Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

jankaaa
14. nov 2009

ahojte babulky tak my sme vcera zacali brat tie antibiotika no a dnes som ich uz musela vysadit lebo sa maly cely vysipal...mna porazi z toho uz...prvykrat ked bral atb sme utekali na pohotovost lebo strasne plakal to ho bolelo brusko teraz sa vysipal ja neviem s cim sa on vylieci ved toho bacila v brusku mame uz od narodenia...

ja som uz taka unavena...maly je dost nervny nic ho nebavi v noci sa dost budi....

korelka
14. nov 2009

janka ☹

miavin
14. nov 2009

jani - vydrž - myslíme na vás.... nech sa rýchlo uzdravíte

macikjm
14. nov 2009

ahojte...
sabi...ani ja si nemyslim, ze sedim vela za PC...manzo ma vidi vecer surfovat, ked ulozim ninku...asi si mysli, ze tu sedim cely den... 🙄 asi ziarli.... 😀

inak my mame horucku...neviem z coho je...ani sopliky, ani nekasle...nijaky iny symptom, len horucka...dala som jej paralen cipok a 8 hodin bola bez teploty...potom zase...tak som jej dala druhy...bojim sa, co bude v noci...dufam, ze sa to nezhorsi... ☹
neviem, ci je to zo zubkov, ale niekde citam, ze pri zukoch teplota nemoze byt, inde ze hej...tak kto si ma vybrat... ☹ len nech je bubulka zdravucka...

janka...drzte sa...

krpcek
14. nov 2009

ahojte. tak my sme boli dnes pozerat stolicky na papanie a nakoniec sme kupili v ikei. 😀 😀 😀 taka obycko, ale myslim, ze bude stacit . . skusala som ju posadit do inych, ale tato sa mi zdala naj . . aj tak si myslim, ze tam bude len papat a hned von, lebo ona nikde nevydrzi viac ako pat minut.

musim sa pochvalit - zacali sme lozit - uz pekne podsunie kolienka pod ritku a odrazi sa . . alebo sa pohupuje na kolienkach . . taka je zlata.

no my sme antibiotika uz vysadili, ale od rana ma zase hnacku . . neviem z coho . . ci zub, alebo co, ale uz ho ma prerezany, tak neviem.

ostatnym chorobkam prajeme skore uzdravenie.

beadz
14. nov 2009

ahojte kocky.
ja som dnes bola vynimocne aktivna, obriadila som cely byt, umyla okna, prezliekla periny...
maso na zajtra sa uz rozmrazuje, zajtra ideme do toho metra, tak uvidime ci nas vobec pustia s kocikom.
na poobedie sa nahlasila moja krsna na navstevu, tak chcem doobeda napiect jeden vyborny kolac, na ktory mi poslala recept moja 16 rocna svagrina 😀
jani, macik skore uzdravenie

beadz
14. nov 2009

krpcek, nam sa dalsie zuby prerezavaju asi mesiac, je to na nervy. furt je umrcany a stale nic....
inak, ja uz by som stolicku nekupovala, keby som mala s malym tie skusenosti co mam. mozno sa este na "stare" kolena nauci v tom papat, ale moc tomu neverim. je hrozne neposedny, asi fici na duracelkach 😀
a este cosi, dnes bol skoro cely den so simonom peto a teraz vecer mi povedal ze si ma ani nezasluzi a nechape ako to vsetko zvladam lebo on je uz na prasky a to som polovicu okolo maleho robila ja... potesi pri srdci 😵

lenka1smejka
14. nov 2009

Gratulujem k zubkom

A skore uzdravenie detickam ktore beru liecky.To ako su tie lieky?To je neaky sirup?

krpcek
14. nov 2009

bei preto som nekupovala ani moc drahu stolicku, ale teraz vecer tam papala kasu, a celkom sa jej tam pacilo. 🙂

a neviem ako v KE, ale nas v BA do metra s kocikom nepustili . . . som musela cakat na parkovisku.
iank aj my ideme zajtra do metra. mozno sa uvidime 😉 😀 😀 😀

krpcek
14. nov 2009

lenka my sme brali biseptol. normalne tabletky.

macikjm
14. nov 2009

krpcek...ta hnacka moze byt aj z atb...znicia aj tie dobre bakterie v crievku...brala aj probiotika????

bei...no vidis...clovek musi mat na vsetko slinu...potom to ide ako po masle...a pekne od manzelika... 😵

ninka sedi v stolicke pri papkani...zatial v pohode...

lenka1smejka
14. nov 2009

krpcek a to ti ako papa tabletky?To si ani predstavit neviem

krpcek
14. nov 2009

lenka zoberiem lyzicku, pritlacim druhou lyzickou, popucim na prasok, zalejem cajikom a sup do pusinky. 🙂

krpcek
14. nov 2009

lenka a odkila ty si? MA?

lenka1smejka
14. nov 2009

Ano z Malaciek,preco?

beadz
14. nov 2009

krpcek, len v nedelu je teraz akcia v metre ze mozes ist s detmi.
macik, musime si tych manzelov trocha vychovat, nech si nemyslia ze su majstri sveta, a obcas im treba naklast aj trochu viac aby potom menej protestovali pri normalnej situacii....

beadz
14. nov 2009

no, zienky, asi ste vsetky zahahli, tak idem aj ja. taka som unavena ze vstanem v stredu poobede najskor....
papap

krpcek
14. nov 2009

lebo ja som zo stupavy. 🙂

bei to fakt?

kokso kolko hodin? idem spat. dobru

beadz
15. nov 2009

ahojte. tak ja uz mam navarene morcacie masko so sparglou a zemiakovu kasicku, este napeciem, ked sa podari...

jankaaa
15. nov 2009

babenky ahojte a dakujeme za povzbudive slova...

my este hnackujeme a hrdielko neviem ako v pondelok mam volat lekarke tak som zvedava

macikjm
15. nov 2009

ahojte...
my stale teplotujeme...po antipyretikach jej klesne teplota na normu, ale po 8 hodinach od podania opet stupne...dufam, ze sa to nezhorsi...a vydrzime do zajtra...nechcen ist na pohotovost, tam na drbnu atb a vybavene...zajtra nas dr. pekne vysetri a uvidime...tak dufam, ze to vydrzime...teplotku sa nam zatial dari znizovat...keby nie, tak urcite utekame na pohotovost... ☹

beadz
15. nov 2009

takze kolac asi pojde cely do kosa 🙄 . este ked vychladne, tak ho ochutnam, mozno nebude taky hrozny ako vyzera 😀
jani, my ani nehnackujeme ale tolko sa pokadil, ze isiel rovno do sprchy. 🙂
zienky, tak nech sa skoro vyzdravia vasi drobci.

skorvankova
15. nov 2009

bea, prečo do koša?
Aj ja prajem všetkym chrobačikom skore uzdravenie. 😉

anib
15. nov 2009

ahojte, veru veru skore uzdravenie vsetkym a cmuk cmuk na licko, my ideme k nasim na dllllllllhu prechadzku 5km tam a 5 spat, peso, teda drahy je chory, tak idem ja s biankou

beadz
15. nov 2009

skovi, vyzera desne. normalne sa ho bojim ochutnat 😀

cikyta
15. nov 2009

Ahojte.Dnes som malu fotila a idem si dať urobiť pohladnice.Sakra,ked zo 70 fotiek sa dá použiť len jedna,to je iná robota 😀 😀 😀 Manekýna nespolupracuje! KUK album 🙂

petkapo
15. nov 2009

ahojte!

vsetkym chorusikom prajeme skore uzdravenie a pridavame sa k ''soplosom''. celu noc sme odsavali, ked Alex place, az sa mu robia bubliny z nosa 🙂 chuda moje usoplene. inak nic nove, zuby nikde, nervozita priserna 😒 davam aj chamomillu a zda sa mi, ze trosku funguje. aspon nieco.....

a dnes mame 7 mesiacikov 🙂 jupiiiii! 😀

cikyta
15. nov 2009

Petka-gratulujeme!!!!!!!!!A tu chamimilu dávate ako často?

Lebo takéto homeo ako je chamomila som dávala malej pred očkovaním malej skrz to,aby nemala zápal.Samozrejme iný druh.A dr.mi kázala dávať 5 guličiek denne.No Sabi dáva omnoho viac,tak neviem 😒

jankaaa
15. nov 2009

ahojte babulky tak moj drobcek uz hajenka....boze dnes tak plakal a ja som zase stratila nervy a som na neho skricala....ked uz som z toho vsetkeho taka nervozna uz mi je tak luto toho ze neviem prist nato preco place proste z nicoho nic zacne plakat a neviem ho nijak utisit...a mam uz nervy aj z toho ze tych bacilov v brusku ma uz od narodenia a este stale to nie je v poriadku aj z toho ze som vysadila atb a neviem ci mu zmizne ten bacil z hrdielka...proste strasne sa kvoli tomu vsetkemu trapim lebo chcem aby drobcek bol zdravucky aby ho nic nebolelo aby bol vysmiaty.....a viete ako velmi sa mi vyhadzal...a som zistila ze nakoniec to mozno nebolo z atb ale nam predpisala este jedny kvapky a sa mi zda ze to z nich lebo tie mu este davam...

sabinazv
15. nov 2009

dobry vecer,

ciky, ake milene fotecky... mozes sisku prihlasit za modelku, bude zarabat majland, ja by som si s nou hned kupila pohladnicu 😉

bea, ako to dopadlo s kolacom? my sme mali Misa rezy, mnam 😝

jankaaa, petkapo, macik - nech sa drobci rychlo vyzdravia !

ciky, pred ockovanim si davala chamomilu? lebo ja viem, ze sa thuja dava...
ja chamomilu davam 4x denne... tak po 3 bobulky... a u nas funguje, spinka mi cez den kazde 2-3 hodiny..., a rozmyslam, ze mu dam aj v noci este raz, nech lepsie pospi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre