Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
13. nov 2009

o chvilu, vecierku ma o pol deviatej, ale kym zaspi je aj desat 😝 neuveritelnu vydrz ma 😅 este to musime vsetko pekne upratat, porozpravat, aky sme mali den, pomodlit a potom ho uz necham, on zaspinka sam 🙂

beadz
13. nov 2009

petusko, bodaj by tak bolo aj u nas...

sabinazv
13. nov 2009

fiha... ide archiv na markize, tak sledujem ordinaciu... no ale ja stiham aj vas, tak piste daco 😉

petusko
autor
13. nov 2009

baby,m aj my mame take iste choditko, len modro zlte 😉 ja tam davam Marcelika uz castejsie, ale on je lenoch, len si tam sedi, moc sa nezapiera nohami.
bea drzim palce. tie deti su nevyspytatelne 😉

beadz
13. nov 2009

sabi, sa ti stiha, ked mas taky rychlik pocitac 😉

jankaaa
13. nov 2009

ja som ho uz dlho nedala do choditka....ale predtym ked bol tak troska pouzival aj nozulky svoje 🙂

jankaaa
13. nov 2009

idem babenky papa a prajem krasny vikend

beadz
13. nov 2009

zienky, co som vcera kupila topanocky simimu, tak ho dost drazdia, a aj sa mu tazsie vstava ked ich ma. som myslela ze mu to bude prave pohodlnejsie

beadz
13. nov 2009

ahoj jani a aj vam nadherny vikendik. dufam ze bude pekne, nech sa este pred zimou dotankujeme slnieckom

sabinazv
13. nov 2009

bea, kedy mas sviatok? tiez si zazelaj pamat do pc 😝 😅

beadz
13. nov 2009

ja uz neoslavujem. v tomto veku sa to uz nehodi 😀

sabinazv
13. nov 2009

no tak jeziskovi napis 🙂

beadz
13. nov 2009

sabi, na tych par veci, na ktore ja pouzivam pc, myslim ze by to boli zbytocne vyhodene prachy.
ja by som radsej chcela celodenny pobyt vo welness s masazou, pedikurou, manikurou, kozmetikou atd.

ni.kolet
13. nov 2009

jankaaa. Tak cca hodina vychádza na týždeň. Prejde v ňom taký meter.
Inak haluz dňa. Moja mama má 62 rokov a Alex je jej prvé vnúča. Jej sestra má 64 rokov a pred hodinou sa stala prababičkou. Bratrancovej dcére /čerstvá 18 - slobodná mamička/ sa narodila Vanesa - 3300 g a 51 cm.

beadz
13. nov 2009

a co ... zbytok bandy uz odkvecol ?
zenyyyyy, radte mi o tej ohrievacke.. ☹

beadz
13. nov 2009

niki, blahozelame k rodinnemu prirastku.

sabinazv
13. nov 2009

bea, ale aspon by to slapalo a nenervovala by si sa pri tom... ja idem zajtra do neho buchnut photoshop, tak budem asi tam kde som bola 🙂

bea, ja mam ohrievacku, ale je naprd... pomala... ja ked som robila UM, tak som si miesala horucu z konvice s prevarenou studenou a bolo to najrychlejsie riesenie... ale mozno ju na ohrev prikrmu este vytiahnem, uvidim...

beadz
13. nov 2009

sabi, inak dnes pri krmeni som na teba myslela. simon teraz tiez zacal vymyslat s papanim a nedala som ho dva dni ani do stolicky ani nijak priputavala len som ho nechala tak mimovolne a papal ako divy. skusala si aj tak ?

petusko
autor
13. nov 2009

no tu som este na skok, petik uspesne v posteli, dufam rychlo zaspi a padam aj ja 🙂
ja neporadim, ja ohrievacku nemam. na noc mam prevarenu vodu, nie celkom horucu v termoske a ked sa drobec zobudi, tak len zarobim, popripade trochu ochladim.

beadz
13. nov 2009

petusko, tak to robim teraz aj ja, len nechcem vidiet ten ucet za vodu potom...

sabinazv
13. nov 2009

bea, ja nemam este stolicku, tak jasne, ze som skusala kadejako, na kolenach, v sedacke, zhypnotizovaneho telkou... tatik ho drzal... nist... uvidime ked dojde stolicka, mozno tam uz zacne 🙂

inac dnes som mu dala piskotu, dal do ust a zatvaril sa akoby zahryzol do citrona a odlozil... tak rozumieto tomu?

elfi1
13. nov 2009

bea - ja mam Avent ohrievacku - das vodu, nastavis stupen 1,2 alebo 3 a je k tomu tabulka, ze kolko asi trva ohriatie z chladnicky alebo nechladnicky a podla toho si mozes nastavit volajake kuchynske minutky, alebo co. no ale mne to podla toho bolo este malo teple a tak som to len tak od oka ohrievala.
a teraz som sa na to vybodla a ohrievam to v kastrolku s teplou vodou - presne ten isty system. tiez chladim,a lebo doohrievavam. tak ako aj v tej ohrievacke 😀

ale uz som videla aj Aventku taku "vymakanejsiu", tak neviem, ci je lepsie

petusko
autor
13. nov 2009

myslis, ze to nadbehne tak vela za vodu? ja som nepostrehla zatial. 😕 takto som nerozmyslala 😕

elfi1
13. nov 2009

sabi - nechcem Ti brat iluzie o stolicke, ale nas ci je priputany, alebo aj nie, tak furt by len capal po pultiku, hadzal na zem hracky a asi by najradsej jedol dole hlavou. potom sa vykloni a tou zacapkanou pusou hryzie do operadla a noh stolicky 😠

sabinazv
13. nov 2009

aj tak blbne ta ordinacia... vrrr, idem im napisat, nech si to dako opravia...

beadz
13. nov 2009

ja mam rovnake skusenosti so stolickou. najprv ho serka ze je priputany, potom zacne ruckami vsade naokolo sarpat a nakoniec okusuje pult, takze je vsetko zababrane a kym to dam po jedle dokopy, tak sa zase musi jest....

sabinazv
13. nov 2009

elfi, ja nemam veru nejake iluzie, ked vidim ako sa tvari aj pri sladkej piskote.. to akoze do neho dostanem zeleninu? fakt neviem... 😒

sabinazv
13. nov 2009

na tej mojej stolicke sa da ten pultik vraj dat do mycky... tak super 😉

jaaj bea, chcela som sa ta opytat, ty mas skusenosti s tymi Jarovymi vankusikmi do mycky? ake su? dobre to umyje?

petusko
autor
13. nov 2009

hehe elfi, presne jak nas, jedlo je roznosene vsade. najnovsie ho krmim na mojich kolenac, jednu ruku zkliesnim za moj chrbat a druhu rucku mu drzim rukou, druhou krmim. divocina. stolicka stoji v kute a zapada prachom pomaly.

petusko
autor
13. nov 2009

no takze to asi vsetci tak jedia 😀
ja som mu dnes skusila dat hrusku, no keby si lognem deci octu tvarim sa lepsie ako on 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre