Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
4. dec 2009

no chcela som si s vami popísmenkovať,ale tento moj hadík mi nedovolí.pááááááááááááá

zanulienka
4. dec 2009

baby,nova postielka elaina ma nieco do seba.cez den 3 hodky spinka a vecer za zobudila len raz na hranie aj to bolo rano 5.00.spinka v tej posteli ako rozcapena zabka.svokra mi doniesla 200 ks hugies plienky,to mame asi na 2 mesiace

petusko
autor
4. dec 2009

ahojte, moc som vas necitala, ale boli sme dnes na tej kontrole a ma uz dobrec jadierka, tak sa tesiiiim 😵 uz nemusime chodit 😵 🙂
a pytala som sa mudra aj na sedenie, statie a tak, tak hovoril, ze netreba do nicoho nutit. ze nevadi, ked si sam este nesadne, ze ma casu na to este. jedine, v com ho treba podporovat a stimulovat je lozenie, lebo tam napina najviac svalov a to je dobre. 🙂 takze vela davat na brusko a lakat ho na kadeco.
no idem, lebo mam mikulassku objednavku na 26 balickov, tak to musim pobalit, kym nemam maleho asistenta doma 😀

ni.kolet
4. dec 2009

Ahojte. Dnes som bola konečne na kontrolnom glukózovom teste. Kvôli tehu cukrovke. Na ľačno 5,7 a po drinku 9. 😕 😠 Keď som bola tehu, tak to bolo 8,8. Mám schudnúť. Keby to bolo také ľahké. 🙄 Žiadne sladkosti ani mastné. Super, idú Vianoce. To si ani narodeninovú tortu nebudem robiť. Neva. Keď som už bola z domu, že si kúpim topánky a kabát. Výsledok - pre malého: topánky do behúňa, zateplené pančušky, rukavičky, pyžamko a zubné kefky. 🙂

zanulienka
4. dec 2009

niki-kolko mas kilov?ved nevyzeras na fotkach,ze by si mala vela

nany100
4. dec 2009

ahojte babule...ja len na skok, zase sme toho veľa nenaspali cez deň, ale už je po obede a ideme pomaly von aby si pospala v kočiariku...

niki, nezávidím, ja fičím len na sladkostiach, to kojenie a nočné vstávanie mi ani inú možnosť nedáva, potrebujem rýchlu energiu 😒

petusko, gratulujeme Marcelkovi k jadierkam...super 😉

a ja sa tiež pochválim, včera a dnes som pobalila všetky darčeky a porobila mikulášske balíčky pre 6 detí a môjho muža (aj keď ja isto zase nič nedostanem 😖 )...aj na Vianoce som si objednala pre seba parfum a kúpila nový sveter a triko a zavolala manželovi do práce, že: "už máš pre mňa darčeky"...tak sa potešil, a že nech mu to ani neukazujem, že to bude vianočné prekvapko pre neho...to asi znamená, že si ich mám aj zabaliť 😀

ni.kolet
4. dec 2009

Vieš čo zanu, Pred tehu som mala 61, po pôrode 62 a pribrala som nejakých 5. Takže tak. Tá foto čo je v pase je z čias, keď som mala 18 a 51 kg. A teraz 24.12. budem mať 28.

zanulienka
4. dec 2009

ty si vianocne ziena?ved nemas vela

zanulienka
4. dec 2009

kde si bola v zamkoch?to ti asi povedala,ze musela urcit nejaku diagnozu 😅

ni.kolet
4. dec 2009

Ja chodím k Starzykovej do Šurian. No ja mám narodky do obeda a poobede Vianoce. 😅 A meniny som si dala na Mikuláša, keďže som Nikoleta, čo je Mikuláška. 🙂

zanulienka
4. dec 2009

ty skromna 😀

romanakatka
4. dec 2009

ahojte, ani sa nesnažím Vás prečítať... toľko je tu toho odkedy som tu bola...

takže len posledná strana... Peťuško gratulujeme k jadierkam 😵 my ideme na kontrolu v 9 mes. a mám obavy, lebo to naše balenie na široko je len také polovičné 😖 no a krpec je hrozne živý lozí o sto-tristo, stavia sa sám na nohy a už sa aj sám posadí 😵 jadierka sme nemali, tak dúfam, že táto jeho aktivita mu nejako neublíži, ale čo ho mám priviazať? Neobsedí ani minútku... odfotiť ho, to je tiež riadna zaberačka...

komisakpd
4. dec 2009

baby my zase horuckujeme..uz od 1.00 v noci..boli sme u lekara..tak moc negat., krcne negat..a CRP 9..tak asi zuby..ked to vsak neprejde cez noc a rano tak pojdeme na pohotovost..joj..verim, ze to prejde.no dasna ma hrozne..

dooscoby
4. dec 2009

ahojte 🙂 ...nevedela som sa prihlasit bo hlava derava zabudla heslo ale uz ho nasla 😀 ...ako sa mate..u nas noci nezmene ale snazim sa ju krmit cca. kazde tri hodky....nam ovocie a kase dako nechutia skor zeleninka smakuje co som rada...a zuby ma bolia aua zislo by sa k zubarovi

cikyta
4. dec 2009

Fuha Komi-držím vám palce.Chudiatko Maximko. ☹
Dooscoby-ja idem zubárovi pondelok.Až na to,že mi vela neurobí,kedže kojím a v tej mojej "jasky" sa dá pomôcť len trhačkami,rezačkami,injekciami.
Ale aspon prehliadka 😀 Teda-ak mi bude s malou muž,inak možem isť do R..I 😝

dooscoby
4. dec 2009

ciky ja uz som u zubara nebola 2 roky ☹ a ak tam vleziem tak sa nedoplatim co pred vianocami si nemozem dovolit...juj este ze od januara nam trosku prilepsia lebo toto je teraz almuzna

cikyta
4. dec 2009

😀 No.
A ako to je? Musím písať žiadosť o zvýšenie?

dooscoby
4. dec 2009

ano treba oto poziadat...juj ta byrokracia slovenska a zvyseny dostaneme kym dieta nedovrsi 2 roky a potom spat k almuzne 😠 ...ocividne nas chcu donutit ist skor pracovat

cikyta
4. dec 2009

Tak to aby som už teraz písala,či ako?

dooscoby
4. dec 2009

to praveze neviem...idem buduci tyzden vybavit rodicak tak sa spytam co a ako a dam vediet....drobcek ti uz spinka

cikyta
4. dec 2009

No daj vedieť potom.
No spinká,ale to sa ešte za chvílu zobudí a bude buntošiť do 22:OOhod.a potom bude mrnčať každu pol hodinku až do rána 😝

No fajn-vstalaaaaaaaaaaa

dooscoby
4. dec 2009

mala vypluvala ovocnu kasu od sunarky a tak som jej tam bachla spenat so zemiakom a zltkom 😀 a potom to bolo uz k jedlu...juj idem skusit zohnat zeleninovu sunarku snad bude mat vacsi uspech

dooscoby
4. dec 2009

ciky to vazne? ona tak buntosi....idu jej zubky co len sa jej nece spat

dooscoby
4. dec 2009

malej sme kupili uz novu autosedacku concord trimax ultimate...v dietati bol kupon na zlavu otvarali tu novy obchod v BA tak sme to vyuzili...nas vysla o polku lacnejsie tak sa vytesujem

cikyta
4. dec 2009

Dooscoby-nejdu jej zubky.Neviem,čo chce.Ukludní ju len cecok do pusy a spí.Keby bola hladná,tak ťahá.No neťahá.Cumel nechce.(Proste je to môj tretí cecok 😀 )
Existuju aj zeleninove kašičky?

sabinazv
4. dec 2009

doos, zaujala ma tak kupa sedacky, tak idem na vyzvedy 😀

v novom dietati je kupon? a to akoze este nemam kupene? lebo ja Dieta kupujem... a kolko vysla s kuponom? a spokojni ste?

dooscoby
4. dec 2009

ciky tu je link
http://www.hero.cz/SUNARKA/Produkty/980/

ja uz odnaucam alebo aspon snazim ale moja aspon dudel chce tak je to o trosku lahsie...zatial kojenie nerusim len natahujem intervaly medzi kojeniami lebo sa mi zda ze potom cez den menej papa...uz by mohla aj viac dat

sabinazv
4. dec 2009

ciky, u nas funguje iba jeden cumel ako nahrada za bradavku... iny neexist... mali sme ho v balicku z poistovne Dovera... ale beda, ak sa strati ako minule... dnes som hladala a bol pod postielkou 😅
Uz je nasadeny, uvidime ci zaberie 🙂

cikyta
4. dec 2009

už som mala aj cumel v tvare bradavky a nič ☹

dooscoby
4. dec 2009

sabi ja som spokojna s vyberom kuk link http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4279

vysla nas 97 euracov s kuponom....cize par koruniek sme usetrili....Barborka sa este zmesti do vajicka tak pockame kym trosku podrastie a potom namontujeme...mne sa pomer kvalita cena ze moze byt..vy uz mate daku vyhliadnutu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre