Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
23. nov 2009

je to katastrofa - to ako pred naším pôrodom - čo v ba tie dve maminy umreli...... to sa nejak rozmohlo mám pocit - ako môžu tí lekári na to tak kašlať, veď ide o ľudské životy!!!!!

beadz
23. nov 2009

mia, dve mame.
inak kocky, super clanok som citala. ak chcete : http://www.rodina.cz/clanek6960.htm

krpcek
23. nov 2009

mia neni obalka, nie je starostlivost. 😠

macikjm
23. nov 2009

ahojte...
petusko my sme vcera tiez ninku prestahovali do detskej izby, ale dnes je uz naspet...no neda nam, aby tam spinkala sama...srdcia nam trhalo s manzom...este je malinka...uz ju detskej tak skoro nedam...tiez tak okolo 2 rokov...no uvidime...

zuzik25
23. nov 2009

cafte,
drobcek uz spi, tatinko nam isiel vecer do PL na tyzden, tak sme same. ☹
zajtra nas caka plavanie, takze bude vyplneny den, v stredu ideme potriast paprckou krstnej a aj emmkynmu bratrancekovi, vo stvrtok plavanie a v piatok zas dake navstevy. takze nudit sa asi nebudeme. 😀

sabinazv
23. nov 2009

komis, ale jasne ze nie len z tych AFP testov, boli na genetickych... a ked uz lekari odporucaju potrat, tak to zrejme nie je zlucitelne so zivotom... ale vravim neviem blizsie, tak nechcem zavadzat...

petusko
autor
23. nov 2009

tak Marcel prave dopapal druhe kolo mliecka a uz aj spinka 🙂 Petik je tazsi oriesok, ale na obed nesal, tak asi aj jeho zlomi o chvilu. a ja pockam mm a dopijeme to vinko zo vcera 😀

sabinazv
23. nov 2009

zuzik a kde chodite plavat?

zuzik25
23. nov 2009

sabi, na ten Sliac, normalne bola minule voda hadam aj teplejsia ako 31 stupnov.

elfi1
23. nov 2009

ahojte kocky, zas vas zanedbavam. nestiham akosi nic poriadne
cez vikend sme boli u svokry na Kysuciach. no chvalabohu ze uz sme doma. tam to ako tak uslo, ale ceou cestou spat nam v aute reval. uz som nevedela ako ho zabavit - spievala som, grimasy robila, tlieskala, luskala prstami, vymyslala pesnicky, krmila, hracky davala - nic nezabralo.

teraz uz spi, ale zas mi tu uz dve hodiny knuci pes - ma slak trafi ☹

ale pravda je, ze tieto problemy su nic proti tomu, co sa to udialo v tej porodnici. takze vdaka za to, ze sme vsetci zdravi

petusko
autor
23. nov 2009

macik, uff, tak nie som sama, co beha s postielkou po dome 😀
inak mne sa tiez zda, ze je teraz nejako vela lekarskych "omylov" a nie len gyn.-porodnickych 😒
a petko nespal, sal kvalitne cely den mne nervy 😀

beadz
23. nov 2009

sabi, tak to je fakt hrozne. asi ide o nieco vazne ak posielaju na potrat. ☹
zuzik, super, ja to tiez tak robim, vela programu aby rychlo zbehol tyzden 😉
inak este aj ked som nemala simona, tak ked som nemala nic naplanovane, tak som ani nic neurobila a cim viac som si naplanovala tak som stihala este aj mimo veci. asi som nejaka divna... 😨

komisakpd
23. nov 2009

sabi..alemusi byt tazke rozhodnut sa ..ze moje dieta nebude zit..neviem si ani predstavit o tom uvazovat ze ja rozhodnem o tom ci moje diata bude zit alebo nie..uff no ddes.... 😢

sabinazv
23. nov 2009

zuzik, mne minule volali zo zv.plavarne, ze "kde som" takym stylom... reku ked chripka pominie dondeme 😉

komisakpd
23. nov 2009

inac ja nase druhe neplanujem nejako intenzivne..len sa nebranim..kedy pride vtedy pride 😉 ale bol by fajn keby sme niektore tehulkovali spolu 🙂

komisakpd
23. nov 2009

a este ..dnes som sa bola dat dokopy..ze melir🙂

zuzik25
23. nov 2009

sabi, 😀 tak kde tolko trcite? vidis to ako na vas cakaju? 😵

ja zas neviem o kolkej to zajtra mame, bo nam mali napisat sms, lebo cosi so saunou riesili.

beadz
23. nov 2009

petusko, tebe tiez papa na etapy ? ja neviem co je so simonom, ale posledne 1-2 tyzdne naraz spapa max. 150 a potom o hodku zbytok. vsetko mam tym padom poposuvane a vobec neviem podla coho sa riadit... takze sa neriadime velmi podla casu ale podla nalady.

miavin
23. nov 2009

my sme doplnili a uzavreli album 🙂

petusko
autor
23. nov 2009

bea, marcel spapa 210 najprv, to este v bdelom stave, potom grga, chvilku sa este pohra, vacsinou s petkom maju vecernu chvilku bratsku a potom este dotlaci 60 a pri tom zaspi. to je jeho ritual, ale niekedy, tak raz za tyzden, ale zalomi hned, tak to si ho len prehodim na pleci, odgrgne a spi dalej.

miavin
23. nov 2009

peti - to ti tak veľa vypije??? môj má stále problém - max 180 aj to len raz za čas... 😒

beadz
23. nov 2009

mia, kraaaaasne fotky. ale tak ty si inaaaaa mater... ze do perinaka s chrustikom ??? 😀

petusko
autor
23. nov 2009

mia krasne fotky, to ten nas je strasny lenoch oproti vasmu 😀 no ano, vecer vzdy papal vela. a aj tak je o druhej, tretej hore a hladny ako cenkovej deti...

miavin
23. nov 2009

bei - to som bola u mamky - a malý už nezaspí len tak na posteli - musí byť vo "väzení" svojom...lebo on kým zaspí putuje - tak sa nám nechcelo skladať na chvíľku postieľku....tak mamina vymyslela perináč 😀

miavin
23. nov 2009

peti - ďakujem, no náš už okolo 1 je hladný a potom o 6 - medzitým čajík sem-tam, každá noc je iná.....

elfi1
23. nov 2009

mia - nadherny je drobec. a vymyslenik velky tusim

petusko
autor
23. nov 2009

no aj petik uz spi, tak mam chvilku pre seba. idem to vyuzit, dam si sprchu a nieco pod zub 🙂

miavin
23. nov 2009

elfi - ďakujem - hej je čertisko - všetko chce papať a tá gulička na hrazde je jeho favorit - no a ešte náš sklenený stôl - asi ho to chladí 😀 na ďasienkach....ale žužle sklo pána beka...... 😀

beadz
23. nov 2009

tak, bavime sa o tehu, tak som pre istotu dostala "navstevu". 😀

miavin
23. nov 2009

bei - ta jak fajne - si si privolala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre