Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

majka_dk
11. jún 2009

dobre ranko.
tak my sme vcera cely den prespali a aj v noci bol v pohode, tak som zvedava co vymysli dnes 😉

dnes k nam pride svagrina s 5 rocnym synom uz teraz ma ide porazit, ten maly je totiz totalne besny, tak som zvedava ci to v zdravy prezijeme ☹

pekny den

beadz
11. jún 2009

dobre ranko.
saskax, ja mam tiez tak ako ty. mliecko mam v pravom prsniku, v lavom len velmi velmi malo, pokusala som sa ho nastartovat tym ze som ho castejsie prikladala, najprv sa mi zdalo ze sa to aj podari, ale nakoniec nie. najviac ma zlosti, ze ked si dam hocico na seba, tak vidno evidentny rozdiel aj o 2 cisla. no, vyzeram ako blb 🙄
vcera sme kupili to lehatko, ale nie v draciku, tam ho nemali a dokonca mi tvrdili ze nie je hojdacie 😠 .
vecer sme ho do toho dali, ale vobec sa mu nepacilo. dnes tam vydrzal asi 20 min. a uz plackal. dufam ze si na neho zvykne. ciky, baska - ani vasi tam nechceli velmi od zaciatku ostat ?

zanulienka
11. jún 2009

beadz-moja nie,ale teraz sa jej tam aj zacina pacit ako vidi na vsetko,pretoze ju mam skoro v sediacej polohe

beadz
11. jún 2009

tak dufam ze si zvykne

zanulienka
11. jún 2009

urcite ano,len este je to nove pre neho

beadz
11. jún 2009

vidim ze dnes bude opat jeden "super" den. pocasie otrasne, prsi, simon nie a nie spat...

zanulienka
11. jún 2009

bei-vysvetli simimu,ze najlepsie sa spi,ked vonku prsi.

beadz
11. jún 2009

zanu, ved mu idem prikladom. tu mi padaju viecka ale jemu sa to tak nevidi ☹

beadz
11. jún 2009

a vy co robite ?

zanulienka
11. jún 2009

u nas tiez vyzera,ze zacne prsat.kocky sa chystaju do skoly-obliekaju,ranajkuju a cesanie je namne

beadz
11. jún 2009

fiha, nejak neskoro, nie ? ci tam sa az takto zacina skola ?

zanulienka
11. jún 2009

chvalabohu ano,od 9.30.neviem ci by som zvladala vstavat na 7.00-pripravit a tak....

kiki5
11. jún 2009

bea môj je spokojny tam kde ho dám. zatial. aj teraz je v lehatku ja ho nedavam na hojdanie často. dam ho tam a necham ho. lebo kedby som sa s nim začala debatovat tak by sa rozkekešil a tiež by chcel ist von asi

elfi1
11. jún 2009

ahojte
obnovila som Domcovu galeriu 🙂. a idem uspavat, dnes toho moc este nenaspal. tu zas bude asi strasne teplo

beadz
11. jún 2009

kiki, tak ty si stastna zena. uz som mu skusila dat aj tie hracky dole, ci ho to neznervoznuje, ale nepomohlo.
idem s nim pocvicit, dostane papat a dufam ze sa unavi a bude kludnejsi.

beadz
11. jún 2009

elfi, ja mam krsneho syna dominika a ked mal narodky a sme mu kupili taku zlatu repersku bundu, tak sa postavil pred telku, kde isli prave take pesnicky, zacal tancovat a vravi : jaky som greper ?
to ma napadlo, ako som pozerala tvojho krasavca 😉

luca33
11. jún 2009

elfi, Domco je krasny, okaty 🙂

komisakpd
11. jún 2009

baby uz mate menstruaciu?

luca33
11. jún 2009

komisakpd ja este nastastie nie. Dufam, ze este vydrzim. Sa mi do toho moc nechce 🙂 Ty uz mas?

ni.kolet
11. jún 2009

Ahojte. Čo môžem užívať, keď ma bolia mandle a kojím?

beadz
11. jún 2009

ja este tiez nemam, ale chcela by som, lebo antikoncepciu nechcem brat, tak aspon priblizne by som sa vedela orientovat. ja sice tehotna nemozem ostat, ale u mna je velke riziko na dalsie mimomaternicove. a to by ma uz porazilo.
nikolet, opytaj sa v lekarni, oni ti najlepsie poradia.

komisakpd
11. jún 2009

no ja uz asi mama..teda treti den uz..sice len na jednu riadnu vlozku no asi je to ono..uff po 8 tyzdnoch..som cakala ze to pride neskor

beadz..ani ja nechcem a ani som nikdy nebrala anti..

zanulienka
11. jún 2009

ja som mala 10 dni kramy,a silne ako nikdy predtym

luca33
11. jún 2009

Ja som tiez nikdy antikoncepciu nebrala. Budeme musiet nieco poriesit. Je nam to s manzom smiesne, po tolkych rokoch snazenia, uz ani nevieme ako na to 🙂

lindula3
11. jún 2009

ja nastastie kramy nemam a to nekojim len odsavam, lebo z toho mala sa mala nenaje..... dufam ze to dlho vydrzi🙂

zanu co ta senovka? nechuti? ja som dnes lupla cely pohar a dalo sa🙂 a ma to nejaky ucinok? zacala som len dnes, nejaka som leniva si to varit🙂

beadz
11. jún 2009

inak teraz tu tak sedim polonaha a pozeram po sebe. to aj vy mate tolko modrin po sebe ? ja mam cele nohy modre co ten kocik nosim po schodoch hore dole. 😠

pikino
11. jún 2009

cafte micky. 🙂

ja este ms nemam. a potom co zanu hovorila ze z tej cerazette tak strasne krvacala sa ju bojim nasadit. 😒

lindula3
11. jún 2009

ja nie bei... lebo ho mam v garazi🙂🙂🙂

baby ja som zistila ze este 3 kila a mam hore vsetko co som pribrala pocas tehu kurnik, mozem ist znovu rodit... takze dietka... vecer ziadne zranie a dokonca som vcera aj cvicila, jaaaa taka lemra... no to je vysledok toho ze mam take dobre miminko🙂

pikino
11. jún 2009

ja sa s tym cisarakom bojim cvicit. ale uz ma mrle zeru. a hlavne ze ani dietu nemozem drzat ked nesmiem ziadnu zeleninu ani ovocie. a navyse cvicenie meni chut mliecka lebo sa donho vyplavuje kyselina mliecna.

sandori
11. jún 2009

baby s tou menstruaciou je to fakt hrôza- ja som musela behat po doktoroch na injekcie aby som nevykrvacala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre