Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
21. nov 2009

Ty kokso Petusko,ved tí dvaja su strašne moc zlatunkí!!!!! 😵 Nádherní chlapčekovia.Bože že ňuňuňu........fakt! 🙂

cikyta
21. nov 2009

A ako to maju dobre rozdelene:
-Jeden modre očká,druhý hnede.No super!

cikyta
21. nov 2009

No idem už od PC.Povinnosti zase volaju.Ach jaj... 😅

petusko
autor
21. nov 2009

dakujem ciky 🙂 nie je to nic moc, ale do vianoc snad este vystihnem ich dobru naladu a urobime druhy pokus 😀 no podelili sme si ich, petik ma moje, marceli tatinove okale. 😎

sabinazv
21. nov 2009

ahooojte 😉
petus, drobci su zlatucki... pochval manza, ze dobra robota 😀
a samozrejme tebe patria este vacsie zasluhy 😉

som tu dnes mala svekrusu... tak dojedame zbytky z pohostenia, som piekla jablkovy kolac, taky bez valkania... milujem taky, ale nerada robim... tak som robila take tekute cesto, ale je fajnyyyy... pohladam a pridam vam recept... svekrusa mi dotrepala za tasku jablk, tak sa mozem este realizovat s vyzivami, alebo neviem este co spravim, lebo uz ani tolko poharikov nema... dako to namrazim alebo co...

sabinazv
21. nov 2009

autosedacky, tiez nad tym este len uvazujem... kamoska vyhliadla tuto, ze pomer ceny-vykon dobry http://www.maderna.sk/autosedacky/autosedacky-o...

Ale ja by som chcela taku do protismeru co sa da dat...do 1 roka by malo dieta sediet v protismere jazdy kvoli krcnym stavcom... a tiez chcem aby sa dala dobre napolohovat, kedze chceme ist na dovolenku autom v lete k moru... no a na to potrebujem ist nejake nazivo obzriet, ale nejak sa nevieme dostat do nejakeho vacsieho obchodu s dobrym vyberom... 😒

sabinazv
21. nov 2009

tak ten recept na jablkovy kolac http://www.nanicmama.sk/kolace/jablkovy-kolac-0

petusko
autor
21. nov 2009

ja som dnes robila pecene buchty z kysnuteho cesta, podla receptu mojej starej mamy. plnene tvarohom aj slivkovym lekvarom 😝 teda sa nechcem chvalit, ale sa mi vydarili 😀 uz je len par kuskov.
a najlepsie je, ze teraz poobede prisla k nam manzova babka, ze nam doniesla kolac, kysnuty tvarohovy 😀
idem este nejake foto dolozit, minule som zmazala album, uz bol neaktualny.
sabi, manzelovi odovzdam, bude cely nateseny 😀

petusko
autor
21. nov 2009

ten recept vyzera fajnovo. ukladam...
a ideme sa hrat 🙂

ni.kolet
21. nov 2009

Ahojko. Dnes sme boli s malým na nákupoch. Tak tentoraz sme si už sedačku kúpili a v pondelok nám ju prinesú. 🙂 V DM sme minuli 96 €, ale mala som plno kupónom a tak som ušetrila 42 €, čo poteší. A dnes ma po prvý krát od tehu navštívila návšteva v červenom.

jankaaa
21. nov 2009

ahojte my uz tiez mame novu autosedacku a drobec tiez hladi, spi uz na vsetko vidi....

krpcek
21. nov 2009

ahojte. my sme dnes boli na husacine, tak sme si pochutili. 🙂

no a teraz som urobila pokus - mala sa po hodine zobudila, tak som jej rychlo zarobila nutrilon a dala som jej to pit a ona mi to cele vytlacila jazyckom, takze ani kvapku som do nej nedostala, ale ani sa jej nedivim - som to ochutnala a to je dorby humus. 😝 😝 😝 v pondelok jej kupim cumel na kasu a to jej urobim, radsej.

inak tuto noc sme boli sice neviem kolko krat hore, ale didu do pusinky som jej dala len 5x, zvysok sa len otacala, prehadzovala, ale nebolo treba dat didu.

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daanka85
21. nov 2009

Ahojte, tak my zas teploty, teda stale... Som volala Dr., som sa jej nemohla dovolat ☹ , teda nedvihala, pockam co zajtra.. Inac, kaky asi 5-6 x sme mali, 2x sa prekakala, to sa nam uz davnejsie nestalo... A take zelene, akoby som jedla travu 😝
A uz jej nebudem davat sirupy, ale cipky, ci aj z tých sa jej tak negrga, ale inac, veeelmi malo papa... ☹ 😢 😢
Nam svagrina priniesla sedacku NANIA, musim kuknut na nete, ci splna normy, co to vlastne zac... Ale by som sa potesila keby bola OK, sak na ine treba do domu...

zuzik25
22. nov 2009

cafte babule,
som vcera kukala tie autosedacky aj ja a asi kupime Romer King plus, este ju chce obkuknut nazivo.

a teraz odveci, ale ako casto vysavate podlahu ked vam uz drobci lozia? lebo Emmka uz lozi o 106 (zrazu z jedneho dna na druhy zacala) a lozi kade tade a ja mam pocit ze nic od rana do vecera nerobim len zbieram smietky a zmetam, a raz za den poriadne povysavam.
daanka, asi by som radsej isla na pohotovost, ked ma stale tepltu a este aj kaky caste.

cikyta
22. nov 2009

Juj Danka-velmi držím palčeky Emke.Chudiatko maličké.Nech vela vela pije,ked má často kakačky.Držkajte sa ☹

Zuzik,kašli na smietky,ved treba aj imunitu niekde posilniť,nie? 😉

cikyta
22. nov 2009

Ozaj Krpcek.Včera večer som schovala didi,nedala jej ich často,ani ju nimi neuspala...Potom som jej urobila UM od Hami-Hajaja (Inak dobručke.Akoby bolo sladke,nie take hnusne patoky,ako to francuzke,nutrilon,či beba 😝 )A stal sa zázrak!
Sisa sa zobudila až o 3 na papanie a spala ako zabitá.Ziadne nepokojne stonanie,revy atd...
Takže bud zato môže to,že som jej na večer vymazala didu z pamäti,alebo to UM. 😒

Test zopakujem aj dnes a uvidím.

krpcek
22. nov 2009

ciky mne sa zobudila az o pol druhej. tiez neviem preco, ale aspon som sa vyspala.

krpcek
22. nov 2009

ozaj baby, ako riesite lozenie krpcov po parketach? sabi ked sa dostane mimo keberca a zacne sa jej to na parketach smykach, zacne mrncat a je dolezene. 😒

cikyta
22. nov 2009

My naopak.Ked vyjde mimo koberca,tak je to paráda,lebo môže plieskať dlanou po plávačke a náramne ju to baví.Začala strašne všetko biť okolo seba.Aj nás.Včera si sama sebe urobila 2 škrabance skoro v oko a jeden taký hlboký riadne krvavy cez líce ako "de pejrak".A to behom sekundy! Robila BU dekou cez tvár a zrazu revyyy! 😅 Nechty som jej strihala,aj pilníkovala a aj tak dokáže mrška uškrabnuť 😀

petusko
autor
22. nov 2009

ahojte 🙂
moje decka spia uz dve hodiny. ja som si tiez pospala s nimi 😅
Marcelovi sa stale nechce plazit, len sa otaca na brusko a spat, popripade okolo svojej osi. ale uz spekuluje, skusa si davat nozku pod seba.

dooscoby
22. nov 2009

ahojte...u nas to uz vyzera na prve zubky 🙂 ...od vcera je mrzuta cely den mrnka a plus teplota okolo 38...som jej dala panadol baby ale stale ma horuce cielko ☹ ...kolko trva kym zubky vylezu...trosku uz citit zubok ale neviem ci sa netlaci este aj druhy 😠

zuzik25
22. nov 2009

ciky, uz na tie smietky kaslem, kym ich nedava do ust, tak je to ok. 😀
a inac lozenie po parketach je u nas tiez lepsie ako po puzzloch, lepsie sa jej smyka a ten rachot co dokaze narobit. 😀 najlepsie jej je tak, ze sa zastrci pod ohradku a len hlava jej trci. ani netusim ako sa tam vopcha.
doo, tak nech zubky uz rychlo vylezu. 😉

dooscoby
22. nov 2009

zuzik nasej sa dari len dozadu odrazat a parkety su naj lebo tam sa to smyka...sice sa potom jeduje lebo hracky ma na opacnej strane 😀 ...vzdy od nich odcuva namiesto aby sa priplazila

miavin
22. nov 2009

ahojte , nebola som tu pár dní...neviem čo sa tu deje..... no my sme trošku zdravejší, aj keď sme na ATB, ale malý je statočný, je hrozne aktívny, nestíham ho chytať, toľko, čo idem na wc, alebo sa prezliecť - už je postavený pri stole a žužlá sklo....alebo je pri hrazde - zdvihne sa a používa to ako nejakú oporu - posunie si - urobí dva kroky - posunie si - urobí dva kroky - no hrozné - aktvíny je až nestíham.......a zubky stále nikde 😀

daanka85
22. nov 2009

Ahojte, tak predstavte si, naš drobec sa vcera vyspal, teplota kdesi konecne po 2 dnoch do haja odišla, tak som rada, dnes z nej uplne iný človiečik 😉
Inac, vcera mi kamoska vravi a neni malej zočí, ked tak grga a.. Tak som ju 2 krát po 3x 😀 preplula a neviem vam povedat co jej pomohlo, no už je ok, tak snad to zas nezakriknem, klop, klop, klop...
Inac, my este nelozime, tazko aj z bruska sa jej otaca- ale nan sa dostane hned 😉, ale zato uz vieme PA-PA a dnes sa nejak rozkecla, KAJ-KAj, GAA, GA-GA, kaj, kaj a gaaa a dookola.. Veeelmi mile to bolo a neskutocnu radost mi to urobilo 😵 Ze aspon nieco 😀
A baby som bola zas na porodke dnes pri tom bratrančekovi malinkom ( v stredu sa mi narodil, kto je mimo 😀) a normalne sa mi to tak zapacilo, take male mimi krasne... Tak som si pospominala, len teraz neviem, ci by som chcela druhe, ci nie len to stare si "zopakovala", keby sa dalo... 😀 😀 😀 Ja som si neskutocne oddychla v porodke... Len ja a drobcek na pozornosti a nic ine... Vaaau 😵 😵 😵
Mia, tak Alexik sikovniček riadny 😉 a ani my sme ešte nepozhanali zubky 😀 😝, ale uz si vravim, ze uz, uz.. Aj ta teplota tomu bola snad predzvest- snad nic ine... ☹
Dobru nocku...

miavin
23. nov 2009

ahojte
danka - jéééj tak vy už džavotate? to je skvelé, my stále len babababa..... 😀

macikjm
23. nov 2009

ahojte...tu je pusto...co to???
ja sa mam uz lepsie...no ale aby som nemala malo...tak som dostala mrchu prvykrat po porode... 😠
juj...nemohla este pockat???? 😀 😀 myslim, ze mozem vdacit aj atb, ze ju mam...
a inak brutal PMS...a ja ze co mi je...nic ma nebavilo, vsetko znervoznovalo...a vcera som pochopila... 😝
ninka zatial cicu neodmieta...tak dufam, ze ani nebude, ale bojim sa...

mia...alexik nas tu vsetkych predbehol...sikovnik krasny... 😀

nany100
23. nov 2009

macik, ja som presne v septembti dostala keď malá mala 5 mes. a tiež som vtedy bola chorá, tak som to pripisovala aj tomu a odvtedy zase ništ 😉
ozaj kam ste sa dostali s Ninkou v príkrmoch, už papáte mäsko? Ja som jej včera dala 1x žĺtok a veľmi jej to nebralo, mäso šmakuje viac 🙂 ...kedy sa chystáš dať druhý príkrm a napr. "lepkové" potraviny?...ja chcem ovocie začať bud.týždeň, tak aby mala do konca 8 mesiaca dva príkrmy a hádam už ochutnáme aj rožtek 😉

ozaj, ciky ty si sa už dávnejšie pýtala čo obliekať malej keď si dáva dole ponožtičky a vždy som zabudla reagovať...Adelka má na doma polodupky a tie sú na toto roč.obdobie ako stvorené...občas jej na ne dám aj ponožtičky, ale len keď je chladnejšie, inak jej to stačí 😉

a igelitový podbradník z Ikey máme tiež, je to parádny vynález...po obede len prepláchnem a za chvíľku je suchý 🙂

sabinazv
23. nov 2009

ahojte, ja som tu,

skusala som uspat drobca, ale dosiahla som, ze je viac zivy ako bol... neviem v poslednej dobe na com fici, ale teda niekedy nestiham 😅

macik, fiha... tak to mas pokope teraz, vsetky neprijemnosti... ale aspon je uz lepsie...

nany, ako dopadlo vyrocie a hlavne ako dopadla vikendova noc s tatikom? 😉
my sme mali vcera taky zvlastny vecer... drobec nechcel ani za nic byt v postielke... plakal ale velmi, nie ze mrncal... vybrala som ho a rehot... no tak spekulovany je riadne... do 21.30 s nami pocuval Superstar a potom zalomil na prse...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre