Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kiki5
10. jún 2009

ja mam to iste lehatko čo ciky. moj ked nespi tak je v lehatku tam sa hraje aj 45 minut no a potom zaspi. takze aj 2 hodinky je v lehatku. ked sme ho nemali tak swom nevedela čo s nim. nevedela som ho zabavit

cikyta
10. jún 2009

Inak som rada,že máme to lehátko.Kolíšem ho aj nohou ked treba.(Aj teraz 😀 )
V postielke to nebolo ono.

beadz
10. jún 2009

ciky, a kolko stalo vase ?
ja som pozerala toto : http://www.123smyk.pl/Produkty/Graco/Sweetpeace...

cikyta
10. jún 2009

My ho máme od susedy.Ona ho mala uplne nový za vyše 1800sk fischer price.Nám ho predala za 1300sk.
Kupili sme ho hlavne skrz reflux,lebo malá nesmela spinkať poležiačky.

kiki5
10. jún 2009

bea to naše lehatku maju aj v dračiku za 60€ alebo na nete okolo 52€. to čo si tu dala podla mna nevyužiješ ked ti babo porastie a to naše je do 18kg. hrazdičku das dole a je z toho kresielko do 4 rokov. inak dala som ho teraz do albumu

cikyta
10. jún 2009

Hej Kiki.Máme rovnaké.Nám suseda tvrdila,že je do 18kg,ale v papiery je napísane 9 kg.
Ale som spokojná,to hej.
Len minule ma potklo a zletela som aj s malou na rukách a ohla som to železo hojdacie svojou píšťalou 😀

cikyta
10. jún 2009

Kiki,ale to z linku nevizerá,že je to naše.Nedá sa asi moc hojdať 😀

beadz
10. jún 2009

tak to je iny rozdiel v cene... dikes kocky, mate u mna pol deci (aj deci 😀 )

cikyta
10. jún 2009

Bea,pol deci mlieka? 😀

beadz
10. jún 2009

a hlavne je to super take kresielko, lebo aj ked potrebujem v kuchyni robit, tak si ho vezmem so sebou a hotovo, takto stale odbieham ked zacne plakat a ak nie, tak kontrolujem ze co sa deje, ze je ticho...

beadz
10. jún 2009

ciky, preco mlieka ? sice ostre velmi nie, ale vinko alebo pivo si mozes kludne dat aj teraz

kiki5
10. jún 2009

hej to je ine počkaj dam druhe

beadz
10. jún 2009

tak ja idem obliect, nakojit a smer dracik. huraaaaa

cikyta
10. jún 2009

Bea,to ja len zo zvyku,že"mlieka" 😀
Sranda,že moja malá už prestala pýtať každu hodinu mliečko,lebo jej ustupil reflux a ja teraz taká vyťahaná celý den tečiem,odsávam a zrejme musím začať mraziť.To skrz malú,lebo ma vyťahala do takýchto rozmerov mlieka.
Bolí ma bradavka,tak ju mastím a ked ju chcem luftovať na vzduchu,už aj kvapkám 😠 Tak ju zase oblečiem a to bolí,lebo sa to akoby v teple kvasí.

cikyta
10. jún 2009

Hej Kiki,tak máš pravdu,že 18kg.Asi máme papier k tomu druhému 9kg.(neviem,kde ho muž založil)

Asi sa mi budí moja sirena.

komisakpd
10. jún 2009

ahojte
nemate problem so zapchou u deticiek..poradte

kaitka
10. jún 2009

🙂
kuk) prisla som vas pozriet) ze ako sa mate...
komi,baby tu spominali rektalnu trubicku,,tak skus hm
nasa s tym este nemala problem,,tak tiez inak neviem..

komisakpd
10. jún 2009

hej alebo teplomer..no nam nezabera☹

maxim si tym nemal nikdy problem, kakal denne aj viackrat a zrazu z jedneho dna na druhy akoby utalo..najprv nekakal 4 dni a teraz uz 6 den nic ☹

majka_dk
10. jún 2009

komi - my sme nekakali 7 dni a detska nam povedala, ze je to ok, ze nemusi aj 10 dni ak je kojeny, ze raz mala babatko, ktore kakalo raz za mesiac 😕 a hlavne, ze ak prdka tak s tym nemame robit nic iba keby neprdkal by bolo horsie

zanulienka
10. jún 2009

moja teraz zacala kakat aj dva krat za den,co nezvykavala,ale vacsinou vzdy po kojeni.kojim ju raz-dva krat za den

komisakpd
10. jún 2009

vdaka majka..si ma upokojila..lebo som z toho bola hotova..my ideme do poradne v utorok tak som zvedava co nam povie

majka_dk
10. jún 2009

komi ja som bola hotova tiez, som nechapala, ale dr. ma upokojila, ze ked prdka creva funguju a ze materske mlieko je take, ze sa da cele vyuzit a ze bude aspon pekne priberat 😉 ale ta sracka po 7 dnoch stala za to 😀

komisakpd
10. jún 2009

no mi hovor..co kakal po 5 dnoch tak 3 plienky

saskax
10. jún 2009

ahojte, my sme boli dnes v poradni - maly ma 61 cm a vazi 6545 g a je plne kojeny. Pritom mam mlieko len v jednom prsniku, lebo v druhom sa mi asi 3 tyzdne po porode prestalo tvorit (asi len 20 ml z neho odsajem). Tak som rada, ze ten jeden prsnik pri jeho apetite stiha. Ale uz ho mam viditelne vacsi ako ten druhy - dufam, ze sa mi to potom neskor upravi. A ja som tiez po sekcii a sa ma uz viacere zeny pytali, ci cakame druhe dieta. Najprv som si z toho az taku hlavu nerobila, ale ked sa to opytala druha a potom tretia, tak ma chytila depka. Mam z brucha proste prehazdovacku. Nosim aj ten stahovaci pas a mam pocit, ze to vobec nepomaha a este ma to aj na tej rane boli, ked si sadnem - tak sa to tam tak skrci a je to na figu. Neviem co s tym urobim, ked sa mi to nevrati do povodneho stavu. A ja som pribrala pocas tehotenstva 17 kg a dole islo zatial len 13 kg. A vaha sa uz vyse mesiaca nepohla dole - a to ani moc nevyjedam chladnicku. 😠

cikyta
10. jún 2009

Komi,Majka to dobre napísala.Aj mne to dr.povedala s tým kakaním.A kupila som si tu trubičku.teplomerom možeš vraj ublížiť.Raz za čas jej pomožem vyčistiť črievka trubičkou ked vidím,že už dlho tlačí a nič.

Saska,predvčerom som kupovala čiapočku malej a tá predavačka že:
-To kupujete tomu dieťatku,čo máte v brušku?
Skoro ma šlahlo.A vravím jej že:
-Nie.Tomu dieťatku,čo už mám doma!

elfi1
10. jún 2009

ahojte
tak mna dnes zas islo skoro porazit - maly my nechcel pit z praveho prsa. uz predtym s tym mal obcas problem, ale nejak som si to nevsimala. ale dnes to bolo evidentne. ked som ho dala na lavy tak pohoda a ked na pravy, tak vresk. potom som ho nejako prinutila, lebo si myslim, ze len vymysla. aj som sa bola umyt, aj som menila polohu - vzdy na pravom vresk.
az mi do placu bolo.
proste kazdy den iny, kazdy den nieco
niekedy som po jednom takomto krmeni uplne vyflusnuta

a tiez ho dlho nebavi hrat sa. najlepsie je po krmeni sa s nim rozpravat. to sa hihna a rozprava kadeco. ale po chvili zacne zivat. aj mam niekedy vycitky, ze furt ho len uspavame, ale tak co, ked uz ho to hranie nebavi? aj tak potom uz je mrzuty

tak sa drzte vsetky, pevne nervy a nech su babatka dobrucke

kaitka
10. jún 2009

tak baby aj ja mam brusko ako tehulka))) alebo ja to tak proste vidim a po porode mi ostali 2kila a este nesli dole 😅 hmm,,asi ani nepojdu.. skor pojdu hore,,)) 😅
ale jak pisete,,aj mne sa uz stalo,,ze mi moj dedko povedal,,ze ci som zas tehotna))) to ma uplne pobavilo....
ale pohoda,,dako sa to strati,,ked budeme drobekov navlacovat
moju som dnes vazila a ma cez 5kg...
a jak vas tu citam,,ze uz mate valikanskych drobcekov,,normalne som sa ukludnila,,ze ja mam este pierko doma))) 😀

romanakatka
10. jún 2009

ahojky, pridávame sa... včera drobec prespal vonku 4 hodiny, som už myslela, že je chorý 😀 no dnes mi to zase vynahradil... celý deň reval a od šiestej bol hore... zaspal o siedmej večer a spí doteraz... som zvedavá čo bude robiť zvyšok noci, keď sa zobudí... 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre