• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
kati, veru su rozkosni... sa stretavame baby z porodnice takto ako rastu... aj ty mas taku druzbu?
20. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm... ani nie... stretávam len na prechádzkach jednu-dve baby čo boli v nemocnici s nami, ale neboli sme spolu na izbe....

Bea do hôr chcete ísť??? A kedy?
20. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli fajn particka na izbe :slight_smile:

no idem sa vypnut a kukat film z dvd,lebo nejak nas to finale superstar nebavi ci co :sunglasses:

majte sa pekne, dobru noc
20. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi dobru.
kati, to je jedno kam. nech je tam pekne a nech tam je wellnes aby sme aj maleho trocha vysantili.
20. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi dobrú nôcku

no bea, tak to je dosť ťažké ak chcete teraz medzi sviatkami... ale možno predsa len niečo nájdeš... :wink:
20. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie medzi sviatkami. skor po silvestri nieco...
20. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha... tak to by nemusel byť až taký problém... veď tých možností je veľa
20. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, idem aj ja za mojim krpčekom, dnes bačujeme sami doma, tak dobrú nôcku :slight_smile:
20. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :pensive:
20. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ktore chodíte plávať.......myslíte,že by uškodilo,keby sme išli s malou do term.vody v Turč.tepliciach? Je pravda,že su tam skôr starší ludia,ako detičky,ale aj tak....lebo máme permanentky a zrejme-prepadnu :unamused:
Počula som,že v takejto vode je vela bacilov pre deti :frowning2: tak ja už fakt neviem.Poradte...
21. dec 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, otváram? No ja som od šiestej hore, lebo manžel mal akýsi hlasný štart do roboty dnes a mne sa už nedalo zaspať a k tomu sme už dvakrát medzitým papali, ale teraz ešte spinká :wink:

Ja už upratané, darčeky pobalené, tak Ježiško môže dôjsť :wink: ...zajtra má Adelka ešte meninky a včera mala aj gratulantov...malého bratranca (rok aj štyri mesiace)...vravíme dajte si pusinku a malý jej normálne na pusu dal a Adelka vystrčila jazýček a oblizla ho...no hneď mu ukázala, aké ona francuzáky dáva :grinning: ...zlatí boli :slight_smile:
21. dec 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
ciky, to je pravda, ze v takej vode sa najlepsie dari bacilom, ale ja by som sa asi opytala priamo tam niekoho kto ma na starosti vodu, ze ako ju kontroluju atd...
my sme v lete chodili do madarska, tam je tiez termalne kupko, sice sme nechodili tam kde sa vsetci starci mocili, ale tam je to akosi poprepajane, a malemu nic nebolo. tak mozno sme mali stastie a mozno to nevadi. aj ked viem ze dievcatka su trocha nachylnejsie ako chlapci.
tak som ti asi velmi neporadila, co ??? :unamused:
nany, adelke gratulujeme k zajtrajsim meninkam. a nezacina nejako skoro s tymi francuzakmi ? :wink: a este aj rodinu ? davaj si na to pozor... :grinning:
21. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bea, že vraj aká matka taká Katka :grinning: :grinning: :grinning:

ciky, ja by som sa presne bála toho, ako bea píše, predsa len pipinky sú chúlostivejšie ako pipíkovia :confounded:
ani ja sa nechodím do takej vody radšej rochniť :unamused:
21. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme ist tiez po silvestri niekam na 3-4 dni, kde bude pekne a aj wellnes pre drobca vyhovujuce, len vobec neviem kam :frowning2:
21. dec 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, noc ako vzdy kazdu hodku hore :frowning2:
Sabi, krasny je drobček :slight_smile:
21. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skorvi, nič si z toho nerob, my máme noci presne také isté...ja už fungujem len na zotrvačník...napr. včera sa mi podarilo rozbiť náš sklenený stôl v obývačke...no ani sa nečudujem pri mojom stave rozkladu...
21. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak nany, ja som uz tiez hotova...
ved aj ludia hovoria, ze aka som zničena a pod.... Inak pred tehu som mala 56kg, dnes rano som sa vazila a ze 51kg :astonished:
21. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Bože zajtra cestujeme k našim-dnes ma čaká ešte kopec práce a to už fičím na druhom ibuprofene,lebo mám hrozné krámy :rolling_eyes: Meškali mi týžden-normálne som myslela,či nebude mať predsa len Sisa brášku,ale nie... :sweat_smile: A noc? Už začnem vraždiť :angry: Som zvedavá,ako bude spať moja princezná u našich . pápá...........
21. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme o 2 dni na svk,tak sa tesiiiim
21. dec 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my nastastie v noci spinkame, aj ked musim k nemu vstat 4-5 x, ale to mu len dam cumel, alebo ho upokojim. ale cez den... stale by sa len salil, asi ho budem od rana nosit do cvok hausu, nech sa tam s nim hraju :slight_smile:
ciky, mozno budes prekvapena a siska prespi u vasich celu noc. bude mat okolo seba viac ludi, viac vnemov, tak sa mozno tak unavi ze sa jej nebude chciet vstavat a necha ta vyspinkat :wink:
zanu, aj ja by som niekam sla. a uz ste pobaleni ? na kolko idete ?
21. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky, tak nech to dobre zvládnete (všetci :wink: )

zanu, šťastný let a nech sa dobre aklimatizujete :slight_smile:

ja idem dnes na kozmetiku a musím zobrať aj malú, lebo babku zavolali na vianočný večierok z bývalej roboty...idem len na obočie síce, ale nech sa trochu maličká priúča :grinning:

skorvi, hádam to nebude trvať večne a raz sa už vyspíme...počítam že ešte tak rok to potrvá :confounded:
21. dec 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany, ja som si vcera robila obocko, ale taku celotelovu starostlivost by som hned prijala.
21. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda aj ja...hlavne masáž chrbtice, lebo už pomaly začínam šetriť na invalidný vozík...celé noci pri nej ležím vykrútená a slečna si dudká...len môj chrbát trpííííí :frowning2: ...a nejakú vírivku a saunu by som hneď uvítala...no vyberieme sa s tatinkom do Rajeckých hneď ako to bude možné :wink:
21. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies tam nejaky dobry hotel ?
21. dec 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehovoriac o nejakej fajnej pedikúre a manikúre...ruky mám ako robotníčka vo fabrike...a masáž tváre a nejaký nový preliv :grinning: :grinning: :grinning: ...sa mi môže len snívať...alebo sa prihlásim do Skvelý deň...len neviem kto by si trúfol celý deň stráviť s Adelkou a zároveň ju aj kojiť :grinning: :grinning: ...možno Čobejka alebo Zuza Hajdu...tá už btw čaká druhé a malá ma 8 mesiacov :wink:
21. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné Afrodita (priamo kúpeľný hotel), ale je dosť drahý a potom Diplomat (veľké chvály som počula, ale tam som nebola, vlastní ho vraj Slota) a bývajú tam dobré akciové ceny na pobyty
21. dec 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bei-ideme -letime 24.12 a vraciame sa 5.1.uz pomaly balim,balim.bea tak my ideme na svk a vy pridte sem k nam :wink: .chcem ist potom do kremnice do wellnesu,potom do besenovej,no uvidime ako nam to vyjde
21. dec 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nahodou niektora cislo do malvika?

to co maju na stranke mi nefunguje.
21. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte cafte... zuza hajdu caka druhe? fiha dako mi unikla bulvarna info :sunglasses:

krpcek mas v IP cisla z mailu na malvika... a ze pozdravujem :wink:
21. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabi ano v juli bude mat druhe baby. :wink:

a dakujem.
21. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok