Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
14. dec 2009

piki-co je tvojmu muzovy?co ma menopauzu? 😀

sabinazv
14. dec 2009

ahojte, ja som bola tiez vonku... vraj -3 stupne... ale drobec zaspal rychlo, este chrape v kociku 🙂

tica, vsak zltok sa dava 1x do tyzdna a 6x do tyzdna masko.. (pripadne menej), zltok obsahuje vela vitaminov prospesnych pre babo... sice ja som este nedavala, lebo mne maly stale odmieta poriadne papat, ale uz to mame na plane... nejake domace vajcia by som mala pohladat... vcera som mu navarila masko a zamrazila do kociek a budem postupne vytahovat, ked sa KONECNE rozpapa so zeleninou... lebo asi s ovocim by to bolo bleee 😅

piky, ani my nemame sople, nastasie... a pre teba ako stvoreny som citala jeden ftip, hodim sem

Bola raz jedna líška a tá žila so svojim lišiakom. Pretože sa mali
radi, **
**pomilovali sa a líška otehotnela. **
**O nejaký čas porodila malé prasiatka. **
**Bola z toho nešťastná, behala po lese a plakala. Stretol ju vlk a
pýtal **
**sa, prečo plače. Líška mu všetko povedala a vlk jej navrhol, aby sa **
**pomilovala s ním, určite to dopadne lepšie. Tak sa pomilovali a líška **
**opäť o nejaký čas porodila malé prasiatka. **
**Zúfalá behala po lese,plakala, až stretla medveďa. Keď mu
porozprávala, prečo plače, navrhol **
**jej medveď, aby sa s ním pomilovala, že už to teraz bude určite v **
**poriadku. Tak sa pomilovali a o nejaky čas líška opäť porodila malé
****prasiatka... **

**PONAUČENIE: Je úplne jedno, s kým spíš. Všetci chlapi sú svine... **

😀 😉

tica
14. dec 2009

inač som pozerala fotky vašich drobcov tak to rastú ako z vody 😀
si pamätám ako sme si písali keď boli ešte v brušku (no tom som bola vtedy skoro vždy na nete) a teraz? nemám na to čas som rada keď niečo prečítam že čo preberáte a idem preč 😒

sabinazv
14. dec 2009

a pripominam este ten spenat, ze do 1-2 rokov by sa nemal pre bejby robit klasicky, ale bud bio taky listovy, alebo v pohariku kupit, kvoli vysokemu obsahu dusicnanov 😉

sabinazv
14. dec 2009

tica, maly je krasny... a ako sa na teba podoba, ze? 😉

aj simonko skorvanek je fesacisko veliky 🙂

pikino
14. dec 2009

zanu mam ten pocit. inak si to neviem vysvetlit. chova sa ako uplne hovado.
vcera mi vykrikoval ze som mu znicila zivot a ze naco si ma bral a nezabudol pridat zopar stavnatych nadaviek. 😠

sabi. 😀 😀 😀 😀 😀 svata pravda.

skorvankova
14. dec 2009

tica,dakujem
sabia aj tebe dik mam v pohariku 😉 a sabi, to co je???? 😀 😀 😀 😀

zanulienka
14. dec 2009

piki-nemas kam ist aspon na isty cas zalou,vypadnut.inak je to debil!!!!!!!!!!!

sabinazv
14. dec 2009

aj ja som pridala fotos, som zhanala take tie stare dobre pancusky...a teda nasla som, nove v obchode z tatrasvitu, super... lebo inu cinnost nema radsej, ako stahovanie si ponoziek...a to budu raz-dva sople na svete 😉

piky neboj, vsade sa objavia kadejake burky... ho to prejde...

sabinazv
14. dec 2009

skorvi, neviem na co sa pytas? 😉

skorvankova
14. dec 2009

ten vtip..., sa mi to pači. 😀

sabinazv
14. dec 2009

jaaj... no tak mi prisiel tematicky vhod 😎

zanulienka
14. dec 2009

sabi-na tie pancusky sa pamatam,este moja domca take nosila 😀

sabinazv
14. dec 2009

zanu, asi aj ja som take nosila... ale len hnede boli vtedy... toto je super, lebo ako lozi, tak si to nevstiahne... a taha si nohy akoze ponozky dole a zlosti sa, ze nejde... 😅 a potom ho to prestane bavit a zacne tahat nieco ine... inac super hracka na par hodin: tatove rifle s opaskom... tak ten opasok ho nenormalne fascinuje... fakt na par hodin ho to zabavi 🙂

miavin
14. dec 2009

ahojte
sabi - parádny vtip....čistá to pravda 😀
piki -- no to čo ho popadlo, toho tvojho manžela??? čo má predvianočnú depku?? 😲
ináč čo tu nové? darčeky pokúpené? ja už mám skoro všetko, len pre manžela nejakú drobnosť.... 😀

zanulienka
14. dec 2009

ano?asi vyskusam aj ja,teraz chvalabohu zaspala,po velkom boji,vkuse revala,pfuuu.este stale som v pyzame,nebol cas sa prezliect 😅

zanulienka
14. dec 2009

manzo sa rozhodol,ze sa vrati po dlhom case 8 mesiacov naspat k nam do spalne.kocky mne normalne vadil,ze je tam spi s nami

sabinazv
14. dec 2009

mia, ja mam vacsinu pokupenu... aj tak sme len take drobnosti kupovali... a pre chlapa potrebujem tiez nieco, lebo on ma este aj narodeniny... pod stromcek si kupil 23 palcovy monitor, tak uz je vybaveny 😝

sabinazv
14. dec 2009

zanu, aj nas je vystahovany a minule piskal radiator v obyvke tak dosiel k nam, ale to bolo des... sme sa nikto okrem Danka nevyspali 😝 ten cestuje celu noc po posteli...

tica
14. dec 2009

sabinazv tak ja dávam malému všeliako neriadim sa ničím prosto keď mám naverenú len zeleninku tak mu dám len zeleninku a keď mám mäsko tak má mäsko ale určite ho nemá 6x do týždňa

zanulienka
14. dec 2009

vsak?on chrape,kasle,vela sa hybe...a mmna to rozculuje,lebo zobudi malu 😠

tica
14. dec 2009

sabinazv v tom klobúku vyzerá malý perfektne 😉

petusko
autor
14. dec 2009

ahojte 🙂
nas petulo je uz bez sadry, ale zato ma atb, je chory ☹ tak len dufam, ze Marcel bude aj teraz odolavat a nechyti to. 😒
tie pancusky su najlepsie, ja doteraz kupujem tie tatrasvitacke aj petkovi na traky, namiesto pyzamka mu davam, aby nemal holy chrbatik 😉
a darceky uz mame tiez, my s mm mame len drobnosti pre seba. sabi, aj mm ma narodeniny, v piatok 😅

sabinazv
14. dec 2009

tica, dikes 🙂

petus, teraz v piatok ma?
tak tiez ste skorpicka a kozoroh? 🙂
a co je petikovi?

zanulienka
14. dec 2009

moj manzo chce na vianoce kozeny kabat,tak mu ho kupim na svk,pre kocky idem kupit v stredu,ale nemam ani tusenia,ze co

sabinazv
14. dec 2009

zanu, tak muzik bude kapo... dufam, ze taky dlhy mu kupis 😎

petusko
autor
14. dec 2009

hej v piatok ma okruhliny 😅 a on je strelec este 🙂

tica
14. dec 2009

počúvajte a čo kupujete svojím drobcom alebo čo ste pokúpili? ja rozmýšľam nad spievajúcim hrncom, ale je to dosť drahé...

sabinazv
14. dec 2009

zanu, pocuj... mam pred sebou salko, si raz spominala, ze ho tvojej malej chcela dat svokra... tak pocuj co sa na nom pise: ma vsechny vyzivove hodnoty mleka tekuteho, je vsak stravitelnejsi a mikrobialne ciste. Proto je vhodne i pro deti a rekonvalescenty.

Tak vidis, az tak zle tvojej malej nechcela (ak slo o nesladene)... 😝

zanulienka
14. dec 2009

sabi-aky si vyberie 😉 .ja som si vypytala pracku,zajtra nam ju prinesu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre