Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
25. nov 2009

Alebo: cestovala som busom do mesta prvykrat aj s drobcom (v kociku), tak som mala obavy, ze ako co... no ale ochotni chlapci mi pomohli, v pohode 😉

beadz
25. nov 2009

jaaaj 😀
ja chodim skoro stale busom. malokedy idem autom. ma to nebavi, stale do sedacky, von, poskladat kocik, a hlavne ked zaspi, tak problem, na nervy potom sa zobudi ked ho prekladam. a tak pohodicka, nastupim, a veziem sa...

macikjm
25. nov 2009

aj ja chodim busom...ked idu tie nizkopodlazne tak v poho...ale ked treba niest kociar schodikmi...jujuj...ale stale niekto pomoze... 😅

sabinazv
25. nov 2009

ja som prave sla tym so schodikmi... preto som z toho mala mindrak... ze ako s listkom, kocikom a tak...

sabinazv
25. nov 2009

tento nas synator stale nespi... a uz nevedel co so sebou, tak som mu dala lyzicku do ruk a je pokoj... sranda, ze sa s tym tak vyhra 😅

beadz
25. nov 2009

teraz som si spomenula, ze som chcela zehlit 😕
uz asi nezacnem, nie ???

beadz
25. nov 2009

sabi a nestrka si ju do ust ? lebo ked dam simonovi, tak si ju zarazi jak maly bulimik 😲

beadz
25. nov 2009

inak tuc som uz zlikvidovala, teraz som sa pustila do sojovej tycinky. tolko k mojmu chudnutiu 😀

zuzik25
25. nov 2009

cafte cafte, som uplne KO. 😝

sabinazv
25. nov 2009

nie, nestrka... on sa s lyzicou hra, obzera ju, preklada z ruky do ruky... on neje, nanajvys ju oblizne 😎

beadz
25. nov 2009

zuzik, ta co ?

macikjm
25. nov 2009

bei...kdeze zehlit...co si robot???oddychuj.... 😉 😀

beadz
25. nov 2009

macik, niekto to urobit musi, nie... 😒

zuzik25
25. nov 2009

ma unavuje to prekladanie do auta a vykladanie z auta, este sme boli krstnej povinsovat, tam som skoro od unavy zaspala a mala ma asi duracelky v sebe, co ta stvarala.
a krpata uz bola zas hore, so strasnym revom, neviem ci sa jej nieco sniva skarede. som ju potulkala a zaspala. a toto robila minulu noc v pravidelnych intervaloch. som zvedava aka bude tati noc. normalne sama zena bez chlapa, no nie ze by som to nezvladala, ale kazda pomoc je vitana. 😀

zuzik25
25. nov 2009

bei, kym sa kopa pradla neruca co sa silit 😀

beadz
25. nov 2009

zuzik 😀
asi sa radsej hodim pod stojaci vlak akoby som teraz mala zacat zehlit 🙂

zuzik25
25. nov 2009

idem hodit na seba par kvapiek vody a este dofrcim

beadz
25. nov 2009

danko, napis nieco, ked uz mama odkvecla 😀

cikyta
25. nov 2009

Bože,práve som sa dozvedela,že mojej kamarátke zomrel 20 ročný syn. ☹
(Ale ešte neviem prečo.)

zuzik25
25. nov 2009

ciky ☹
bei, zeby danko prevzal stafetu po mamine?

sabinazv
25. nov 2009

odkvecol danko... som ho uspala prsom... a druhy chlap ma dzube, ze mam vypnut pc, aj ten chce driemat 😒

tak bru nocku maminy 😉

beadz
25. nov 2009

ciky, to je strasne. ti poviem ze ty tu stale s takou spravou doletis, ze...
sabi, dobru

cikyta
25. nov 2009

No Bea-ja neviem,čo sa to tu deje.Zakliate uzemie,kde umieraju mladí ludia ☹

Dobru nôcku....... 😔

beadz
25. nov 2009

dobru ciky

beadz
25. nov 2009

tak ja idem tiez do postielky. pred chvilou spustil simon taky uzkostlivy plac, asi sa mu nieco zle snivalo, tak dufam ze posledny krat v noci, ale keby nie, tak nech aspon kus pospim.
papa a vsetkym kludnu nocku

sabinazv
26. nov 2009

Dobre ranko,

kde ste? Vstavat a cvicit ! 😀

Ja dnes makam ako vrtula... drobec "cita" letaky uz asi hodinu, super sa s tym prehra... o chvilu ho ulozim, pojdeme vonku, zasa sa crta krasny den, tak treba vyuzit... jaj a este idem rychlo preprat novu capicu sme vcera kupili, tak nech ju vynosi drobec, velmi mu pristane 😉

nany100
26. nov 2009

tak dnes zase ako vymreté, ešte naháňame posledné slnečné lúče 😉 ...maličká spinká v postieľke, ale tiež pôjdeme von, keď sa zobudí a napapá 🙂

cikyta
26. nov 2009

Ahojte.Tak u ortopeda ok.Máme síce lavý klbik trošku plytký,ale obyčajnou ortop.gaťušou sa to urobí.Teda-mal by.Vraj netreba tie dosky (špecialne gate) medzi nohy.
(To nech si tam strčí tá sestrička od nás 😠 )
Pre istotu sme obišli aj ortop.lekárne a nikde tie nezmyselne dosky nemaju.Akoby sme ich len my potrebovali a už nik na svete.
Vraj to ani na traky nevyzerá a ani žiadne ine modne doplnky.
Tak len baliť naširo.Nič iné "prozatím". 😒

macikjm
26. nov 2009

ahojte,...
jej...ciky super...ze staci siroke balenie...no super...ale lesie ako traky... 😉 dufam, ze to bude uz len a len lepsie...
budete uz chodit teraz len tam na kontroly???

sabi...a neberie danko letaky do pusinky??? moja nini, ked sa dostane k nejakemu casaku, letaku, tak trha odusu a vsetko sup do pusy...tiez by sa pekne s tym vyhrala, ale nechcem jej velmi davat, predsa aj ta farba z toho...neviem... 😕

cikyta
26. nov 2009

Macik nie.Tam už nie.Len ku nám v MT.Ale vcelku povedali to,čo tu.Len s tým rozdielom,že neplašili a pekne komunikovali !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre