Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
13. dec 2009

ciky - že zima 0 stupnov???
u nás je tak -6..... ale fajne snehuje... 😀

cikyta
13. dec 2009

Fuha Mia.To kde bývaš? Niesi ty pani santa klausová.

Boli sme pokupiť hračky deťom v rodine a je to o hubu.Vonku som Sisu obliekla ako snehuliaka a vnutry v obchode zase vyzliekala.Samozrejme s revom,lebo my sa neradi obliekame a vyzliekame 😠

dooscoby
13. dec 2009

ahojte 🙂 tak uz aj u nas v BA snezi....drobca babusim ako sa len da ale len ju to jeduje bo sa nemoze hybat 😝

jankaa nemas tam poobede dlhu pauzu na mliecko...tusim si pisala ze davas okolo jednej obedik a okolo siestej mliecko....neskusala si dat daco medzitym....popripadne uz zacni s tretim prikrmom mozno je len hladosko

zhaname kachlicky bo nas caka v januari prerabka tak tieto vianoce budu chudobne...Barborka uz ma jeden zubok a pomalicky zacina stvornozkovat 🙂 .....ona dako plazenie do predu preskocila...skor cuvala po brusku dozadu a odtial sa rovno dala na styri robit tie neslusne pohyby 😀 a od vcera ako ju lakam tak sa uz dokaze pohnut ale musi mat motivaciu inac je lenivcek a toci sa na brusku

krpcek
13. dec 2009

petusko dakujem k bosorkam! 😀 😀 😀

u nas dnes boli vsetcia na obede, teraz odisli nasi, som uplne total grogy . . . . ale cely den tu nadherne snezi. dufam, ze sa aspon trosku udrzi, pojdeme zajtra s krpatou von.

inak co sem davala lind nina, ja som dnes nieco podobne videla v draciku - sa mi to mooooc paci, asi napiseme jeziskovi, nech aj take prinesie. 😀

pikino
13. dec 2009

cafte micky.

a specialne Lucky, metly nachystane? 😀 inak vsetko naj. 😎

nasej dnes vyliezol druhy zubos tak je mierne nervna a nevie co so sebou. no neva prezijeme.
viac ma serie moj skvely manzel, dnes ho asi zabijeeeeeeeeeem. 😠 😠 😠

dooscoby
13. dec 2009

mne manzo vcera doniesol kytku vraj len tak a uz dnes sa pytal na pivo 😀 ..ja zatial dake choditka a odrazadla neriesim a asi ani nebudem..podla mna to je zbytocnost.....kamoska dakde vycitala ze tie odrazadla krivia chrbticu

miavin
13. dec 2009

ciky - no ja bývam priamo pod Tatrami - v Kežmarku 😀 máme tu fajne zimu sneh.....no zvykli sme si 😀

pikino
13. dec 2009

dooscoby tak on si zehlil dopredu nenapadne. 😀

no u mojho to asi ani kytica nevyzehli. uz som taka vytocena ze nebyt malej tak ma zajtra na stole rozvodove papiere. 😠

dooscoby
13. dec 2009

pikino to az take vazne....kasli nanho a neboj to sa utrasie

miavin
13. dec 2009

piki - ejha - a čo sa deje???? že už také vážne reči....

jankaaa
13. dec 2009

doo davam mu aj o 16hod mliecko....

jankaaa
13. dec 2009

neviem co mam robit maly ma strasnu nadchu teplotky chvalabohu nie su tak neviem ci mam s nim ist k lekarke alebo nie....

dooscoby
13. dec 2009

janka a co tak skusit pomalicky s kasickou alebo o tej 16 mu dat daku presnidavku namiesto mliecka

zuzik25
13. dec 2009

cafte,
janka, skus coryzaliu homeo, nam pomohla, za 3 dni sme boli bez soplov.

aaaa Luckam a vsetkym oslavencom len to naj. 😉

dooscoby
13. dec 2009

janka by som to asi nechala tak....co ak tam chyti daco horsie teraz je plno chorych deticiek....nam pomahalo odsavat a odsavat...zvhlcovat sterimarom a popripadne Jakubkovi zvys matrac nech mu to nesteka do hrdielka

jankaaa
13. dec 2009

doo robim aj tak ze niekedy mu dam tu presnidavku ale aj tak sa v noci budi....a chcem mu dat len caj tak proste nehrozi rozplace sa potom tak ze daco neskutocne a aj tak mu nakoniec musim dat mlieko...ako mne to nevadi len uz som od viacerych pocula ze ked pije UM ze v noci by uz nemal papat lebo tym len zatazuje zaludocek lebo to nie je tak lahko stravitelne mliecko....tak neviem

miavin
13. dec 2009

aj ja sa pripájam - všetko najlepšie "bosorkám" Luckám.....užívajte si ten dnešný večer.... 😀

zuzik25
13. dec 2009

janka, doo ma pravdu, skor nieco chyti v cakarni, ani ja som nesla k dokyne, az rovno na poradnu, skontrolovala priedusky a skomstatovala ze som dobre spravila, ked som davala tu coryzaliu, a tiez som vela odsavala a zvysila som madrac.

jankaaa
13. dec 2009

doo ved toho sa bojim ze pojdem tam a bude plna cakaren chorych ludi....ale zase sa bojim ci nema aj chytene hrdielko nahodou ....ale aj tak viem ze doktorka mu neda atb...

aj ja prajem luckam vsetko naj naj

dooscoby
13. dec 2009

janka nasi znami maju 15 mesacnu slecnu ktora bola do roka kojena....kojene deti sa zvyknu budit dost casto a podla mna ked prejdu na UM tak im to ostane...oni jej davaju 2 krat umele mliecko v noci a neriesia to ..podla mna to je okik ...riesila by som ak by mal problem so spinkanim alebo by moc priberal popripadne by si videla ze ho boli brusko..to moj nazor nechat to na nom a dat mu to mliecko ak ho vyzaduje

jankaaa
13. dec 2009

ja mu davam nasivin kvapky, nurofen a tiez odsavame a spi vyvysene...tak uvidime ako zajtra bude dufam ze uz lepsie...

aj vam drobci vrackali ked mali nadchu?ja neviem to asi z tych soplikov vracka ze mu stekaju

jankaaa
13. dec 2009

doo ved asi tak to bude najlepsie nechat to na neho ked potrebuje tak mu to mliecko budem davat mozno jedneho dna sa rozhodne ze staci a budeme spinkat celuuuuuu noc 🙂

jankaaa
13. dec 2009

babenky ja nemam sancu si s vami pisat lebo moj manzo ma vzdy vyhodi od pc....uz mam nervy nato 😠

jankaaa
13. dec 2009

zuzik co je to ta coryzalia?

dooscoby
13. dec 2009

janka Barborka nezvracala nastastie...ale zanu tusim pisala ze maju podobny problem skus jej napisat

ja kojim a sme hore kazde 2 hodky a cez den to kojenie flaka 😠 ....si povie ved cez den nemam cas a v noci mama da tak preco si nevypitat a dnes este bojkotovala po strasne dlhom case zeleninku vrr ale to preto bo o osmej uz davam ovocie a uz okolo 10.30 mavala zeleninku..dnes som povedala ze zmenim a nakojim a zeleninku dam neskor a takto to dopadlo...asi som jej naburala rezim a vyprdla sa na mna...asi to necham tak a skusim zajtra po starom ved ten rezim sa im aj tak stale meni

zuzik25
13. dec 2009

to je homeo na nadchu, ak su sopliky tekute a zatekaju, tak zhustnu a lepsie sa vytahuju. a ze treba veeeela pit. no nam to pomohlo, klop klop a nic ine okrem toho a Physiomeru na lepsie vytiahnutie som nedavala. nastastie zo soplilkov negrckala, ale ked som pocula ako jej praska v nosteku ked dychala az mi zle bolo.

jankaaa
13. dec 2009

hej viem ze zanu mala taky problem tak uvidim ci napise ked tu dojde....

ja som mu vcera robila prvykrat vlocky ale nespapal ich...ale to mozno aj preto lebo bol uz chorucky...

jankaaa
13. dec 2009

joj zuzik ved to ja som ho celu noc sledovala a mi bolo az do placu ked spinkal a vtom nosteku plno soplikov a oni si to nevedia vyfukat...

jankaaa
13. dec 2009

a za ako dlho vam skoncila nadcha?

jankaaa
13. dec 2009

babenky uz budem musiet koncit lebo nastupuje manzo 😠 ale zajtra sa urcite ozvem ....

prajem vam krasny vecer

dufam ze budeme mat pokojnu noc...drzte nam prsteky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre