• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
autor
ciky, tak asi len zatat zuby a sestricku odignorovat :unamused: ja som raz bola svedkom v nemocnici, ako mamicka jednej sestricke povedala, ze ak ju to nebavi, nech ide robit nieco ine. su tisice inych, ktori by jej pracu robili s laskou. ostala vyvalena a stichla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bambi, asi je uz na polceste, lebo ani tu uz nesvieti :sweat_smile:
12. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my sme vecer nemali az taky dobry -zobudil sa s revom a uz som si potom musela ist lahnut aj ja a bol s nami az do rana v posteli. nad ranom sa zacal budit, ale vzdy este dajako zadriemkal a nejakym zazrakom vstal az o 7.hod :astonished:

no je to super,ked uz deti vedia lozit a hraju sa na koberci. ale ja aj tak za nim stale sliedim, lebo on sa vzdy vyda na prieskum obyvacky a vylieza na policky, kradne mi casopisy, naraza do rohov a potom vrieska.

a uz sa zacinaju so psom delit o hracky - vcera si pes dovliekol svoju podlozku na spanie a maly do nej zacal kusat :confounded: . ide ma porazit, ale uz si troska zvykam. to nema velky vyznam riesit
12. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, prave vyberam riadiky na papanie...vedeli by ste mi nieco odporucit? - vy ako skuseni papkaci?:slight_smile:
12. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - všetko najlepšie našim deťúrencom - veľa zdravíčka, utekajú tie mesiace, čo???? :grinning:
12. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej - sedem mesiackove deturence - blahozelaaame s Domcom a veeela zdravia a radosti :grinning:
12. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veland - nejake nerozbytne. inak je to asi jedno. chut do jedla to asi neovplyvni.
mozno neskor. my so sestrou sme mali take mensie hlboke tanieriky (inak jedavame z nich doteraz u nasich :grinning: ) a tam boli take kvetinky, alebo panaciky. a my sme tych panacikov zachranovali pred utopenim. to mama vzdy povedala, ze ich musime vyslobodit, aby sa neutopili v polievke :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ciky, hrôza prístup...by som sa na ňu sťažovala, stará rachejtla sprostá...keď nemá vzťah k deťom, nech ide upratovať ulice...

janka, držíme palce kubkovi, nech ste zdravučkí...daj vedieť ako ste dopadli u dr.

mia, tvoj tato nemá ďalšie vnúčatá? My sme prišli včera k našim a boli tam segrine obidve deti, bývajú kúsok od našich tak sú tam skoro tak často ako doma :grinning: ...a to je iný vresk, malý má 7r. a malá 3r....to Adelka je z nich najtichšie a len sleduje v nemom úžase čo vyvádzajú...to bude pre ňu iná škola a inšpirácia tí dvaja...a náš tato sa len na nich smeje a občas ich zahriakne (podotýkam- bez účinku) a Adku majú ako bábiku na hranie :grinning:...neboj on sa vytrénuje, len to chce čas :wink: ...

a gratulujeme Alexíkovi a Elaie k 7 mesiacom

a inak náš tato sa tiež zvykne s malou "hrať" pri PC...on hrá hru a malá kuká na neho...sa strašne za to hnevám...že keď z nej vyrastie PC a TV maniak, že si za to môžeme sami...ja keď som s ňou sama, telka nie je zapnutá vôbec a PC len keď spí
12. nov 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik elfi, ano nieco motivacne....:slight_smile:
12. nov 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj zabudla,ze mame dneska 7 mesiacov :dizzy_face: .blahozelame k Alexikovi :slight_smile: ,velku pusu.a dakujeme
12. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez nemam rada zapnutu telku, aj ked niekedy aspon sleduje a je ticho. ale ma na to este cas.
rada mam zapnute CD a teraz uz pustame stale vianocne a tancujem s nim. niekedy sa tak krasne pritulka a mrauci si do toho. to mam velmi rada, take chvilky :slight_smile:
12. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi, nany - ďakujeme
nany - má vnúčatá - 2 - ale tie sú v Chebe, Eliška má skoro 6 a Filip 4 aj drobné...boli tu na dva mesiace na prázdniny, tak aj po nich už na konci ziapal, som mu vravela, či je pri zmysloch...... on sa niekedy správa ako buran - už aj ruku na nich dvíhal..... aj môjmu Alexíkovi pacol po plienkach - to keby vedel môj manžel tak tam už nejdeme nikdy.... vrešťal - nervačil, tak mu pacol po plienkach a Alexík sa tak hrozne zľakol, že začal hroooozne plakať.... tak ho rýchlo utíšoval, že on ho len potlapkal ......
12. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu aj Elaiu vybozkaj - už máte zúbky?????
ja nie som proti - aby aj starý rodič upozornil dieťa - ale ak ho má niekto pacnúť po zadku - tak zásadne rodičia, nie?????
12. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidiet ich,ale este nevysli,pockame na vas
12. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robim zle? ten maly harant vobec nechce co je navarim. vcera som ju nechala hladovat a aj tak sa vareneho ani nechytila. :cry:
12. nov 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chce, sa vas opytat..ked varite malym, napr polievku zmixovanu ci pod..a zvysi sa vam nechavate na dalsi den..alebo vsetko vyhadzujete..
12. nov 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komi ja nachavam na druhy den, ale nie to zmixovane, zmixujem len tolko kolko priblizne spapa ak ostane tak to vyhodim a ostatne necham na druhy den.

gratulujem Alexikovi a Elaie k 7 mesiacikom :dizzy_face:

a dnes krpec tiez vymysla s papanim, spravila som mu brokolicu so zltkom a ryzovou kasou, ochutal 1 lyzicku a take revy, tak dostal na obed cicik a potom dostane zltko so zeleninou z poharika, som zvedava ci spapa to, inak zltko moc nemusi neviem preco :unamused:
12. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy a nas tiez vymysla s varenym, tak mu to, niekedy ked vobec nechce, zmiesam so zeleninou z poharika a to potom spapa vacsinou cele, no proste je na sladke :rolling_eyes:
12. nov 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este urobim jeden pokus - skusim je do tej polievky vyliat moje odsttriekane mlieko.
12. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mlieko nezabralo :unamused:
12. nov 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme dnes spapali 125ml zeleniky s králikom.No,proste zelenina a mäsko-to je naše :grinning: Nie ako včera mrknička,banánik a jablčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( :sweat_smile: )
Krpcek ako dlho ju pred tým,než jej dáš príkrm kojíš? Aj to je podstatne. (Teda,u nás dosť.)
12. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte niečo krpcek.
Musí to byť teplé a lyžičku jej tak trochu nasilu strčiť (ked len trošku otvorí ústa) a jesť rýchlo.Nehrať sa.Možno len popri tom zabávať ako:
-štrngať hračkami,alebo niečim,čo nepozná - hudba z mobilu,kluče,kolienka v šušťavom sáčku...
12. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda,toto zaberá u nás.... :wink:
12. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tiež nejak protestujeme - nechce príkrmy, ale tak ako ciky píše - trošku potlačiť jazýček dole a nasilu vopchať lyžičku - potom papa, ale asi zubky trápia, keď len mliečko a čajík by pil....tak to neriešim, nemusí každý deń spapať toľko hustého....
12. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zacala davat elaice viac cajiku-tepleho a kedze v kazdom caji je kamilka :angry: tak dneska jej uz tecu sople az po kolena
12. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska som kupila dalsie homeo na spanie,bol k tomu letak z dalsimi homeopatikami na bolenie zubov,na sople,na kasel,na rast...musim par objednat,len jedna krabicka stoji 20 eur :confused: :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, pomoooooc, neviem, co sa malej porobilo, este som to nezažila... Od rána nie a nie spať :fearful:
A pritom vidim, ze sa jej chce... uz drieme a zrazu cosi, kdesi a uz je po spani :confounded: Ani v postielke- na rukach pri ceciku ani tolko, ani kocik, no ja neviem, co jej je... Ci to uz tie zubky neviditelne, a preto je taka :confounded: vselijaka, len nie spokojna...
A co sa týka jedenia, my sme nemali problem, pekne jedla od zaciatku- az kým sme neochoreli a ATB, sirupy, striekackou a lyzickou a nijako za svet nechcela...
A teraz uz ani jest nechce- zbada lyzicku- zacne rozhadzovatt rukami, pluje- v zivote to nerobila :frowning2: A najhorsie je ze cez den ani cecik nechce a o caji ani nehovorim... :frowning2:
Pred spanim pekne kasu na flasu jedla a teraz nic- trochu mliečko... Este v noci sa tak 2x zobudi na mliečko a rano kus potiahne a cez den bieda...
Asi mam MAMICKOVSKU KRIZU :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: dieta nechce spat, trapime sa s jedenim, cez den nechce MM- a ja sa bojim, ze stratim mlieko... Uz aj nie som ta "stara dobra dojka, ktorej sa nalievali kozy a tieklo mliečko..."
POMOOOOOOOOOOOC :cry:
12. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Adelka dnes mala cukinu so zemiakom a celkom jej to bralo...podľa mňa to bolo bez chuti, zajtra jej k tomu pridám aj mrkvu...inak z hrášku ju včera bolelo večer bruško, chúďa, spomenuli sme si na časy večerných kolík a dala som jej aj Sab Simplex :sweat_smile:
12. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani - neboj, nenervač, aj my sme taký zlostný, malý zaspal - a za 20 minút plač a bol hore, oči pritom prilepené - vstal pred chvíľou z prechádzky, položila som ho na zem a rev, akoby ho rezali, ani papať nechcel, nejak ho zaujal na chvíľu televízor, tak šup flašku... veľa trpezlivosti ti prajem, asi nám zúbky idú....
12. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, pevné nervy...aj Adel vymýšľa...pred pár dňami spala iba doobeda trištrvte hodinu a potom celý deň nič až večer po kúpaní o pol siedmej...a niekedy spí 2,5 hod. doobeda a trištvrte hod. poobede...je tiež nevyspytateľná a ukričaná a spánok má ako motýlik...niečo šuchne a je hore...našťastie teraz spinká...neboj, každá raz za čas alebo aj častejšie (napr.ja) pochybuje či je dobrá mama...si tá najlepšia maminka pre Emku :wink: ...vydrž...
12. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. No môj je veľký papkáč. Ľúbi zeleninu aj ovocie. Včera som mu spravila kašu a spustil taký plač a celý očervenel, že čo mu to dávam za gebuzinu. Našťastie som mala prichystané aj ovocie. To mu dávam na večeru a na obed zeleninku s mäskom. A keďže som taký súťaživý tip, zapojila som sa do ďalšej. Ak chcete, môžte mi dať hlas. Dík.
http://www.martinus.sk/vymyslirekord/#rekord/101
12. nov 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok