Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
13. nov 2009

skorvi, zatial kup len jednu... nevies ci to u vas bude fungovat, tak aby si nemala zbytocne nakupene

Inac dokyna mi hovorila, ze kebyze nezozeniem 15ch, tak aj 9ch moze byt... to je to iste homeo, len s inym riedenim... ale 15 je najvhodnejsia

sabinazv
13. nov 2009

dankovi dolne vysli v 3,5 mesiaci a tieto 4 horne sa uz mesiac predieraju a na dvoch su uz take ciarky aj predrate mam pocit...

daanka85
13. nov 2009

zanu, tak elainke zelame skore uzdravenie, viem o com pises, my sme to mali min. týžden ☹
A inac, fakt ti moze byt blbo z toho, ze malo spis a vycerpanie.. Ja som bola taka nemozna teiz minuly týžden, k tomu aj podrazdena a taka nabrusena na muzika, ze chudakovi som mu vynadala na totalne vsetko a take kraviny... Az ho to vzalo, ale uz OK... 😉
Tak sa dajte skoro "dokopy" ty aj mala...

Inac, sa cudujete, co som este tu? Mala okolo 9,40 zalomila (uz som siahla po praskovom cukre a mede na cumel 😒 ), ale vyzera, ze zabralo... Tak JU nebudem BUDIT!!! poviem dokyni, ze auto haprovalo.. Ked sa vyspi, je taka zlata, tak nemam to srdce budit ju...
Nie som tým sice extra nadsena (cukrom), ale uz som to urobila dokonca viac krat ☹
Musim kuknut hroznovy cukor- byby, to sa v lekarni kupuje??? Ci v potravinach?

A sabi, no teda, kocka nasa fajna... Dufam, ze chlopi nepopadali z tej stavby 😀

zanulienka
13. nov 2009

sabi-ty si takato kocica 😉

sabinazv
13. nov 2009

jaj zeny, idem vas vyviest z omylu, lebo tu budete zit v predstave, ze co som to ja za nadheru... NIE SOM, ale robosom a ciganom sa pacim najviac, tak, ze az pohvizduju (ale to preto, ze mam vyrazne prednosti urcite 😎 zahada vyriesena 😀 )... ani neviem ako som dokazala nabalit takeho inteligentneho fesaka co mam doma... asi omylom 😅

daani, ja som hroznovy cukor kupila v tescu... tam kde maju aj klasicky cukor

zanulienka
13. nov 2009

sabi-asi si ho nabalila na predne narazniky 😀

sabinazv
13. nov 2009

zau nemyslim - vraj na oci 😉

zanulienka
13. nov 2009

co mas z ocami 😀

sabinazv
13. nov 2009

kratkozraka... do dialky mam brejle, ale nepouzivam... ani neviem kde su teraz 😅

zanulienka
13. nov 2009

a ty si mu uverila,to hovori kazdy a opytas sa ho,akej farby mas oci tak nevie 😀

zanulienka
13. nov 2009

ja som si tiez teraz kupila skulky na dialku,ale nenosim,zevraj vyzeram byt v nich velmi inteligentna,nic premna

sabinazv
13. nov 2009

ale nie, tento si ich riadne vyobzeral... a on na velke didi nie je vo vseobecnosti 😎

sabinazv
13. nov 2009

ja vraj v okulkach som prisna 😎

zanulienka
13. nov 2009

ma z teba strach?

sabinazv
13. nov 2009

uz nie, po takej dobe 😉

beadz
13. nov 2009

zienky, mate ohrievacku flias ? ktora ma dobre skusenosti s nejakou ?

zanulienka
13. nov 2009

bea-ja mam,myslis taku,ze dam do nadoby trosku vody,vlozim do nej flasku a cakam kym sa zohreje

majka_dk
13. nov 2009

caute kocky,

pocujte, ja tak uplne mimo temy dneska 😉

neviete alebo nepoznate niektora nejaky pekny citat alebo uryvok z knihy, ktory by sa mi hodil na uvodnu stranu fotoknihy pre mamu k 50tke? 🙂

budem vdacna za vsetky napady 😉

petusko
autor
13. nov 2009

majka skus pozriet tu, je to dlhe, ale mozno vyberies aspon kusok😉
http://www.alinka.sk/c/prilezitostne-vinse-i-k-...

petusko
autor
13. nov 2009

aha teraz citam, ze chces skor citat nie vins, tak to neviem 😒

beadz
13. nov 2009

zanu, taku mam aj ja a uz mi ide na nervy furt len ohrievam alebo chladim 🙄 😠

zanulienka
13. nov 2009

bei-ja ju ani nepouzivam,kupila som si ju,ze v noci si tam zohrejem flasku,ale kym sa zohreje,mala sa druhykrat zobudi 😒

beadz
13. nov 2009

majka: http://www.bomba.sk/texty/kategoria/Blahoželani...
skus mozno tu nieco najdes 😉

beadz
13. nov 2009

zanu a to vo vode sa ti skor zohreje ? 😕

beadz
13. nov 2009

mna hlavne to nebavi, ze sa nikdy neviem strafit do teploty a tak chladim, potom prihrievam v mikrovlnke, potom nahodou zase chladim a tak dookola. 😠

ni.kolet
13. nov 2009

Ahojte. Aj ja mám ten ohrievač na fľašky, že sa voda zohreje. Používam ho však veľmi málo. Keď sa náhodou malý v noci zobudí a chce viac ako mu ja môžem ponúknuť. Inak zohrievam fľašu /sklenenú/ v mikrovlnke. A mám to stopnuté, že 180 ml je 35 s. Keď jedol 30 ml, tak to bolo 10 s, 60 ml - 15 s, 90 - 20 s, 120 - 25 s, 150 - 30 s.
Ide o to, že my bývame u našich v poschodovom dome, hore. A kuchyňa s mikrovlnkou je dole. A ja nechcem našich v noci rušiť. Inak, môj má len jeden zub, ale hryzie jak divý. Normálne sa mu už bojím dávať aj to málo čo mám. 😕

zanulienka
13. nov 2009

bei-do mojej musis dat vodu a mam tam potom nakreslene,ze co zohrievam a podla toho nastavim.mozem vyzivu,pohar a flasku a aj to mam podelene,ze kolko caju ci mliecka tam mam

beadz
13. nov 2009

niki, tak to si spominam. ked ma zacal kusat, tak som videla vsetky hviezdy 😝

jankaaa
13. nov 2009

ahojte dlho som tu nebola...tak my berieme antibiotika lebo mame bacilov....a cajik sa snazim davat aj striekackou aj lyzickou vselijako len polovica je vzdy vonku

jankaaa
13. nov 2009

bei ja mam tiez ohrievac na flase chicco a ja sa nestazujem pouzivam ho kazdy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre