia, to by som tam asi radsej ani nesla. moj tatino je super. on tak lubi toho nasho skriatka. vala sa s nim po zemi, nosi ho na rukach stale, hra mu na ustnej harmonike, no proste v kuse by s nim blbol. ked tam jeden den nie sme, tak uz mamine hovori, ze "dnes tu ani dominicko nebol, ktovie co robi..." 😀

a opravujem doobedny udaj, ze mame 2 zuby - pri kupani som nahmatala hore treti 😀

miavin
11. nov 2009

zanu - no u nás vyšli cca 480 sk - a to sa mi zdalo hrozne veľa....ale naši zaplatili - ocino môj, na jednej strane zlatý - urobil by pre Alexíka všetko - no na druhej strane hrôza..... a kupovali sme u Baťu topánočky...slovenský výrobca

zanulienka
11. nov 2009

elfi-ja mam Dominiku a volame ju tiez-dominicka,domiska,domca alebo dynamika

zanulienka
11. nov 2009

tak kupim na svk v decembri,60 eur za take spatne topanky nedam,su spatne ale najlepsie pre zaciatky
to iste som aj ja vkuse pocuvala,nevies ju uspat,preco ju budis-si myslel,ze deti spia 23 hodin 😖 ....som si radsej vzdy zahryzla do jazyka.som zvedava co bude teraz v decembri

miavin
11. nov 2009

elfi - aj môj tatino ho veľmi ľúbi - každé ráno si ho s mamkou brali do postele, keď pili kávu, ale malý sa do hodiny pýta spať ... a to už som počula zas poznámky - ta čo mu zas je??? čo mu nedá poriadne jesť??? nadával mi do tabuľkových, kazetových... atď .....maminiek. jednoducho je to raz hore raz dole, no tak skoro tam nepôjdem...hrozne sa ma to dotklo

macikjm
11. nov 2009

mia...a to tvoj ocko, ako keby nemal deti... 😒
a poznamka, ze daj mu diazepam...tak ten by som dala tvojmu tatovi, sorry... 🤐

macikjm
11. nov 2009

ani my este nemame zubky...

miavin
11. nov 2009

macik - nemusíš písať sorry... je to jednoducho tak.... hrozne ma to mrzí aj som sa dnes vysťažovala mm a on povedal, že tam nebudeme chodiť, mňa to mrzí, lebo malý ich hroze ľúbi... ale jednoducho oco je nervák a potrebuje kľud - čim je starší tým je uhundranejší..... a myslím, že naozaj tam do vianoc nepôjdem, ale keď sa mamka opýta prečo tam nejdem, čo im mám povedať??? lebo keď jej poviem, že kvôli ocovi, že mi tým ublíži... tak povie že : jooooj bože ty z toho robíš...jak keby si otca nepoznala.... ale dofrasa mal by ma začať rešpektovať.... si zober, že mi vynadal, že nechávam za sebou bordel, a ja že aký, že som si po sebe fľašky a tanier s príborom umyla -...... no ale on predtým vyčistil odkvapkávač a ja som tam hodila tanier, a ostatné... tak to bol bordel.... ja to nechápem, mame umývam okná, robím nákupy, len aby to nebolo o tom, že som príživník... a toto je odplata 😢

elfi1
11. nov 2009

zanu - nas je Domco, Domko, Dominko, Dominicko, Domcek, Domicek a starka mu hovori Miňko 😀

sabinazv
11. nov 2009

dobry vecer 😎

idem pochvalit moje babenko, bolo take zlate cez den... potom sme sa boli fotit, tak to celkom hrdinsky vydrzal... aj ked ma teraz obdobie, ze ked vidi niekho cudzieho, tak vystrci suplik, kutiky dole a hotovo 🙂 ale potom sme robili opicky a nejake fotky hadam sa vydarili ...
A zabuval vecer uplne sam a bez protestov... neviem ci nahoda, alebo ta chamomila podavana castejsie, ale super...

ten clanok o tom prevenare som uz citala... a este kopec takych a este horsich... 😒

a dakujeme za pochvaly fotiek 🙂

jaaj a stale zabudnem, petkapo... ked si pisala raz, ze si superstar celu presr.ala a ze si ju pocuvala z WC, ja som sa na tom tak zchuti zasmiala... 😀

zanulienka
11. nov 2009

napriklad v tomto moj otec je super,nestara sa.ked sme tam boli cez leto nevadilo mu neumyty riad,ci bordel co urobila domca,bol rad,ze sme tam,ze sa da vidiet,ze je zivot v dome.aj teraz sa chudak uz nevie dockat deti,hlavne malej buchty,tak vola elaiu 😀 .dokoncieva nam hore kuchynku,aby sme mohli hore trosku fungovat.

jankaaa
11. nov 2009

ahojte babulky no my sme mali hrozne poobedie drobcek mal teplotku...no chudacik moj ja som ho este tak nevidela cele poobedie mi len lezkal uplne bol bez sil...chudatko moje...zajtra ideme k dokine tak nam drzte palce

macikjm
11. nov 2009

juj...my ludia sme taki sprosti,,,take somariny riesime, ze neumyty riad, bordel,,,ved to neutecie...nie je lepsie mat krasny vztah...pokoj v dusi?????? 😉 🙂

miavin
11. nov 2009

zanu - tak to je super.......

macikjm
11. nov 2009

juj jani...co bolo s jakubkom???

miavin
11. nov 2009

macik - ale riad som umyla - len predtým bol prázdny odkvapkávač..... 😀

zanulienka
11. nov 2009

on je super a ked uz odchadzame sem naspat tak 2-3 dni pred nasim odchodom prestane komunikovat,vacsinou z mojou mamou-chuderkou,niekto si to musi odskakat.je mi ho velmi luto vtedy

macikjm
11. nov 2009

jaaaaaaaaaaj...tak to mia nerob...odkvapkavac je zivotne dolezity...ty to nevies???? 😀 😀

miavin
11. nov 2009

jani - fúha a čo sa deje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre