• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
jani, skoro sa vyzdravte.
a ta ohrievacka je na vodu ? a vypne sama ?
13. nov 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bea-vypne sama a ked bábo spí,alebo nechce papať,nechávam to tam zapnute na prihievanie-udržanie teplého.

Inak,baby,čo dávate hrášok,mám otázku:
-Varíte ho,či dávate surový?
A baklažán môžem dať tiež? Neviete?
13. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu ohrievačku fliaš mám obyčajku z lidla a som spokojná-zatial.
13. nov 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, tak to potom nekupim, lebo ktovie kedy ju zase budu mat...
hrasok varim a baklazan som tiez uz rozmyslala, ale este som nedavala, ani neviem ci sa moze.
inak, moj je dnes hroznyyyyy. vkuse mrauci a place. uz ma z neho trafi slak. idem zavolat susedu na pohar vina a ked nebude doma, tak prisaham ze si aj sama nalejem. a peto pride az neskoro, lebo robia inventuru. presne v najhorsi den. no, to tak byva... :frowning2: :rolling_eyes:
13. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
bea, aj u unas je mraucania od bozieho rana a este k tomu mi je nejako zle od zaludka. dala by som si to vino s Tebou a ked nie, aj sama si otvorim :wink:
13. nov 2009 o 18:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak tá ohrievačka zachová v potravinách všetky živiny,kdežto v mikrovlnke sa žiarením zabiju.
Ten baklažán kukám na nete,tak vraj sa môže,len je horký,tak nieje chutný.Dokonca pre dospelých by sa mal robiť tak,že sa posolí,vyžmýka a tak dá zapiecť,či inak vyriť.
(V živote som baklažán nejedla,tak sa asi na to vykašlem a nebudem trápiť aj Sisu.)
13. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zohrievam v mikrovnke len vodu. Až potom tam dám mlieko.
13. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze suseda je tiez v robote.
bambi, ja uz mam naliate, hybaj, si strngneme :wink:
13. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som po 20 min. uspavala a ked som ho isla preniest do postielky, tak otvoril oci velke jak vrata, on je snad schopny sa vyspat aj za 5 min. !!!!
13. nov 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, hned by som isla a potom pojdem spat k nasim na Furcu.

ja ohrievac nemam a mikrovlnku pouzivam velmi malo. Simonka na flasu nepije, takze sme ani nepotrebovali.
bud ju kojim alebo na lyzicku a uz zacneme hrncek s naustkom
13. nov 2009 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kupkat a uspavat. dufam, ze Simonka bude spat dlhsie ako Simonko :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ja mam muza z furce :slight_smile:
aj ja idem kupat, krmit a smyknem ho do postielky. dufam ze uz zalomi.
teraz volal muzik ze mozno do dvoch hodin dojde...
tak ked poriadim synatora tak sa vratim.
13. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei ja si nalievam s tebou :wink:
13. nov 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer,

dnes vecer som slamena vdova, tak tu idem otravovat :sweat_smile:

ako sa mate? moje dietatko krasne bez protestov same zaspinkalo v postielke, vivat chamomila, u nas to funguje, sa tesim velmi :sunglasses:
13. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia a kde si? pridala fotku darceka k vyrociu - mimochodom pjekneho :wink:
a kdeze si? ci si plnis manzelske povinnosti? ty si co muzikovi pekne darovala? :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sabi - pozerám, že máš prehľad parádny..... :grinning:
no môj manželík dostal dva hrnčeky - jeden so svadobnou fotkou, druhý s malým - a vianočnou čiapkou, potom vankúšik s našou foto a dve fotečky - keďže je stále v práci.... tak aby nás s Alexíkom mal stále pri sebe....
júúúj ale fajne bolo - som bola šokovaná, že mi niečo kúpil - vôbec som to totiž nečakala - fajne fajne bolo aj potom :grinning: jedným slovom - krásne sme si užili výročie :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia, ja mam vsade oci :sunglasses:

no tak parada, ked sa vam oslava vydarila, tak to ma byt...a to dnes je ten den, 13.teho? :wink:
13. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasa uz spi, uvidime ake to dnes bude. nam chamomila dosla, ale mam pocit, ze bez nej spi este lepsie. tak neviem.
mia, blahozelam k vyrociu, krasny darcek :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Nove pojde danyho dvanastka, tak asi nachystam zehliacu dosku. uzijem si piatkovy vecer :grinning:
par rockov dozadu som sa takyto cas chystala na diskoteku a dnes...
13. nov 2009 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sa máte.mne malá začína revať a bude revať tak do 22:00 hod. a v lehátku,alebo na cecku ju krvopotne uspím. :cry:
13. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute :slight_smile:
ja tiez slamienkujem, vlastne ako kazdy vecer :sweat_smile: esteze mam internet :grinning:
Marcelik uz spinka, Petko je este v najlepsej nalade, o spani ani reci.
mia krasny darcek :slight_smile: myslim, ze vy ste vyrocie mali nejak tak ako my, ale drahy nebol doma. teda ak dobre pamatam :confused: pekne oslavte a dobehnite zameskane :wink:
13. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu. spinka, ale nevypil ani kvapku mlieka. som zvedava kedy sa zobudi na hlad. joooooj, to je den :confounded:
13. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bea, ja som si minule myslela, ked marcel spapal vecer ledva 130 ml ze bude o dve hodiny hladny ako vlk a spal dlhsie ako ked spraska plnu flasu :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, bambi - ďakujem krásne
ostala som naozaj prekvapená, je to super, no peti - máš pravdu, nebol doma a hej skoro rovnako sme mali výročie.... tak pijeme vínko a vegetíme
prajem krásny večer....
13. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj dnesny vecer: panalak ako podmaz a potom prepinam na CT1, inac nic-moc... potom tie nocne filmy sa mi pacia, ale zas aj spat by bolo treba niekedy, hm...

petusko a kde mas manzika, pracuje?
13. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babenky ja by som tak rada tu s vami kecala ked ten moj manzo musi mat vecne pc :angry:

moj drobcek uz hajka tak ja asi pozriem panelak a zalahnem...
13. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaaa my máme presne také isté chodítko.
13. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano sabi, pracuje :slight_smile:
moj momentalny vecer: petko tu beha ako s peprom v zadku, roluje skladacku do koberca a este mi stiha nosit pismenka z penoveho puzzle, cela som tu oblozena. :sweat_smile: nepotrebujem ani telku, som ohucana aj tak :grinning:
13. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, a kedy ulozis starsie mladatko? ci ma vikend a beha kym neodpadne? :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki vsimla som si :slight_smile: davas casto maleho do choditka?
13. nov 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok