Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

kiki5
7. dec 2009

peknyden baby nemožem už 2 dni uspat miška. reve aj 2 hodiny jak šialeny . mate nejake finty?

beadz
7. dec 2009

kiki, chamomilu skus, inak teraz ked sme brali fenistil kvapky, tak spal kazdu chvilu.
no, tak ja ho idem obliect a ideme von. sice je pluha cas, no ale co uz...

sabinazv
7. dec 2009

dakujem baby... prikrmujem uz pomaly druhy mesiac a maly zjedol polku jablkovej vyzivy a aky uspech, co? 😅
neviem, ci bude vobec zeleninu papat... ale dnes som si robila chlebik vo vajci, tak otvaral pusu ako divy, ze to chce jest... on bude na take "poriadnejsie jedlo" zrejme 🙂

bea, zlatusim spinka... a mama by mala zmyvat podlahy a robit poriadky,a tu kvasi... no ale idem, tak potichucky nieco porobit... lebo v sobotu dosla segra, ze kocikovat kym poriadim... a dosla po 40 min.. to som dala akurat kolac do rury a uz boli nazad 😒

kiki, u nas sa uspava v kociku cez den... alebo teraz na prse zaspal...

pikino
7. dec 2009

kiki skus mu nedovolit spinkat aj 5 hodin predtym ako ide do postielky. na nasu to zabralo a teraz uz nema problem.

miavin
7. dec 2009

ahojte, tak ja mám už po práci - už sme aj doma, malý sa hrá v detskej a ja si varím víno - lebo cítim, že dačo na mňa lezie. zajtra tu začínajú trhy a ideme s kamoškou na langoš a vínko - tak trénujem, fuj bolia ma svaly....
baška - no asi to tak vyzerá...uvidíme, aj by som hej, aj nie...uvidíme, ako bude manžel na tom s prácou naozaj....zatiaľ nie je nič isté....

beadz
7. dec 2009

kocky, na druhej strane sme boli ? sa flakate ??? 🙂
tak my sme nakoniec isli von aby sa maly vyspinkal, sice prsalo a pluha cas, ale co uz. a o siestej sme prisli domov a 15 minut na to zase zaspal a spi este stale. no kto sa v nom ma vyznat ???
som velice zvedava kedy vstane a kedy budeme kupat.
mia, ty pracujes ? nieco mi tu uniklo asi...
a sabi ma vcera navnadila s vinkom, tak dnes som poslala muzika nech mi kupi cierne pivko. mnaaaaam.

beadz
7. dec 2009

zeny, nemate niektora pracku so susickou ?

miavin
7. dec 2009

bei - nepracujem, len brigádne - ma pytali z práce..... a ináč som dnes potiahla malému - tak snáď to už bude dobre......
😀

beadz
7. dec 2009

mia, co si mu potiahla ? mam dnes asi dlhe vedenie ci co

miavin
7. dec 2009

no pipíka - sme sa minule bavili....tak snáď to je o.k. 😀

beadz
7. dec 2009

jaaaj. a neplackal ? a uz ma celkom uvolnene ?

miavin
7. dec 2009

neplakal - neviem, či voľné - ale vyzeralo to akoby mu tam nejaká žilka praskla - trošku to mal červené, a už to ide rýchlejšie stiahnúť...tak hádam oukej 😒

beadz
7. dec 2009

tak gratulujem. si sikulka 😵

cikyta
7. dec 2009

Čavte maminy.Kukám len tak zbežne...Bea-nemám práčku so sušičkou.
Zajtra máme poradnu a stredu ortopeda 🙄

miavin
7. dec 2009

bei - ďakujem, snáď bude dobre...
ciky - držím palčeky na ortopedii - daj vedieť ako ste dopadli

beadz
7. dec 2009

ciky, my mame poradnu najblizsiu vo februari.. na stredu ti so sisinkou velmi silno drzim palce.

petusko
autor
7. dec 2009

ahojte 🙂
bea ozehlene? ja uz mam 😀 ale na chodbe dva plne susiaky a zajtra sa budu dalsie dve varky prat 🙄
tiez nemam pracku so susickou, mam len klasiku, ktora ked raz nedajboze odide, tak jej udelim metal. za taky vykon. 😅
ja som vcera Marcelovi tiez pretahovala pipika, sa mi ruky triasli strasne 😀 ale slo mu to lahko a vobec neplakal 🙂
ciky, velmi drzim palce na ortopedii 🙂
my mame poradnu v januari, tusim zaciatkom 😕

beadz
7. dec 2009

petusko, nedrazdi. 🙂 este som ani dosku nevytiahla. dnes bol maly jak cert takze som sa velmi nechytala na nejake domace prace. a teraz by som aj mohla... ale svina lenivost ma prepadla. 😀

miavin
7. dec 2009

no my máme poradňu - po novom roku niekedy..... máme prísť niekedy v januári - ja mám skvelú dokynu - zavolám, objednám sa - našu lásku tam ľúbia, takže nie je problém 😀

jankaaa
7. dec 2009

ahojte babulky ako sa mate? co je tu nove?dlho som tu nebola...

my sa mame celkom fajn drobcek uz aj lozi uz sa aj pokusa sam postavit v postielke ale velmi mu to nejde...

dnes sme mali smutny den lebo sme pochovali dedka.....

petusko
autor
7. dec 2009

moje decka dnes boli v pohode, na pocudovanie obidve 😅

cikyta
7. dec 2009

Dakujem dievčence. 😉 No jasne,že dám vedieť,ako pochodíme.Je to už moja nočná mora 🙄
Ja som niečo požehlila dnes a práve som sa rozhodla,že už asi nebudem všetko žehliť vzhladom k tomu,že možem žehliť len ked je muž doma,všetko dlho schne,tak sa mi to kopí ešte aj v praní.Požehlím len základne veci a hotovo ☹

beadz
7. dec 2009

jani, uprimnu sustrast.

jankaaa
7. dec 2009

bei diky.....

ako sa inac mate?chystas sa do mesta na vianocne trhy?

petusko
autor
7. dec 2009

janka ☹
ciky, ja som kedysi zehlila poctivo vsetko, ja som totiz taka mala Monkovka, ale odkedy mam dve deti, tak zehlim len to najnevyhnutnejsie a najpokrcenejsie. niekedy mi z celeho prania ostanu na zehlenie len nejake dva kusky 😅

beadz
7. dec 2009

jani, uz v nedelu sme chceli ist, ale nakoniec sme nesli. ale isto pojdeme. skoda ze nie je sneh, takto to nema tu atmosferu.
petusko, mne moj muz tiez hovori monk 😀 . a ja zehlim este aj snurky simonovi na ciapkach, proste vsetko. okrem nasich ponoziek... takze si vies predstavit co ma tu caka... 🙄

petusko
autor
7. dec 2009

tiez som taka bola. trvalo to dlho, rvalo mi to oci, ale to sa uz nedalo zvladat, sak by som len pri zehlicke stala. ja periem kazdy den aspon jednu pracku, takze to by bolo na maslu vsetko zehlit. 🙄
prave ma prepadol strasny hlad. cakam, ked Petik zaspi a idem urobit nalet na chladnicku. 😝

miavin
7. dec 2009

janka - úprimnú sústrasť
no my tu zajtra máme trhy....tak sa teším

jankaaa
7. dec 2009

bei ve to ze nie je sneh....to pocasie ma uplne odradza ani nemam pocit ze idu vianoce ☹

jankaaa
7. dec 2009

mia dakujem....je to smutne ze prave pred vianocami ale co uz taky je zivot...

mia ja z toho tvojho chlapceka nemozem on je taky krasny a taky sikovny.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre