Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

mauzos
10. jún 2009

mojich bavi najviac kolotoc, ale jasne ze ich nezaujme na hodiny. Hrazdicka tiez a aj hracia deka sa im paci. Ale presne ako pise Bea, najradsej maju, ak sa im prihovarame a robime sasky 🙂

beadz
10. jún 2009

baska, jakaaaaa je nadherna 🙂

baska19
10. jún 2009

ja mám tiež hrazdičku to ju trochu baví ale inak treba rozprávať mne sa začne tak rehotať ked na ňu hovorím 🙂

mauzos
10. jún 2009

baska, bea krasne babatka, na spapanie 🙂

baska19
10. jún 2009

bea aj tvoj je zlatučký taky šibalský úsmev má 🙂

baska19
10. jún 2009

tak ideme na prechádzku už mi zase zaspala 😉

beadz
10. jún 2009

no, ten usmev casto pouziva. hlavne rano, ked idem k nemu a zo spalne mu kricim ze dostane ze aky zly bol cez noc a pridem ku postielke a on nahodi tento usmev a som vybavena 😉

mauzos
10. jún 2009

bea vy mate maleho mimo spalne?

beadz
10. jún 2009

mauzos ano. on je v detskej, vo vedlajsej izbe.

korelka
10. jún 2009

ahojte! no maly je hrozne chutnucky 😀 😀 😀

viete co, ja jem jahody na kila a je to uplne v pohode - najprv som skusila len 3ks a ked sa nevyhadzal, tak som si dovolila viac... 😉 😉 😵

krpcek
10. jún 2009

ahojte. 🙂
my mame dnes nejaky nespavy den - ide ma z nej zdbrnut. este dnes poriadne nespala. 😠 dufam,ze ked si ju poobede zoberie mama tak bude spat. 😔

cikyta
10. jún 2009

Bea-drobec je k "sežrani".Milučký chlapček! Taký nu nu nu !!!!!!!!!!!!!!!

Krpcek,včera mi dr.povedala,že je čosi vo vzduchu.Bud bábiky spia,alebo bobec nie!!!!!!!!!Vraj počasie.Tiež patrýme do tej druhej skupiny.Včera som už od nervou povedala velmi škaredo malej ☹ Sa hambím.
Ale to bolo o život už... 😢

cikyta
10. jún 2009

OPRAVA: vôbec nie. (Nie bobec nie)

beadz
10. jún 2009

korelka, ved jasne, naco sa obmedzovat, ak to malemu neuskodi. nie ?
krpcek, aj moj dnes od rana nespal poriadne. tak na 15 min. zdriemne a koniec. o chvilu dostane papat a ideme von. byvame na osmom poschodi, ale ked ideme v kociku, tak na tretom uz spi a zobudi sa aj o 4-5 hodin.

beadz
10. jún 2009

ahoj ciky. citam ake mas problemy. ☹
ale na silvinke nevidno, ze by ju nieco trapilo. v tej celenke je riadna herecka 😉

cikyta
10. jún 2009

Bea-že 4-5 hodín.To by som tej mojej musela dať narkozu,inak by mi tak dlho nespala 😝

luca33
10. jún 2009

mne je jasne, ze sama sa nezabavi, ale ju to ani so mnou nebavi viac ako pol hodku. Ale asi je potom uz unavena. Lebo ju strcim do vaku a za chvilku spi. Tento tyzden by mala dorazt hracia deka a hrazdicka, tak bude mat zmenu. Lehatko ju uz nudi 🙂

cikyta
10. jún 2009

No Bea,je herečka,to hej 😀 A falošnica!
Na pohotovosti tvrdím,že reve,nespí,bolí ju bruško,grcká...
A ona 2 dni prespala v nemocke potom,tak som bola za hypochondra.

Včera idem dr.na poradni tvrdiť,že 2 dni oka nezažmurila a ona v čakárni zaspala! 😠

beadz
10. jún 2009

ciky, 😀 😀 😀
to poznam. aj ja hovorim ze vobec nespi, potom pride mama alebo muzovi kolegovia a on ani nemukne a spinka alebo sa sam so sebou hra, a vsetci si myslia ze vymyslam. ale ja im poviem ze je slusne vychovany, ze neotravuje ked je navsteva. 😉

luca33
10. jún 2009

cikyta, aj nasa sa vzdy hra na dobre dieta, ked mame navstevu. Vsetci tvrdia ze si vymyslam aby som nemusela upratovat 🙂

cikyta
10. jún 2009

😀 Som rada,že nemám "iné" dieťa a som rada,že všetky detičky su takto dobre "zohrate" proti nám. 😀

krpcek
10. jún 2009

tak moja mala reve o 100 200, ked mame navstevu. nema to rada.

inak s tym zabavenim - u nas to funguje len 15 min. potom zmena polohy. 😀

bei aj mne vonku prespi uuplne v pohode 4 hodiny. som ju dala teraz na terasu, tak spi uz hodinku.(klop, klop, klop) 😀 😀

beadz
10. jún 2009

krpcek, tiez ho zvyknem dat na balkon, ale tam to nefunguje, lebo sa s nim nenaraba.

pikino
10. jún 2009

moja tiez spi len ked sa s kocikom hybe ked som ju dala na terasu tak zacala revat ako pavian.

a inak ani moja dnes nespi.

beadz
10. jún 2009

kocky, mate niektora take lehatko co sa same kyve ? je to dobra vec ?

beadz
10. jún 2009

krpcek, inak sabinka je cista maminka. 😉

zanulienka
10. jún 2009

bei-ja mam,ale nehojda,.ona sa rozhojda aj sama 😀

cikyta
10. jún 2009

Bea,moje lehátko treba hočkať,ale samo vybruje.

Občas to pustím... a malej je fajn.Ale nerobím to často,nech nemá už "oťapený"mozog z vybrácií.

korelka
10. jún 2009

bei, aj nase vibruje, ale Alex v tom vydrzi mozno 10min a potom cimc skor von odtial - a ja som si myslela, ze je to nejaky zazrak, ale zatial nie... ☹

beadz
10. jún 2009

tak to asi nebudem objednavat. stoji to okolo 230 eur, tak je to dost na to aby sme to nepouzivali. skoda, tesila som sa ze budem mat pokoj 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre