Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petkapo
11. dec 2009

Komi - vsetko naj aj Maximkovi 😉

Majka - dakujem za recept, dnes vyskusam.

komisakpd
11. dec 2009

dik baby...pocujte aj vasi drobci tak rychlo rastu? 😉

beadz
11. dec 2009

no, ideme sa pohrat, potom papat, trochu poriadit po byte a poobede ideme na vianocne trhy. tak este sa mozno vecer zastavim.

miavin
11. dec 2009

ahojte - trošku som vás zanedbávala - ale nejako to nestíham..... čo tu je nového?
ja som bola s maminou včera v pl tak sme dokúpili nejaké tie darčeky.... no začíname pociťovať blížiace sa vianoce....akurát malý začal vymýšľať so spaním, tak máme veselo....

sabinazv
11. dec 2009

hej hou, tu som 🙂

zanu nazdo, chybam ti ? 😉 Bola som spaciren, ulozit drobca, lebo ked sme len doma, tak uz je cely besny...
chuda malicka, to az takto ju moria sopliska... no nech jej to rychlo prejde ! Aj tebe tie hormony... hm, to je neprijemne... neskusis vymenit antiku?
Pocuj, a aj som chcela, hod sem link tej vasej postele co ste kupili malickej... nasmu malemu je postielka mala, ci co... najnovsie spi uz len vo velkej, tam moze cestovat a neudrie sa... a vsetko vidi...

miavin
11. dec 2009

jéj zanu - tak ste nás predbehli - no nič, nevadí.....my sme stále bezzubý....ale šinter je riadny - aj bez zubov 😀

zanulienka
11. dec 2009

mia-vysli nam obidva zuby naraz,mame veselo 😅
sabi-z kazdou anti mam toto,ale pomahaju mi homeopatika,len neviem ako sa volaju.skus mi nieco vyhladat na vyrovnanie hormonov.postel sme kupili v ikei za 30 eur,uplne obycajna 70-160 cm.drevena,obycajna.postel 30 eur-madrac 10 eur-rost 10 eur na jednu stranu postele take drevene zabradlie 10 eur.na jednej strane ma zabradlie,druhe sme dokupili

zanulienka
11. dec 2009

myslim,ze tie sopliky asi mame,ze jej idu dva naraz,moze byt?

zanulienka
11. dec 2009

inak moja elaia uplne vyzera ako chlapcek,vcera som pridala nejake fotky a napr.tam kde sa hojda-cely chlapec 😒 ,ale v decembri jej dame prestrelit uska,tak uz bude dievcatko

sabinazv
11. dec 2009

zanu, fiha neviem homeo take co by bolo na hormony... som sa s takym nestretla... skusim pozriet nieco...

aj tu postel idem pohladat... elaia je zlata, ozaj ako chlapcisko teraz
🙂
zanu, dankovi isli 4 zuby naraz... vyse mesiaca a pol, vtedy ked mi nechcel nic jest...

zanulienka
11. dec 2009

sabi-ano,u nas je lacnejsia

sabinazv
11. dec 2009

a nespadla este? lebo by som sa bala, ze to prelezie... no ked pojdeme najblizsie do BA, tak to vyobzeram...

nany100
11. dec 2009

ahojte babule...chcela som sa spýtať ako varíte ryžu na obed drobcom? normálne do vriacej vody a keď je mäkká zmixovať s mäskom a zeleninkou?...ešte som jej ryžu nevarila, dnes 1x lebo mám pocit, že jej ten zemák už po skoro dvoch mesiacoch leze krkom 😒

cikyta
11. dec 2009

Ahojte.Nany-ja som ešte ryžu nevarila-iba s urobeným príkrmom-polievočku od Hami.

Inak na genetiku som volala a kedže tam dr.nebola-mudrejšia budem až pondelok okolo pol 11.

zanulienka
11. dec 2009

sabi-nie,pretoze z jednej strany ma stenu a z druhej moju postel

cikyta
11. dec 2009

Bože to máme noci!Dosť čo mymýšla a ide sa uceckovať do rána,ešte sa budí na to,že sa zvrtne na bruško.Doteraz bola ako Golem s gaťami,tak sa v spánku neotočila,ale teraz sa vrtíííííííííííííííííííííí 😝

sabinazv
11. dec 2009

nany, ani ja som ryzu este nedavala... ale myslim, ze tak ako zamyslas, je to ok 🙂
ja sa chystam zajtra prvykrat ponuknut masko... takeho domaceho zajaca mam pre neho odlozeneho v mrazaku ...
ciky...aj to moje male cestuje celu noc po posteli, da sa na styri a mrnci ... alebo na 5... to je na styroch a stoji na hlave... a prevaluje sa na vsetky boky a krici mam-mam-mam... potom ho spacifikujem do spravnej polohy a spi dalej 😅
Ale ciky super spravy s tou genetikou... aj ortopedom... len tak dalej 😉

cikyta
11. dec 2009

No sabi 😀 že na 5! 😀

Hej,máme pekné Vianoce s takýmito správičkami.Nič ine som nechcela,tak som šťastná ja aj muž 😉

nany100
11. dec 2009

ďakujem baby...

ozaj, Ciky veľká gratulácia, super darček pre vás všetkých 😉

sabi, som tiež chvíľu dumala, ktorá je tá 5ta nôžka 😀

cikyta
11. dec 2009

Nany- 😀
Ja idem kupiť aj nejaké ovsene vločky,nech to máme už trošku pestrejšie v tej strave.A ryžu začnem tiež variť.

sabinazv
11. dec 2009

no vy nemravnice!

inac to moje male spi uz vyse 3 hodin v kociku... dake rekordy trha, ci co...

nany100
11. dec 2009

😀
a ozaj, cestoviny tiež krpcom rozmixovať? Asi áno, veď ako by to hrýzli? Teda my nemáme čím, vy už hej 😉

a spali sme až 30 min....supeeeer...to bude poobedie 😖

pikino
11. dec 2009

ahojteeee.

ciky konecne mate pokoj. super. 😉

moja opicka konecne zaspala. huraaaaa. dnes mala mrkvicku s kukurickou a maskom. moc nechutilo. zacala vymyslat ide jej dalsi zubok. chudatenku.

macikjm
11. dec 2009

ahojte...
ciky super...tesim sa s vami...
sabi...ze na 5.... 😀 podareny musi byt...aj ninka sa prevaluje v posteli...a spinka na brusku... 😕 a ked je pri nas...no dnes v noci som jej zakryvala hlavu...ale pozeram, ze preco mam jej nozky pri nose...tak ju tiez len pretacam...lebo je take sidielko poriadne...
ja som uz ryzu davala...uvarila som vo vode a rozmixovala ale take blato je z toho...normalne lepit obkladacky s tym mozte... 😀 nabuduce pridam vodu, v ktorej sa ryza varila...
inak aj ninka dnestrhla rekodr v spani...bola som v meste nieco vybavit, pokupit...a cakala som v kazdom obchode, ze sa mi zobudi a budem s nou utekat domov, ale ona spinkala 2 hodiny...zobudila sa az ked sme vosli do bytovky...
takto v kociariku nespala uz ani nepamatam... 😕
a vsetko naj oslavencom 8-mesacnym...my budeme mat 8 na stedry den... 😵

dooscoby
11. dec 2009

cafte kocky 🙂 opat po dlhom case....Barborka zacina bojkotovat denne spanie 😠 ....posledne dni spi viac menej len jedenkrat denne po hodinke ak dve tak to som rada....baby poradte ako zosuladit jedalnicek teraz je
6-7 rano kojenie
medzi 8-8,30 ovocie
okolo 10,30-11 zeleninka
vcera aj dnes mala o cca.13 hodke ovocie a potom az do vecera kojenie....predtym sme treti prikrm davali okolo 16 hodky co asi bolo lepsie

co sa potrebujem poradit je ci to neposunut tak ze o osmej este kojit a ovocie az okolo 10tej a obed na taku 12stu hodinu....ake mate skusenosti? poradte

pikino
11. dec 2009

doo ja malu doobeda len kojim a papa okolo dvanastej potom ma o tretej ovocie a o siestej kasu.
a pred spanim zasa mliecko a samozrejme ju kojim este medzitym kedze ona vela vodicky nevypije.

dooscoby
11. dec 2009

pikino my uz o siestej chodime spinkat 🙂 cize nam to tak dako nevychadza ...a kedy vy vstavate bo moja uz o siestej rano dakedy o siedmej

dooscoby
11. dec 2009
anib
11. dec 2009

doo ja okolo 10 ovocie - vyzivy domace a kupene, a okolo 12-13.00 obed zelenina alebo zelenina+masko a potom uz len 7-8x kojim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre