• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Komi - vsetko naj aj Maximkovi :wink:

Majka - dakujem za recept, dnes vyskusam.
11. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby...pocujte aj vasi drobci tak rychlo rastu? :wink:
11. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ideme sa pohrat, potom papat, trochu poriadit po byte a poobede ideme na vianocne trhy. tak este sa mozno vecer zastavim.
11. dec 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte - trošku som vás zanedbávala - ale nejako to nestíham..... čo tu je nového?
ja som bola s maminou včera v pl tak sme dokúpili nejaké tie darčeky.... no začíname pociťovať blížiace sa vianoce....akurát malý začal vymýšľať so spaním, tak máme veselo....
11. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hou, tu som :slight_smile:

zanu nazdo, chybam ti ? :wink: Bola som spaciren, ulozit drobca, lebo ked sme len doma, tak uz je cely besny...
chuda malicka, to az takto ju moria sopliska... no nech jej to rychlo prejde ! Aj tebe tie hormony... hm, to je neprijemne... neskusis vymenit antiku?
Pocuj, a aj som chcela, hod sem link tej vasej postele co ste kupili malickej... nasmu malemu je postielka mala, ci co... najnovsie spi uz len vo velkej, tam moze cestovat a neudrie sa... a vsetko vidi...
11. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj zanu - tak ste nás predbehli - no nič, nevadí.....my sme stále bezzubý....ale šinter je riadny - aj bez zubov :grinning:
11. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-vysli nam obidva zuby naraz,mame veselo :sweat_smile:
sabi-z kazdou anti mam toto,ale pomahaju mi homeopatika,len neviem ako sa volaju.skus mi nieco vyhladat na vyrovnanie hormonov.postel sme kupili v ikei za 30 eur,uplne obycajna 70-160 cm.drevena,obycajna.postel 30 eur-madrac 10 eur-rost 10 eur na jednu stranu postele take drevene zabradlie 10 eur.na jednej strane ma zabradlie,druhe sme dokupili
11. dec 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim,ze tie sopliky asi mame,ze jej idu dva naraz,moze byt?
11. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moja elaia uplne vyzera ako chlapcek,vcera som pridala nejake fotky a napr.tam kde sa hojda-cely chlapec :unamused: ,ale v decembri jej dame prestrelit uska,tak uz bude dievcatko
11. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu, fiha neviem homeo take co by bolo na hormony... som sa s takym nestretla... skusim pozriet nieco...

aj tu postel idem pohladat... elaia je zlata, ozaj ako chlapcisko teraz
:slight_smile:
zanu, dankovi isli 4 zuby naraz... vyse mesiaca a pol, vtedy ked mi nechcel nic jest...
11. dec 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-ano,u nas je lacnejsia
11. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nespadla este? lebo by som sa bala, ze to prelezie... no ked pojdeme najblizsie do BA, tak to vyobzeram...
11. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...chcela som sa spýtať ako varíte ryžu na obed drobcom? normálne do vriacej vody a keď je mäkká zmixovať s mäskom a zeleninkou?...ešte som jej ryžu nevarila, dnes 1x lebo mám pocit, že jej ten zemák už po skoro dvoch mesiacoch leze krkom :unamused:
11. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Nany-ja som ešte ryžu nevarila-iba s urobeným príkrmom-polievočku od Hami.

Inak na genetiku som volala a kedže tam dr.nebola-mudrejšia budem až pondelok okolo pol 11.
11. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi-nie,pretoze z jednej strany ma stenu a z druhej moju postel
11. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože to máme noci!Dosť čo mymýšla a ide sa uceckovať do rána,ešte sa budí na to,že sa zvrtne na bruško.Doteraz bola ako Golem s gaťami,tak sa v spánku neotočila,ale teraz sa vrtíííííííííííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, ani ja som ryzu este nedavala... ale myslim, ze tak ako zamyslas, je to ok :slight_smile:
ja sa chystam zajtra prvykrat ponuknut masko... takeho domaceho zajaca mam pre neho odlozeneho v mrazaku ...
ciky...aj to moje male cestuje celu noc po posteli, da sa na styri a mrnci ... alebo na 5... to je na styroch a stoji na hlave... a prevaluje sa na vsetky boky a krici mam-mam-mam... potom ho spacifikujem do spravnej polohy a spi dalej :sweat_smile:
Ale ciky super spravy s tou genetikou... aj ortopedom... len tak dalej :wink:
11. dec 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sabi :grinning: že na 5! :grinning:

Hej,máme pekné Vianoce s takýmito správičkami.Nič ine som nechcela,tak som šťastná ja aj muž :wink:
11. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby...

ozaj, Ciky veľká gratulácia, super darček pre vás všetkých :wink:

sabi, som tiež chvíľu dumala, ktorá je tá 5ta nôžka :grinning:
11. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nany- :grinning:
Ja idem kupiť aj nejaké ovsene vločky,nech to máme už trošku pestrejšie v tej strave.A ryžu začnem tiež variť.
11. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy nemravnice!

inac to moje male spi uz vyse 3 hodin v kociku... dake rekordy trha, ci co...
11. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
a ozaj, cestoviny tiež krpcom rozmixovať? Asi áno, veď ako by to hrýzli? Teda my nemáme čím, vy už hej :wink:

a spali sme až 30 min....supeeeer...to bude poobedie :confounded:
11. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee.

ciky konecne mate pokoj. super. :wink:

moja opicka konecne zaspala. huraaaaa. dnes mala mrkvicku s kukurickou a maskom. moc nechutilo. zacala vymyslat ide jej dalsi zubok. chudatenku.
11. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
ciky super...tesim sa s vami...
sabi...ze na 5.... :grinning: podareny musi byt...aj ninka sa prevaluje v posteli...a spinka na brusku... :confused: a ked je pri nas...no dnes v noci som jej zakryvala hlavu...ale pozeram, ze preco mam jej nozky pri nose...tak ju tiez len pretacam...lebo je take sidielko poriadne...
ja som uz ryzu davala...uvarila som vo vode a rozmixovala ale take blato je z toho...normalne lepit obkladacky s tym mozte... :grinning: nabuduce pridam vodu, v ktorej sa ryza varila...
inak aj ninka dnestrhla rekodr v spani...bola som v meste nieco vybavit, pokupit...a cakala som v kazdom obchode, ze sa mi zobudi a budem s nou utekat domov, ale ona spinkala 2 hodiny...zobudila sa az ked sme vosli do bytovky...
takto v kociariku nespala uz ani nepamatam... :confused:
a vsetko naj oslavencom 8-mesacnym...my budeme mat 8 na stedry den... :dizzy_face:
11. dec 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky :slight_smile: opat po dlhom case....Barborka zacina bojkotovat denne spanie :angry: ....posledne dni spi viac menej len jedenkrat denne po hodinke ak dve tak to som rada....baby poradte ako zosuladit jedalnicek teraz je
6-7 rano kojenie
medzi 8-8,30 ovocie
okolo 10,30-11 zeleninka
vcera aj dnes mala o cca.13 hodke ovocie a potom az do vecera kojenie....predtym sme treti prikrm davali okolo 16 hodky co asi bolo lepsie

co sa potrebujem poradit je ci to neposunut tak ze o osmej este kojit a ovocie az okolo 10tej a obed na taku 12stu hodinu....ake mate skusenosti? poradte
11. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doo ja malu doobeda len kojim a papa okolo dvanastej potom ma o tretej ovocie a o siestej kasu.
a pred spanim zasa mliecko a samozrejme ju kojim este medzitym kedze ona vela vodicky nevypije.
11. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pikino my uz o siestej chodime spinkat :slight_smile: cize nam to tak dako nevychadza ...a kedy vy vstavate bo moja uz o siestej rano dakedy o siedmej
11. dec 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doo ja okolo 10 ovocie - vyzivy domace a kupene, a okolo 12-13.00 obed zelenina alebo zelenina+masko a potom uz len 7-8x kojim.
11. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok