• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
no chcela som si s vami popísmenkovať,ale tento moj hadík mi nedovolí.pááááááááááááá
4. dec 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nova postielka elaina ma nieco do seba.cez den 3 hodky spinka a vecer za zobudila len raz na hranie aj to bolo rano 5.00.spinka v tej posteli ako rozcapena zabka.svokra mi doniesla 200 ks hugies plienky,to mame asi na 2 mesiace
4. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, moc som vas necitala, ale boli sme dnes na tej kontrole a ma uz dobrec jadierka, tak sa tesiiiim :dizzy_face: uz nemusime chodit :dizzy_face: :slight_smile:
a pytala som sa mudra aj na sedenie, statie a tak, tak hovoril, ze netreba do nicoho nutit. ze nevadi, ked si sam este nesadne, ze ma casu na to este. jedine, v com ho treba podporovat a stimulovat je lozenie, lebo tam napina najviac svalov a to je dobre. :slight_smile: takze vela davat na brusko a lakat ho na kadeco.
no idem, lebo mam mikulassku objednavku na 26 balickov, tak to musim pobalit, kym nemam maleho asistenta doma :grinning:
4. dec 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Dnes som bola konečne na kontrolnom glukózovom teste. Kvôli tehu cukrovke. Na ľačno 5,7 a po drinku 9. :confused: :angry: Keď som bola tehu, tak to bolo 8,8. Mám schudnúť. Keby to bolo také ľahké. :rolling_eyes: Žiadne sladkosti ani mastné. Super, idú Vianoce. To si ani narodeninovú tortu nebudem robiť. Neva. Keď som už bola z domu, že si kúpim topánky a kabát. Výsledok - pre malého: topánky do behúňa, zateplené pančušky, rukavičky, pyžamko a zubné kefky. :slight_smile:
4. dec 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki-kolko mas kilov?ved nevyzeras na fotkach,ze by si mala vela
4. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...ja len na skok, zase sme toho veľa nenaspali cez deň, ale už je po obede a ideme pomaly von aby si pospala v kočiariku...

niki, nezávidím, ja fičím len na sladkostiach, to kojenie a nočné vstávanie mi ani inú možnosť nedáva, potrebujem rýchlu energiu :unamused:

petusko, gratulujeme Marcelkovi k jadierkam...super :wink:

a ja sa tiež pochválim, včera a dnes som pobalila všetky darčeky a porobila mikulášske balíčky pre 6 detí a môjho muža (aj keď ja isto zase nič nedostanem :confounded: )...aj na Vianoce som si objednala pre seba parfum a kúpila nový sveter a triko a zavolala manželovi do práce, že: "už máš pre mňa darčeky"...tak sa potešil, a že nech mu to ani neukazujem, že to bude vianočné prekvapko pre neho...to asi znamená, že si ich mám aj zabaliť :grinning:
4. dec 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo zanu, Pred tehu som mala 61, po pôrode 62 a pribrala som nejakých 5. Takže tak. Tá foto čo je v pase je z čias, keď som mala 18 a 51 kg. A teraz 24.12. budem mať 28.
4. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si vianocne ziena?ved nemas vela
4. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si bola v zamkoch?to ti asi povedala,ze musela urcit nejaku diagnozu :sweat_smile:
4. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodím k Starzykovej do Šurian. No ja mám narodky do obeda a poobede Vianoce. :sweat_smile: A meniny som si dala na Mikuláša, keďže som Nikoleta, čo je Mikuláška. :slight_smile:
4. dec 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty skromna :grinning:
4. dec 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ani sa nesnažím Vás prečítať... toľko je tu toho odkedy som tu bola...

takže len posledná strana... Peťuško gratulujeme k jadierkam :dizzy_face: my ideme na kontrolu v 9 mes. a mám obavy, lebo to naše balenie na široko je len také polovičné :confounded: no a krpec je hrozne živý lozí o sto-tristo, stavia sa sám na nohy a už sa aj sám posadí :dizzy_face: jadierka sme nemali, tak dúfam, že táto jeho aktivita mu nejako neublíži, ale čo ho mám priviazať? Neobsedí ani minútku... odfotiť ho, to je tiež riadna zaberačka...
4. dec 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my zase horuckujeme..uz od 1.00 v noci..boli sme u lekara..tak moc negat., krcne negat..a CRP 9..tak asi zuby..ked to vsak neprejde cez noc a rano tak pojdeme na pohotovost..joj..verim, ze to prejde.no dasna ma hrozne..
4. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...nevedela som sa prihlasit bo hlava derava zabudla heslo ale uz ho nasla :grinning: ...ako sa mate..u nas noci nezmene ale snazim sa ju krmit cca. kazde tri hodky....nam ovocie a kase dako nechutia skor zeleninka smakuje co som rada...a zuby ma bolia aua zislo by sa k zubarovi
4. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuha Komi-držím vám palce.Chudiatko Maximko. :frowning2:
Dooscoby-ja idem zubárovi pondelok.Až na to,že mi vela neurobí,kedže kojím a v tej mojej "jasky" sa dá pomôcť len trhačkami,rezačkami,injekciami.
Ale aspon prehliadka :grinning: Teda-ak mi bude s malou muž,inak možem isť do R..I :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky ja uz som u zubara nebola 2 roky :frowning2: a ak tam vleziem tak sa nedoplatim co pred vianocami si nemozem dovolit...juj este ze od januara nam trosku prilepsia lebo toto je teraz almuzna
4. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: No.
A ako to je? Musím písať žiadosť o zvýšenie?
4. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano treba oto poziadat...juj ta byrokracia slovenska a zvyseny dostaneme kym dieta nedovrsi 2 roky a potom spat k almuzne :angry: ...ocividne nas chcu donutit ist skor pracovat
4. dec 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to aby som už teraz písala,či ako?
4. dec 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to praveze neviem...idem buduci tyzden vybavit rodicak tak sa spytam co a ako a dam vediet....drobcek ti uz spinka
4. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No daj vedieť potom.
No spinká,ale to sa ešte za chvílu zobudí a bude buntošiť do 22:OOhod.a potom bude mrnčať každu pol hodinku až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No fajn-vstalaaaaaaaaaaa
4. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala vypluvala ovocnu kasu od sunarky a tak som jej tam bachla spenat so zemiakom a zltkom :grinning: a potom to bolo uz k jedlu...juj idem skusit zohnat zeleninovu sunarku snad bude mat vacsi uspech
4. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky to vazne? ona tak buntosi....idu jej zubky co len sa jej nece spat
4. dec 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej sme kupili uz novu autosedacku concord trimax ultimate...v dietati bol kupon na zlavu otvarali tu novy obchod v BA tak sme to vyuzili...nas vysla o polku lacnejsie tak sa vytesujem
4. dec 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dooscoby-nejdu jej zubky.Neviem,čo chce.Ukludní ju len cecok do pusy a spí.Keby bola hladná,tak ťahá.No neťahá.Cumel nechce.(Proste je to môj tretí cecok :grinning: )
Existuju aj zeleninove kašičky?
4. dec 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doos, zaujala ma tak kupa sedacky, tak idem na vyzvedy :grinning:

v novom dietati je kupon? a to akoze este nemam kupene? lebo ja Dieta kupujem... a kolko vysla s kuponom? a spokojni ste?
4. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky tu je link
http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/980/

ja uz odnaucam alebo aspon snazim ale moja aspon dudel chce tak je to o trosku lahsie...zatial kojenie nerusim len natahujem intervaly medzi kojeniami lebo sa mi zda ze potom cez den menej papa...uz by mohla aj viac dat
4. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, u nas funguje iba jeden cumel ako nahrada za bradavku... iny neexist... mali sme ho v balicku z poistovne Dovera... ale beda, ak sa strati ako minule... dnes som hladala a bol pod postielkou :sweat_smile:
Uz je nasadeny, uvidime ci zaberie :slight_smile:
4. dec 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som mala aj cumel v tvare bradavky a nič :frowning2:
4. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ja som spokojna s vyberom kuk link http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4279

vysla nas 97 euracov s kuponom....cize par koruniek sme usetrili....Barborka sa este zmesti do vajicka tak pockame kym trosku podrastie a potom namontujeme...mne sa pomer kvalita cena ze moze byt..vy uz mate daku vyhliadnutu
4. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok