Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
14. dec 2009

sabi, Danko ako mikulas je perfektny, este aj tu bradu natrcil, aby to pasovalo 😀
tica, super foto vianocna 🙂 my sme Marcelikovi kupili taky hraci volant, blika, piska, trubi. u nasich dostane hraci telefon a taku pyramidu z koliesok. ten hovoriaci hrniec mame, dostal ho Petko od krstnych, hra sa s nim doteraz a aj Marcelika to bavi.

sabinazv
14. dec 2009

petus, 30ku ma na krku? 😉

tica, my este nevieme... dostane aj toho hovoriaceho psa a my mu este pojdeme vybrat nieco,neviem co kupime nakoniec... asi si spravime vylet buduci tyzden do velkomesta a tam nieco kupime...

aj autosedacku uz musime kupit, lebo v sobotu som ho obliekla do zim.overalu a uz som ho musela uplne chudaka zatlacit do vajca... 😒

petusko
autor
14. dec 2009

sabi ano, 30 bude mat 🙂 v nedelu asi urobime malu oslavu, len polka rodiny je chora, tak neviem...

tica
14. dec 2009

petusko dik ... no aj mne sa ten spievajúci hrniec pozdáva ako rozmýšľala som aj nad tým psíkom ale to je plyšák a to s mi na tom nepáči lebo aj tak ho potom nebudem môcť vyprať a údržba toho hrnca sa mi zdá praktyckejšia tak uvidím a pozerala som aj na ten volant no neviem zatial ten hrniec vyhráva tak sa uvidí čo nakoniec donesie ježiško 😀

tica
14. dec 2009

sabi mi už máme autosedačku lebo vajíčko mu bolo pritesné kúpila som autosedačku od 9-36kg a už mám pokoj nekupovala som drahú lebo nechodíme na dlhé cesty a tám nam postačí

pikino
14. dec 2009

zanu ja ked odtialto raz odidem uz sa nevratim 😠

ja este vobec neviem co tomu malemu certovy kupit. ked ju hracky vobec nebavia najradsej veci ktore vidi v nasich rukach.

sabinazv
14. dec 2009

no, aj ja som pridala dve vianocne, tak kuknite fejsy.... potom zasa vymazem 😝

som ich narobila ale hruuuzu...

zanulienka
14. dec 2009

piki-ale to len teraz sa tak sprava,alebo teraz viac mu preskakuje?

sabinazv
14. dec 2009

jej petus, tak to sa patri riadnu oslavu urobit... 😉

ked ja som chcela co najdlhsie aby maly vydrzal vo vajci, lebo tam to ma najbezpecnejsie... no ale hold, uz je to chlapina... vajce sa neroztiahne...

piky, ved to... aj nas maly sa najviac zahra s takymi vecami co su doma...a nie su na hranie 🙂

tica
14. dec 2009

sabi pekné...

pikino aj pre nášho Šimonka sú najlepšie hračky sáčok, vrchnách s jeho fľaše, potom fľaša od malinovky atď...

tica
14. dec 2009

sabi no ja neviem ako tam niekto vopchá 13kg dieťa to tam ani nevojde alebo je tam vtlačené ako sardinka ... málo kto tie vajíčka používa až do tých 13kg

pikino
14. dec 2009

nie on sa tak sprava stale len v poslednom case je to s nim este horsie.

nasa saeste zmesti ale ona je krpec oproti vasim krpcom. 😀

sabinazv
14. dec 2009

piky, no ten tvoj chlap je dost nevydareny typek, to je pravda... aj co si pamatam,ze si spominala davnejsie... taky co potrebuje este prevychovat... ho posli na prevychovu k rodicom asi... 😖

zanulienka
14. dec 2009

piki-ja mam kamosku,ktora mala takeho muza ako ty.penieze jej vzdy vypocital kolko moze minut,vkuse ju ponizoval-podcenoval,on bol niekto a ona nic.narodila sa im mala,ziadny zaujem,on hral na playstation z kamosmi den-noc,ked mal postrazit malu-nemam nanu naladu,bola jeho odpoved.nakoniec konecne dostala rozum a odisla od neho.teraz je druhykrat vydata-stastna.a on?sedi v base za drogy,falsovanie penazi,kradez..

tica
14. dec 2009

piki tak divčatká su poväčšine menšie

zanulienka
14. dec 2009

ja by som ho poslala kade-lahsie

sabinazv
14. dec 2009

zanu a citala si o tom salku, co som ti pisala?

zanulienka
14. dec 2009

nie,kedy si mi to poslala?

sabinazv
14. dec 2009

na konci predchadzajucej strany

zanulienka
14. dec 2009

nesladene?ma tolko cukru,ze ti je zle z neho.ona nech je nedava nic okrem mojho vedomia 😉 .sice uz papa spolu s nami,skoro vsetko,ale na sladkosti si este bude musiet pockat.

pikino
14. dec 2009

zanu az na tie drogy cely moj muz. 😝

jeho rodicia donho stale hustia ale on proste nepocuva. on je nejaka schyza uz mam pocit.

ked sa bavite o salku. skuste ho uvarit na karamel a zamiesat donho biele burizony mnamka velka

sabinazv
14. dec 2009

nesladene nema cukor... ale salko je riadne sladke... o tom potom... ale z neho som tie mudre vety vycitala 🙂

ja mam pocit, ze moje dieta bude po mne sladka ritka... bananovu kasu (je inac riadne sladka) to nestiham naberat...a dam zeleninu, tak vykruti kutiky, aj ho napne a skoncili sme s jedlom...

zanulienka
14. dec 2009

mozno nakoniec aj ty dostanes rozum ak nie on skor a odides.on jej vkuse vyhadzoval na oci,ze je slaba odist od neho,az jeden den kukal jak puk a este nakoniec ju aj on stahoval k rodicom,pekne ponizeny

petusko
autor
14. dec 2009

no tak som si lahla, ze kym decka spia, az 20 minut tahali obaja, Marcel je uz hore😅
Petus spi este, je slaby z tej choroby. tusim sabi sa pytala, co mu je, ma zapalene hrdlo a ide mu to na priedusky, tak preto dostal antibiotika.
piki, vela trpezlivost prajem s tvojim manzom. u mna by asi moc nepochodil.
ja sa zo salka chysam robit rafaelo. a inak zajtra chcem robit linecke pecivo. v stredu take sladke kornutiky s kremom a v piatok nejake rezy. uz teraz mi je zle z tolkeho sladkeho 😀

sabinazv
14. dec 2009

ja budem piect len par dni pred vianocami... lebo by sa to pojedlo dovtedy ako nas poznam 😝
jaj a niektore ste spominali, ze vam pecu maminy... tak u nas je to prosim pekne tak, ze ja peciem pre maminu... ale nevadi, ja peciem rada...

fiha petus, tak nech sa drobec vylieci ... nas maly spi 3 hodky uz, ale uz ho pocujem suchotat, uz je horeeeee

zanulienka
14. dec 2009

petus-aky su odlisny ty tvoji chlopi

petusko
autor
14. dec 2009

sabi u nas podobne. mamca sa vzdy aj ponukne, ale nakoniec zisti ze to moje je lepsie, tak ze ona mi radsej pride postrazit deti, nakupi co treba a ja nech upeciem 😀 a mna to tiez velmi bavi 🙂
idem aj ja, Macino zatial este montuje snurky z hniezda v postielke, ale to o dlho bavit nebude 😅

pikino
14. dec 2009

zanu len raz by nacrtol, ze som slaba odist a uz by ma nebolo.
uz som to raz spravila, nemam problem.

mnesa taaaak nesce piect. zajtra idem robit misa rezy dojdu mi konikarky zo snaziliek. 😵

petusko
autor
14. dec 2009

piki, to su ake? take nepoznam 😕
no zanu su uplne ini, stale sa snazim najst aspon jeden spolocnu crtu, ale okrem toho co maju v gatiach som nic nenasla 😀 😀 😀 uz sa tu plazi pri mne drobec, ho to zacina riadne bavit 🙂
a aj Petik vstava, tak uz vazne odchadzam. paaa 🙂

misha666
14. dec 2009

ahojte kocky,,,,

piki...tha ja by som urcite take nieco netrpela...by som odisla po prvej takejto hadke...

moja kraska spinka...dnes mala na obed celoznne cestoviny s brokolicou mrkvou, fazulou,jablckom a trosku pretlaku paradajkoveho som tam dala...spasala celu misku az som bola prekvapena...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre