Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
13. nov 2009

sabi, jasne ze tepla voda je hnus, ale ved existuju nejake hygienicke navyky, nie ? ale zase na druhej strane, mozes niekomu verit ???
ale co sa tyka toho metra, tak neviem. ja som s nim bola vcera cely den v optime, to je sto krat vacsie ako metro...

beadz
13. nov 2009

nebola. len ten jeden ma choleru, ostatni salmonelu zo salatu tety bufetovej 😉

macikjm
13. nov 2009

sranda s nami babami...

inak zajtra cestujeme do kosic...idem kuk braceka do nemocky na chvilku...nechame tam nasich a my ideme na navstevu...juj...zaspominam na krasne kosicke casy...chcela som aj do robotky zajst...tak uvidim, ci budem vsetko stihat...

sabinazv
13. nov 2009

bea, ked vidim ako niekto ide do sauny a potom sa vobec neoprsi, ale rovno do bazena... tak asi nevedia ako sa to robi... vsetok bordel co vypotia vymocia v plaveckom bazene... 😠

nam aj dokyna kazala sa vyhybat teraz radsej... lebo ze deti v pol roku maju nulovu imunitu...

beadz
13. nov 2009

macik, dajme stretko. pridte aspon na jedno kafe, prosiiiiim

beadz
13. nov 2009

sabi, vazne ? a preco hovoria, ze kojit aspon do pol roka, aby mal zakladnu imunitu .... to uz fakt nemozes nikomu verit.

macikjm
13. nov 2009

bei...rada by som...ale nebudeme urcite stihat vsetkych....bracho, robota, spoluziacky z vysky...to by som musela byt v ke aspon 3 dni...
si zlata...ale ked pojdem len tak na flakanie,tak daco zorganizujeme, ok????a chystam sa... 😉 😉 😉

beadz
13. nov 2009

macik, tak to dufam. velmi by som sa potesila.
tak kocky, prisiel drahy aj s vecerou. tak sa idem napchat, a potom uvidime...
papa

macikjm
13. nov 2009

dobru chut bei...
dam vediet... 😉

macikjm
13. nov 2009

my plavat nechodime...ani do sauny...

sabinazv
13. nov 2009

dobru chut, mne uz zasa ide Ordinacia, tak dopozeravam 😉

macikjm
13. nov 2009

no a tie kilecka navyse,,,juj...aj ja ich uz nechcem...suseda rodila o 3 mesiace neskor a uz vyzera ako modelka...minule mi vravela ze ma este 2 kg navyse,,,no a ja??!!!!!ani nechem vediet..naposledy som mala 7 kg...a ona ked schudne tie 2 kilecka, tak moze ist na MISS...ja s tym svojim sadielkom tak akurat na liposukciu!!!!! 🙄

sabinazv
13. nov 2009

ja mam 5 kg poporodnych... ale 10 som si nahonobila predtym 😠

keby sa uz aspon maly rozjedol a menej som kojila... ale kedze toto je jeho jedina obziva, tak este chvilu potrva, kym s tym nejak radikalnejsie budem moct nieco robit...

macikjm
13. nov 2009

ale niekto prave kojenim zhodi, ze to mimi vytaha...tak asi ja vela zerkam... 😠

macikjm
13. nov 2009

no manzo sa prebral a vola ma spat, tak idem, lebo minule sa uz so mnou rozvadzal, ze sa mam vydat s PC... 😀 😀
tak dobru nocku...budeme sa hlasit.... 😉 😉

sabinazv
13. nov 2009

no to moj pripad nie je...

tak sa bez venovat, dobruuu 😉

jarib
14. nov 2009

dobré ránko, dnes sme mali uzasnu noc, mala zaspala o pol deviatej, vstala o pol 4 a teraz pred siedmou 🙂 🙂 🙂
na dnes mam v plane piect domace buchty s makom a tvarohom - drzkajte palceky,
ozaj vcera som bola v tescu - maju akciu od hami telacia rolada so zeleninou - sice od 10mes, ale do zasoby som zobrala, 250g z 50 na 12sk, teda 0,40centov 😀

jarib
14. nov 2009

joj baby to som pisala ja - anib, len login prihlasenia bola sesterka 😀 😀 😀

anib
14. nov 2009

no zas, ja - anib 😀 😀 😀

skorvankova
14. nov 2009

Ahoj.
Tak strasna noc , ako vzdy stale na ciciku 😀
Aešte aj manžo chrapal lebo včera popíjal. Aj ja už by som si ale ked kojim ☹

anib
14. nov 2009

no toto? nikde nikoho? hlasim, buchty upečene a vydarili sa na 1. ej, ale som rada. Krasny vikend vsetkym 🙂 😉

korelka
14. nov 2009

ahojte!
tak idem vas precitat, len sa chcem pochvalit, ze sme uz dnes boli trocha nakupovat pre maleho na Vianoce, tak sa vytesujem... 😵

chcem sa vas opytat, niektore ste objednavali chamomillu z netu? odkial? chcela by som aj ja a u nas v lekarni nemaju, tak ju objednam tiez z netu, ale dajte tip odkial...

korelka
14. nov 2009

tak ja si teda na tu odpoved pockam... 😵 😵 😵

miavin
14. nov 2009

ahojte, ako sa tu máte? ste toho moc nepopísali.....
no my sme boli dnes v meste a kúpila som si konečne rifle a malý fasol od nás termo prádlo - júúúj sa mi oči mašličkovali, ale čo by sme pre jeho pohodlie neurobili. my máme skoro všetko na vianoce, akurát my s manželom nemáme nič.... asi si ani nebudeme nič kupovať, všetko sa aj tak točí kolo malého 😀 .
korelka - čo ste kúpili Alexíkovi????

cikyta
14. nov 2009

Ahojte.Korelka,ja neviem.Ja som to kupila v lekárni.
Mia-že : Oči mašličkovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To bolo suproveeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
14. nov 2009

Baby,sedím za PC a zrazu Markíza,Jojka,STV,zvuk nejde............
Ja že duchovia ☹
A to malá žuje ovládač 😀 😀 😀 😀

zanulienka
14. nov 2009

cafte,my nato,ze elaia je chora bola dost dobra noc,asi tie homeo a tie antibiotika je trosku utlacaju

korelka
14. nov 2009

no plno hraciek sme nakupili - telefon, kladivko, tatrovku, penove kocky, male auticko,... a dufam, ze sa este co-to do Vianoc podari...

juj, MAME PRVY ZUBOK!!! ved sa uz aj patrilo-sme jedny z najstarsich... 😀

sabinazv
14. nov 2009

ahojte,

korelka, a vo vasej lekarni ti nemozu objednat tu chamomilu? lebo u nas ked nemaju, tak mi objednaju do druheho dna, alebo do poobedia... zbytocne budes platit postovne, ked to stoji len cez 2 eura...

A Dankovi sa uz konecne prerezali 2 horne zubky... si neviem predstavit, ked bude mat plnu pusu zubov 😅 a ani to, ked s nimi stisne pri papani 😒

korelka
14. nov 2009

sabi, asi budem musiet objednat v lekarni...

no ale u vas sa to peke rozbehlo,...

tak ja dufam, ze u nas aspon dnesna noc bude trochu lepsia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre