• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
autor
o chvilu, vecierku ma o pol deviatej, ale kym zaspi je aj desat :stuck_out_tongue_closed_eyes: neuveritelnu vydrz ma :sweat_smile: este to musime vsetko pekne upratat, porozpravat, aky sme mali den, pomodlit a potom ho uz necham, on zaspinka sam :slight_smile:
13. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, bodaj by tak bolo aj u nas...
13. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha... ide archiv na markize, tak sledujem ordinaciu... no ale ja stiham aj vas, tak piste daco :wink:
13. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,m aj my mame take iste choditko, len modro zlte :wink: ja tam davam Marcelika uz castejsie, ale on je lenoch, len si tam sedi, moc sa nezapiera nohami.
bea drzim palce. tie deti su nevyspytatelne :wink:
13. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, sa ti stiha, ked mas taky rychlik pocitac :wink:
13. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho uz dlho nedala do choditka....ale predtym ked bol tak troska pouzival aj nozulky svoje :slight_smile:
13. nov 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem babenky papa a prajem krasny vikend
13. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, co som vcera kupila topanocky simimu, tak ho dost drazdia, a aj sa mu tazsie vstava ked ich ma. som myslela ze mu to bude prave pohodlnejsie
13. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani a aj vam nadherny vikendik. dufam ze bude pekne, nech sa este pred zimou dotankujeme slnieckom
13. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, kedy mas sviatok? tiez si zazelaj pamat do pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz neoslavujem. v tomto veku sa to uz nehodi :grinning:
13. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak jeziskovi napis :slight_smile:
13. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, na tych par veci, na ktore ja pouzivam pc, myslim ze by to boli zbytocne vyhodene prachy.
ja by som radsej chcela celodenny pobyt vo welness s masazou, pedikurou, manikurou, kozmetikou atd.
13. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaaa. Tak cca hodina vychádza na týždeň. Prejde v ňom taký meter.
Inak haluz dňa. Moja mama má 62 rokov a Alex je jej prvé vnúča. Jej sestra má 64 rokov a pred hodinou sa stala prababičkou. Bratrancovej dcére /čerstvá 18 - slobodná mamička/ sa narodila Vanesa - 3300 g a 51 cm.
13. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ... zbytok bandy uz odkvecol ?
zenyyyyy, radte mi o tej ohrievacke.. :frowning2:
13. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki, blahozelame k rodinnemu prirastku.
13. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, ale aspon by to slapalo a nenervovala by si sa pri tom... ja idem zajtra do neho buchnut photoshop, tak budem asi tam kde som bola :slight_smile:

bea, ja mam ohrievacku, ale je naprd... pomala... ja ked som robila UM, tak som si miesala horucu z konvice s prevarenou studenou a bolo to najrychlejsie riesenie... ale mozno ju na ohrev prikrmu este vytiahnem, uvidim...
13. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi, inak dnes pri krmeni som na teba myslela. simon teraz tiez zacal vymyslat s papanim a nedala som ho dva dni ani do stolicky ani nijak priputavala len som ho nechala tak mimovolne a papal ako divy. skusala si aj tak ?
13. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu som este na skok, petik uspesne v posteli, dufam rychlo zaspi a padam aj ja :slight_smile:
ja neporadim, ja ohrievacku nemam. na noc mam prevarenu vodu, nie celkom horucu v termoske a ked sa drobec zobudi, tak len zarobim, popripade trochu ochladim.
13. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusko, tak to robim teraz aj ja, len nechcem vidiet ten ucet za vodu potom...
13. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, ja nemam este stolicku, tak jasne, ze som skusala kadejako, na kolenach, v sedacke, zhypnotizovaneho telkou... tatik ho drzal... nist... uvidime ked dojde stolicka, mozno tam uz zacne :slight_smile:

inac dnes som mu dala piskotu, dal do ust a zatvaril sa akoby zahryzol do citrona a odlozil... tak rozumieto tomu?
13. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea - ja mam Avent ohrievacku - das vodu, nastavis stupen 1,2 alebo 3 a je k tomu tabulka, ze kolko asi trva ohriatie z chladnicky alebo nechladnicky a podla toho si mozes nastavit volajake kuchynske minutky, alebo co. no ale mne to podla toho bolo este malo teple a tak som to len tak od oka ohrievala.
a teraz som sa na to vybodla a ohrievam to v kastrolku s teplou vodou - presne ten isty system. tiez chladim,a lebo doohrievavam. tak ako aj v tej ohrievacke :grinning:

ale uz som videla aj Aventku taku "vymakanejsiu", tak neviem, ci je lepsie
autor
myslis, ze to nadbehne tak vela za vodu? ja som nepostrehla zatial. :confused: takto som nerozmyslala :confused:
sabi - nechcem Ti brat iluzie o stolicke, ale nas ci je priputany, alebo aj nie, tak furt by len capal po pultiku, hadzal na zem hracky a asi by najradsej jedol dole hlavou. potom sa vykloni a tou zacapkanou pusou hryzie do operadla a noh stolicky :angry:
13. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak blbne ta ordinacia... vrrr, idem im napisat, nech si to dako opravia...
13. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rovnake skusenosti so stolickou. najprv ho serka ze je priputany, potom zacne ruckami vsade naokolo sarpat a nakoniec okusuje pult, takze je vsetko zababrane a kym to dam po jedle dokopy, tak sa zase musi jest....
13. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfi, ja nemam veru nejake iluzie, ked vidim ako sa tvari aj pri sladkej piskote.. to akoze do neho dostanem zeleninu? fakt neviem... :unamused:
13. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej mojej stolicke sa da ten pultik vraj dat do mycky... tak super :wink:

jaaj bea, chcela som sa ta opytat, ty mas skusenosti s tymi Jarovymi vankusikmi do mycky? ake su? dobre to umyje?
13. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe elfi, presne jak nas, jedlo je roznosene vsade. najnovsie ho krmim na mojich kolenac, jednu ruku zkliesnim za moj chrbat a druhu rucku mu drzim rukou, druhou krmim. divocina. stolicka stoji v kute a zapada prachom pomaly.
13. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze to asi vsetci tak jedia :grinning:
ja som mu dnes skusila dat hrusku, no keby si lognem deci octu tvarim sa lepsie ako on :sweat_smile:
13. nov 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok