Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
21. dec 2009

ahojte, tak som tu - nevládzem, som totál vyčerpaná, malý mi dáva zabrať a to všetko okolo vianoc, vybavovačky, nakupy...už mi z toho šibe - akurát som sa dobre vyplakala manželovi do telefonu..... už mám toho fakt dosť niekedy..... ale bytík vyzdobený, balkon tiež, kúpeľna vyprataná, povysávané - okná umyté, všetko prichystané a ja sa cítim taká nepotrebná nejaká - asi depka..... ja som sa len potrebovala vyžalovať..... ešte zajtra nákupy na vianočnú večeru a už bude všetko zariadené...... snáď si cez tie vianoce oddýchnemmmm.
ďakujem pekne že som sa mohla vysťažovať....

petusko
autor
21. dec 2009

ahojte 🙂
mia, mna dnes tiez prepadla nejaka predvianocna depka ci co, ale nastastie to rychlo preslo.
zdobili sme stromcek a pri pohlade na nase prekvapene deti bolo zazu vsetko nepodstatne 😵
petko sa uz aktivne zapojil do zdobenia, Marceli len pozeral a nakoniec sa v choditku priplichtil a zacal nim tak kmasat, ze ho skoro zvalil. tak sme potom riesili, ako zatarasit cestu, aby sa k nemu nedostal 😅
inak stale dost kasle, zajtra by mali byt vysledky vyterov, som zvedava, co povie dr 😒

jankaaa
21. dec 2009

ahojte babulky....
ja som si dnes tiez makla som vsetko poupratovala a teraz ledva zijem asi na mna nieco lezie...dufam ze sa z toho nejak dostanem lebo ma porazi...teraz bol chory maly aj manzo som sa drzala tak dufam ze to bude aj dalej takto..

mia ja mam tiez dost moj drobec ma tiez riadne zamestnava...a fakt ti nezavidim ze si na vsetko sama...

babenky ak tu nahodou uz nedojdem tak vam prajem krasne vianoce...prve vianoce s nasimi drobcekmi...tak si ich uzime..

miavin
21. dec 2009

janka - dík, fakt dnes mám totál depku..... ale to prejde, pohľad na malého boboša mi dodáva silu - a už odratávam hodiny..... fakt tá vianočná atmosféra a na mňa vplýva.....zajtra idem na nákupy a večer sa vyžalujem už konečne mužíkovi..... fakt je toho veľa - obdivujem maminy, čo im tatinovia odchádzajú na celý mesiac preč....

elfi1
21. dec 2009

ahojte zienky zlate a sikovne
idem si sem aj ja troska podepkovat a porozpravat, ako nic nestiham 🙂
ked sme sa konecne ako tak dostali z choroby, tak som ja dostala horucky a beriem teraz antibiotika. uz mi je sice dobre, ale umyvanie okien uz nehrozi ani posledne pobiehanie po obchodoch
budem rada, ked zajtra aspon ako-tak este vyzdobim byt, dobalim darceky, kym mi mama zoberie maleho

nestiham vas ani citat, dufam, ze nic vazne sa neudialo, ze vsetky sa tesite na Vianoce s nasimi drobcami

krpcek
21. dec 2009

ahojte, je tu niekto? stary ma vyhnal od telky, tak tu cmucham. 😅 😀

sabinazv
21. dec 2009

ja som tu, mam ako podmaz Pelisky, ale uz ich viem naspamat 😎

jaj, dnes som bola zaniest to Stavebko... ale chcem vam povedat, ze ake ohromne tlacivo (vy co ste vyplnali, tak viete) pre sporitela , zvyhodneny JUNIOR (cize dieta), ze titul dietata, zamestnanie dietata, mail a cislo uctu, telefon... no akoze to co? 😅
Moj chlop povedal, ze titul moze mat lord, sir a tak podobne... reku jasne, toho mame ako maku na SK ...

Tu prenosnu stolicku som nezohnala nikde... v SC Europa svitla mala nadej, pani vedela (NORMALNE) ze take nieco existuje, ale ze bohuzial mali jednu a ta sa predala... som ju aj do skladu posielala pozriet, ale nesla 😀
Ze v januari mam prist... tsss...

krpcek
21. dec 2009

sabi ja ked som malej uzatvarala poistku, tak tiez tam bolo kopec koloniek a najlepsie boli take, ze ci som za posledny rok pribrala viac ako 10 kg - a to bola otazka pre mna aj malu. . . . tak sme tam dali, ze pocas tehu 11kg. 😀 😀 😀 😀 a este kopec blbosti. ze ci mala, pije, fajci, berie drogy 😀 😀 😀

sabinazv
21. dec 2009

hops, zabudla som si prepnut na Keby bolo keby... to sledujem 😎

no tiez dost dobre tlaciva... su ako mesuge...

krpy a darceky mas pokupene? co si staremu kupila... ja este toho mojho nemam uplne vybaveneho, kedze ma aj tie narodky... 😒

krpcek
21. dec 2009

my sme si kupili novu telku . . .takze uz len take symbolicke. . . spodky, trencle a salonky, co zhanal strasne dlho a ja som ich nahodou objavila.
ja dostanem slnecne okuliare, lebo moje sa mi pokazili a malej som ponakupovala kooopec hraciek. 😀 este zajtra sestre nieco dokupit a mam hotovo. uz len pobalit.

sabinazv
21. dec 2009

hej krpcek, taketo nieco mi velmi vnucovala jedna v BB (bystricanky vedia, na hustaku 😅 ), ale to je latkove, sa neda ani oprat a take neprakticke mi to prislo... ja chcem taku plastovu s pultikom aj a s hrackami... aby som to kedykolvek utrela...

krpcek
21. dec 2009
sabinazv
21. dec 2009

Moj chlop si kupil LCD monitor velky, tam je uz na vianoce vyrieseny, ale na narodky nieco... zajtra musim nieco vymysliet este.. tiez mam take ze spodare, ponozky... to musi byt, ako inak 😀
Ja som chcela novu vetrovku, ale nic som si dnes nevybrala... akoze v Intersporte sa mi jedna pozdavala... aj na spravnom vesiaku ZLAVY bola... ale z 900 na 400 euro zlacnena... tak pardooon, nech si ju nechaju... 😝

sabinazv
21. dec 2009
krpcek
21. dec 2009

http://www.predeti.sk/index.php?idmenu=170
tu nie je nahodou ta co si sem raz davala?

sabinazv
21. dec 2009

odtial som chcela tuto http://www.predeti.sk/index.php?c=detail&id=5404 ale ze 30 dni dodacia lehota... hrozne sluzby toto 😠

krpcek
21. dec 2009

a nemaju ju na sklade?

sabinazv
21. dec 2009

krpcek... ze vahas... jasne, ze nie... tusim ma uz v kazdom netovom obchode poznaju po mene... 😒 😎

krpcek
21. dec 2009

tak to je v prdeli . . .ani na predajni ju nemaju?

idem uz do postele, uz ma muzik volal.

krpcek
21. dec 2009

a nemaju ju nikde?

to je des. . . 😠 😠

sabinazv
21. dec 2009

nie krpcek, nemali to.... co som zistovala, asi to nikto nechce iba ja 😝

dobru noc zelam

krpcek
21. dec 2009

jaaaaj teraz som nasla klokanku, aku mam ja. . .
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/16356 tuto 🙂

zuzik25
22. dec 2009

dobre ranko, asi vestky vypekate a chystate vianoce, ze?

ja uz od rana frcim, kapor uz ma po smrti a troni v mrazaku, este dnes vyzdvihnut fotokalendare a postou by este mali prist darceky a nakupy mam vybavene.
dnes uz zacinam varit, kapustnicu aj sosovicu, nech mam zajtra na praci len salat a 24 chcem mat klud. som sa tak rozhodla. 😀

sabi, to latkove na sedenie vnucovala aj nam, asi to maju ako leziak. mozno pre takych co velmi casto cestuju sa to hodi, ale ja take nekcem.

od vcera je mala uz v sportaku a paci sa jej, a ked je taka nababusena, ani ju tam nevidno.

krpcek
22. dec 2009

ahojte. . . ja ani nepeciem, ani nevarim, ani neupratujem.
na sviatky sice pride svokra, ale moj milovany manzelik mi to oznamil vcera vecer!!!!!! 😠 😠 😠 😠 tak si moze piect sam.

zuzik25
22. dec 2009

krpy, hadam svokra nieco donesie, ja sa od svojej niecoho takeho nedockam. ale aspon mam klud. budeme mat prve vianoce sami ako rodinka a po veceri pridu ostatni rodinni prislusnici.

sabinazv
22. dec 2009

bre ranko vospolok 😉

zuzik25
22. dec 2009

sabi, dobre aj tebe. 😎

beadz
22. dec 2009

ahojte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre