Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

daanka85
19. dec 2009

Ahojte, tak ja ani neviem, kedy naposledy sme tu boli... Odisli sme ku svokrovcom, tam neni net ☹ Na jednej strane dobre, no aj tak total nic nestiham...
Vcera mi ale jedna znama povedala, ze vidno, ze som v strese, tak som sa rozhodla, ze okamzite musim s tým skoncovat.. Aj tak vsetko zas na malu sa prenasa a stale dookola...
Inac, mame len 1 izbu a ani tu este u svokrovcov nemam upratanu vobec nic...
Ale snad stiham... Inac, uz sme zdrave zatial nic, konecne aj nos OK, klop, klop... PHYSIOMER nam pomohol... Zub ale ziaden... Sme tu jedne z "najstarsich" a stale nic 🤐
Ked budem stihat, rada vas pocitam, aj daco popisem.. Ked nahodou do sviatkov uz nepribehneme k nasim- tu som na nete... Tak VSETKYM krááásne sviatky..... Hlavne zdravičko a mam dojem, ze bude všetko 😉
DRZTE sa!!!
Joooj, inac take krasne foto vianocne mame, no nemam cas ho tu pridat, tak potom dodatocne...😉
Drzte sa maminky aj miminka...

miavin
19. dec 2009

ahojte maminy - ako sa tu máte? mám trošku času....tak idem počítať niečo

petusko
autor
19. dec 2009

ahojte 🙂
sme zasnezeniiii 😀 😵 len skoda, ze nemozeme ist von, petko dobral atb v stredu a v piatok som behala po dr.s Marcelim, teploty mu neprestavali, dostal atb, lebo ma zapalene hrdlo aj dych. cesty, zobrala mu moc, vytery. nastastie od vcera vecera teplotu nema, tak dufam, ze uz bude dobre.
dr. mu robila nejaky novy test, brala mu krvicku z prsteka a do 2 minut mala vyseldok, ci je to virusove alebo bakterialne, ze je to novinka, aby sa zbytocne nepredpisovali atb. no ale aj tak sme sa im nevyhli.
no a uz utekam, prajem vsetkym krasny vecer 🙂

cikyta
19. dec 2009

petusko-ano,dávali v správach,že to budu už robiť u dr.aby sa zbytočne nezaťažoval organizmus atb.Vraj to budu mať hlavne pediatry.

jankaaa
19. dec 2009

ahojte babenky tak my sme este stale chorucki....maly uz berie aj atb ale este stale ma sople...ja nechapem..uz ked mu idem davat nejaky liek no hroza vobec ma uz nepusti k sebe a uz vobec nie s odsavackou to uz take revy su ze koniec...boze dufam ze do vianoc bude fit...aj manzo je chory...no hruuuuuza...

cikyta
19. dec 2009

Juj tak šup šup vyzdravieť,nech už sedíte pri štedrej večer večery zdraví ako rybičky. 🙂

cikyta
19. dec 2009

My sme zatial klop klop zdraví,len sa Sisa stále potí.Či vonku,či doma a to má vážne doma len bavl.tenký overal,alebo bodýnko.Nie 2 vrzstvy,ale 1 a aj tak.A ani nejako extra teplo doma nemáme.Ja to nechápu 😅

krpcek
19. dec 2009

ahojte, ja som dnes Sabi nasla dalsie dva zubky! !! jeden sa jej prerezava dole nalavo a druhy hore napravo. 😀 😀

cikyta
19. dec 2009

Krpy,že gratulujeme.Hádam sa aj my niekedy dočkáme 😅

cikyta
19. dec 2009

Baby,Sisa mi začala tancovať 😀 Ked jej pustím hudbu,tak točí hlavičkou,akože NIE NIE 😀

krpcek
20. dec 2009

ciky dik. 🙂

baby chcela som sa vas opytat na ten novy rodicovsky prispevok : dostanem ho automaticky, ci musim poziadat a kde? a dokedy?
viem, ze ste to tu uz preberali, ale som nepostrehla odpovede, ze co a ako.

cikyta
20. dec 2009

Minule tu dal ktosy link a tam píšu,že treba podať žiadosť,ale nie hned,lebo v januáry tam budu mať nával a neodporučaju to.A aj spätne to doplatia,takže sa netreba velmi ponáhlať.Tak viete niečo nove,sem s tým............................. 🙂

cikyta
20. dec 2009

Baby objavila som Siske znamienko!
Na ušku 😅
Už minule sa mi zdalo,že ho tam má,ale reku asi nie,ved také čosi vzniká až v roku(vraj) a dnes som už 100% presvedčená o nom 🙂

krpcek
20. dec 2009

ciky uz som to nasla v teme paragrafy . . .hodim sem link.

krpcek
20. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dole je zopar dobrych linkov. 🙂

cikyta
20. dec 2009

Ešte tak mať čas to čítať.Hádam večer,ked príde muž a škrečok mi zabuvká zase na dlhu pol hodinku 😀 Inak dík krpcek 😉

beadz
20. dec 2009

ahojte baby.
tak ako ? vianocne pripravy v plnom prude ?

cikyta
20. dec 2009

Bea ahoj...No tak trochu.Dnes dostal v metre muž živeho kapra a už je na ceste domov.Tak som rada,že tu bude tak skoro a že Siska uvidí svoju prvu velku rybku!!! 😀

cikyta
20. dec 2009

Normálne máme na Vianoce filé,ale kedže nám tu už konečne pribudol tento rok malý človiečik,budeme mať Vianoce také,ako sa patria!Takže s kapríkom. Pretože už máme pre koho vianocovať,robiť prekvapenia a byť kompletná rodinka,po akej sme dlhe roky tužili 😵

korelka
20. dec 2009

ahojte baby! tak ja tu pri mojom sidielku vobec nestiham chodit, len vas stale trochu pocitam a uz musim ist...

prajeme vsetko dobre vsetkym oslavencom a oslavenkyniam!!! a vsetkym choruckym skore uzdravenie... 🙂 😉

my sme momentalne nastastie zdravy, zacal konecne stvornozkovat a nevie sa toho nabazit a tak ako sme dlho nemali zubky, tak od 14.11., kedy vysiel prvy, tak teraz vychadza uz 7.!!!

tak len tolko, prijemne pripravy a ak by som sa sem uz nedostala, tak krasne sviatky!!!! 🙂

cikyta
20. dec 2009

Ahoj Korelka-aj tebe príjemne sviatky.Pekne,že teraz rastu rýchlo zubky rad za radom-aspon budu rovnučké 😀
Nám by mohli rásť až po roku.Aspon budem mať istotu,že si ich pri učení chôdze nevybije 😀

beadz
20. dec 2009

ciky, ved to, ze aj tie vianoce s detmi su o inom...
ja prave idem pohladat ako to je s rybou, ci by uz mohol alebo nie, lebo niekde som citala ze az od roka a minule v damskom magazine vraveli ze od pol roka mozu kludne, tak neviem.
tak zatial papa, vecer este pridem, len teraz sa musim ist hrat na schovku a na hava. 😝

beadz
20. dec 2009

korelka, aj vam krasne sviatky 😵

cikyta
20. dec 2009

Kuk album

beadz
20. dec 2009

ciky, kapor dobry, ale moja top foto je Mami ? 😀
aj ja som nieco pridala

skorvankova
20. dec 2009

Ahoj kočky, vás ale zanedbávam, vsak?
Akosi nestiham maly je trosku zly.....

Ciky, krásna je Silvinka 🙂 aj my sme mali kapra, uz je v mraziaku.
Šimonkovi sa pačil, aj ruku mu dal do úst.

cikyta
20. dec 2009

Simonko má 2 zubky dolu,že? Nádherný usmev.
No a naše foto "mami?" len tolko-čo je pravda,nieje hriech. 😀
Ahoj Skovi.
No ideme na návštevu teraz trochu otravovať aj druhých 😀 Alebo ich potešiť? 😅

beadz
20. dec 2009

ahoj skovi, noooo zanedbavas ! musis sa polepsit 😉 pozdravujeme menovca 🙂
ciky, ma uz aj dva hore, ale to su take mini tak ich moc nevidno.

skorvankova
20. dec 2009

No ja akosi nestiha, upratujem a tak.
Bae, Šimko je krasny a po akom case mu isli tie horne? My mame dolne uz 3 mesiace.

beadz
20. dec 2009

skovi, dakujeme 😵 .aj my sme sa tak dlho trapili kym mu vysli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre