Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
14. dec 2009

misha ty uz davas malej fazulu?

peti tusim sabi ich tu prva piekla recept z mimibazaru.

zanulienka
14. dec 2009

tusim urobim aj ja tie linecke,len kedy a ako,pretoze elaia je maximalne umrncana

pikino
14. dec 2009

ja na to nemam tento rok nervy.

zanulienka
14. dec 2009

piki-ja urobim pretoze my tu nemame kolaciky,takze hned zmiznu a aspon trosku sa citime ako na svk

pikino
14. dec 2009

si hovorila ze vam dnes snezi. to je zas o kusok blizsie k svk 😀

zanulienka
14. dec 2009

hej 😀 ,len hned sa roztopi a zmeni sa sneh na dazd

pikino
14. dec 2009

tak aspon chvilku. 😀

akurat kukam v telke evicku mazikovu prsa ma az na pupku ale korzetik sexy si oblecie. 😀 si tam ovija okolo takych fesacikov. teraz neviem ci sa mam pohorsovat alebo zavidiet. 😀 😝

zanulienka
14. dec 2009

alebo smiat

pikino
14. dec 2009

alebo 😀 😀 😀

zanulienka
14. dec 2009

milujem take stare nadrzane rakety 😅

ni.kolet
14. dec 2009

Ahojte. Tak ja som dnes bola u ženskej. Však moja prvá návšteva trvá už dva týždne. 😕 😠 Dala mi tabletky, aby som prestala špiniť. A po 10 dňoch mám čakať mrchu mrchatú silnú jak svet. Super. Dúfam, že sa mi to všetko dá nejak do poriadku. Hormonálna liečba ma neláka.

zanulienka
14. dec 2009

niki-a co mas?

pikino
14. dec 2009

niki a ty este kojis?

pikino
14. dec 2009

zanu nadrzane rakety su najhorsie. 😀

zanulienka
14. dec 2009

dufam,ze my take nebudeme 😅

pikino
14. dec 2009

nestras zanu. 😀

ni.kolet
14. dec 2009

Ja kojím už len raz a to buď v noci a keď prespí, tak ráno. Noretistheron mám brať 10 dní. Ten najprv zastaví krvácanie a potom bude návšteva ako sa patrí, nie sa to ťahá 2 týždne. Inak ma nič nebolí.

zanulienka
14. dec 2009

piki-nikdy nevies,ci v 60-ke nebudeme nahanat mladych zrebcov

krpcek
14. dec 2009

piki veeela trpezlivosti prajem. . .

ja kebyze nemam malu tiez som asi uz v tahu. 😔 zatial vyviazol s podmienkou a poslednou sancou - tak uvidime ako bude pokracovat. som presne ako ty - ak raz oddidem, uz sa nevratim (kto by zas tie kufre vlacil 😀 😀 😀 😀 ).

ozaj baby je tu niekto kto este nemal vobec kramy?

jankaaa
14. dec 2009

ahojte babulky tak my sme nakoniec boli s drobcom u tej lekarky a ma zapal priedusnice aj nosohltanu....tak este dobre ze sme sli...neviem nejak mi to nedalo a proste som s nim tam musela ist...takze brali nam vyter mam volat ohladne vysledkov potom a dostali sme aj atb....tak len nech sa nam drobec rychlo uzdravi...

zuzik25
14. dec 2009

cafte,
jankaaaa, tak nech sa Kubko co najskor vylieci. 😉
teda baby, ja by som takeho chlapa uz davno kopla do zadku, hlavne ak tam je alkohol (zazila som si v zivote svoje) a alkoholik sa uz nikdy nezmeni.

jankaaa
14. dec 2009

zuzik dik....dufam ze sa rychlo z toho dostane

dooscoby
14. dec 2009

ahojky 🙂 ja len na skok

vsetkym marodom prajeme skoro uzdravenie 🙂

krpy ja som este nedostala mrchu a ani na kontrole som nebola este ☹ doktor mi urcite vynada...tento tyzden sa tam uz ale na isto chystam

krpcek
14. dec 2009

doo som rada, ze nie som jedina - uz som si zacinala myslet, ze nieco nie je v poriadku.

baby mi tu mame asi duchov alebo co . . . vysielacka mi place a mala spi. . . uz som dva krat vbehla do spalne a mala spala, aj ked mi vysielacka plakala. 😖 😅

macikjm
14. dec 2009

cafte...
ja len na skok...dostala som upratovaci zachvat...tak pucujem kuchynu...odmrazila som chladnicku a mrazak...a teraz este umyvam linku...no asi mi sibka...ale mam chut...tak sa realizujem...utekam, kym ma neprejde... 😀

petkapo
15. dec 2009

Dobre ranko 🙂

Ako sa mate? Nestiham citat dozadu 😠

Musim pochvalit Alexika - po niekolkych otrasnych nociach bola tato uplne perfektna - spinkal od 20:00 do 6:00. Presne! Taka som oddychnuta 😉

U nas sa asi ten druhy zubok tlaci - vcera bol prenesmierne nervozny a zasopleny.
A dnes rano sa mu podarilo prevratit ''neprevratitelne'' kresielko Fisher Price. Doteraz nerozumiem ako to dokazal. Spadol rovno na celo, ma tam aj hrcu ☹

A mame dnes ''vymesacie'' 😀 Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

petusko
autor
15. dec 2009

dobre rano zamrznute brrr 🙂 esteze dnes nikam nemusime ist 😅
janka skore uzdravenie prajem drobcekovi. u nas je to podobne 😖 ale verim, ze do vianoc budu vsetci fit 😉
macik, taky zachvat treba vyuzit, na mna to tusim ide dnes, ale len taka klasika, varit, prat a to linecke chcem, ale mam naladu dnes celkom fajn, tak to pojde dufam od ruky 🙂
krpy, ja zas pe isotu vobec nepocula, kedy bol maly v noci hore, bol mm pri nom, ja o nicom neviem. rano ho zobral aj dole do kuchyne a aj naspat ho doniesol, ked isiel prec a ja som spalaaaa ako drevo, nic neviem 😅

petusko
autor
15. dec 2009

petka, vsetko naj k 8 mesiacom 😉 hlavne zdravicko a take skvele noci aka bola tato 😉
tak si aj cielko oznacil na pamiatku dnesneho sviatku 😅 no esteze sa horsie nestalo. 🙂

jankaaa
15. dec 2009

petusko dik.....uz to nie je len drobec ale uz aj manzel...ale tak ako ty verim ze do vianoc budeme vsetci fit...to aj vasi drobci tak placu ked im odsavate sopliky....no nas neskutocne

petusko
autor
15. dec 2009

ja som Marcelikovi este neodsavala tak neviem, ale petkovi niekedy aj teraz odsavam, lebo si nevie tak dobre vyfukat. krici pritom ale drzi, lebo vie, ze je potom lepsie. nastastie teraz nadchu nema, len taky chripot a kasel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre