• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Aký fešák Adamko!
16. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aky znackovy, ze? :sunglasses:
16. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu od vikendu nebola, akoby 100 rokov preslo :grinning:
16. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a Danko.Uplný kovboj!!! :slight_smile:
Ahoj Anib
16. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, veru, uz len pistol do ruky :slight_smile:
16. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, som tu dlhšie nebola... no nestíhačky, zuby nás vytrápili, škola v plnom prúde takže tak si my žijeme...

Timka musím pochváliť, po neviem akej dlhej dobe sme mali super noc, bol hore len 2x, až mi to príde neuveriteľné po tom všetkom :dizzy_face: dúfam, že aj dnešná bude taká :dizzy_face: no a dva spodné máme vonku :grinning:

a zase pochválim svokru... tak dnes mu chcela dať varenú šošovicu ... navarila si na obed a sme tam prišli a vraj že by mu dala, ale že sa budeme hnevať.... no jasne z obyčajného mlieka... tak vraví, že kúpila piškóty (ešte nemal) tak jej vravím, že mu môže nastrúhať jabĺčko a do toho pomrviť jednu... tak mu šupla na 1x hneď šesť a o hodinu na to mlieko, bodaj by sa potom nepogrcal keď sme preňho prišli... a potom, že má 9kg... to som zvedavá koľko bude teraz priberať, keď ho takto dopuje... a o nosení na rukách miesto kočikovania ani nehovorím...

no tak som si uľavila a môžem ísť spať :sweat_smile:
16. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu čo nové? Ako papáme a rastieme a zubíme sa ? :slight_smile: :confused: :slight_smile:
16. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby´dnes som bola v babetkove v KE kupit fusak EMITEX (cierno lososova farba) no ale tie predavacky..no des..potom vam o tom porozpravam,..
16. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: h
17. nov 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny, dnes som tu sama? maličká zalomila na svoju obligátnu hodinku, tak ja kávičkujem (aj keď bez kofeinu :unamused: ) a netujem...
sabi, dík za gratuláciu...ako si varila výživku? dávala si aj cukor?
17. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany...aj my dodatocne vsetko naj k 7. mesiacikom a k papaniu maska...
my sme zatial bez teploty...klop...klop....:slight_smile: pozerame do pusinky, ale zubky sa este nebeleju, ale uz trcia spod dasienka...tak ze by to bolo fakt zubkami???

a inak nasa kocka tuto noc spala prvykrat odkedy je na svete na brusku...sama sa pretocila...podarena bola...ked uz nechcela byt, tak tak rozospata dvihla hlavicku a zacala mrnkat, asi sama bola prekvapena ako spinka...zlatunka bola... :grinning:...nechceli sme s manzom verit vlastnym ociam, ked sme prisli vecer do spalne a ona odfukovala na brusku... :grinning:
katka...gratulujeme k zubkom...
17. nov 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja dneska varim dietny a zdravy obed-fazulovy privarok z cibulkou,slaninkou a klobasou,mnam.este som si urobila zemiakvu omeletu :grinning:
17. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik, ďakujeme :wink: ...super, že je Ninka bez teplotky...ani my ešte zúbky nevidíme, aj keď ďasienka má navreté...a hryzie ako ďábel...cicíky si už necítim od bolesti a to keď bude mať zuby neviem čo budem robiť :frowning2: ...ešte nakŕmiť ako-tak ale to nočné dudkanie ma privedie do hrobu :unamused:

zanu, aj elaia má slaninku a klobásku? :grinning:
17. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridali sme fotečku nášho 7 mesačného drobca :slight_smile:
17. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spí už dve hodiny, sa normálne už nudím :grinning:
17. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany-ona este nie,ju necham zatial len slintat :grinning:
17. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a manžo Ti papá slovenské jedlá? :slight_smile:
17. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,on zje vsetko,on je taky smetiek.co kocky nechcu,nevladzu uetkaju za Aitom-otcom,aby to zjedol.
17. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem akoby som nepoznala pismenka :sweat_smile:
17. nov 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elaia mi spi od 11.00,polievka sa vari a ja sa nudim,nieco by som mala vymysliet
17. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este idem pochvalit elaiu.u nas sa hovori miesto otec-aita.a elaia ho uz krasne vyslovuje a ked vidi alebo pocuje svojho aitu,tak mu krici AITAAAA
17. nov 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Báby predpokladam,že dávate drobcom ponožky :sweat_smile: ,no my tiež,ale máme pritom problém-uplne vždy si ich vyzuje a ja už nevládzem ju špehovať a 300krát denne obuvať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo jej mám dať na ne traky? :frowning2:
17. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo je súdružky?
Tak vy ste het.OK Idem aj ja.S malou von trošku...Ak nezamdliem.Máme dalšiu brebdetu noc za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,že revolucia..........hm..........mala som 10 rokov.
A vy? :grinning:
17. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ciky tak skus pancusky, vsak nemusi chodit v teplakoch :wink:

my zase tradicna noc, asi 100x hore, ale on spal len mrncal a ja som ho musela hladkat :confused: a dnes sa rozhodol, ze nebude spat, aby sme si ho uzili, zatial spal len hodinu :angry: a to sme mali ist o 15 na prechadzku na zeleznu s kamoskou :unamused:
17. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a revulacia, hmmm ja skor narodky :grinning: presne pred 20 rokmi som mala 8 :grinning:
17. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka-vsetko NAJLEPSIE :slight_smile:
17. nov 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu dik :wink:
17. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a kolko?
17. nov 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokso moja demencia nema hranic :sweat_smile: .ved jasne,ze mas 28.r
17. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok