• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
ahojte...
bei.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nadherne malinke babulko.....juj...to aj nase take boli????kedy??? :sweat_smile:
30. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik veru, pride mi to tak daaaaaavno.
30. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhej-predlhej dobe sa ozyvam.

male mi zaberaju vsetok cas, ale stoji to za to :dizzy_face:

Idem sa chvalit: Terezi ma 6 zubkov, Danieli zatial len 2, obe zacinaju lozit, vsetko strkaju do pusy, najlepsie hracky su mobil, ovladace, papuce a nase zablatene topanky :confounded: :grinning:

a zajtra maju 9 mesiacov :slight_smile:
ten cas tak strasne leti, clovek si to neuvedomuje, pokial nema deti... :sweat_smile:
30. dec 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, tak veseleho Silvestra, ziadnu "opicu" na Novy rok, a po cely buduci rok, den co den usmievave ranko, krasny den, pohodovy vecer a vasnivu noc prajem.
o rok sa ozvem :wink:
30. dec 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

aj ja chcem take male bejby. :slight_smile: my sme boli v nedelu s kamosmi vonku, co maju trojmesacneho drobca a prislo mi to tak strasne davno. ja chcem zase take malilinke babatenko. :slight_smile: musim malej krstnu nahovorit, aby si uz obstarali aj oni takeho maleho prdocha. :grinning:

no a este pochvalim nasu krpanu - zacala chodit. ked jej dame ruky tak to futasi a uz sa zacina jednej ruky pustat. kam pride, tak hned stoji.

inak budete vsetky na silvestra doma? nas tolko kamosou volalo prec, ale nechcem nechat malu samu s mamou, ked neviem ako to zvladne ten rachot.

ozaj bei a ty kedy ides na dalsie baby?
31. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
vsetkym dnes oslavujucim 9 mesiacov blahozelame :slight_smile:
aj k chodeniu krpy, nas lemrosko sa zatial na chodenie vooobec nechyta, ledva sa plazi :sweat_smile: :grinning:
a veru je to uz davno, co sme mali malicke babatka :frowning2:
ja som cez vianoce spominala ako takto pred rokom mi dr. nariadil prisny kludovy rezim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my uz len oddychujeme, ja som upiekla slanicky, manzo navaril kapustnicu, tak uz budemem len vegetit a mlsat.

:slight_smile: prajeme veseleho Silvestra a uspesny start do noveho roka! :slight_smile:
31. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, veselého SIilvestra a krásny a šťastný vstup do nového roka...lásku, zdravie a šťastie...pokoj a pohodu v rodine a nejaké tie euríky v peňaženke prajeme...
31. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobre do Noveho roku a hlavne veeeeeeeeeeeeela zdravíčka všetkým aprílovčatkám!!!! :slight_smile:

Dnes sme boli u dr.Noc bola-vlastne ani nebola-nespali sme.Hrozný kašel+hrozné soplíky.Na nervy.
A potom neviem,na čo ju kojím,ked aj tak je chorá :frowning2:

Tak máme kvapky do nosa,sirup na kašel a mám jej dať vodu z cibule a medu :stuck_out_tongue_closed_eyes: +calcium.Ten mi ale v lekárni odmietli predať,lebo vraj mi to malá neprehltne :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Ako keby tu cibulu z medom hej. :angry: )
31. dec 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým maminám a aprílovým drobcom prajem VESELÉHO SILVESTRA A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2010!
31. dec 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasneho Silvestra a uspesny start do noveho roka 2010 vam prajeme spolu s Emmkou. Vela zdravia, stastia a usmevov nasich dorbcekov, nech nam robia len a len radost.
Uz mame nachystane papanie, este ideme po starku a uz len papucova kultura pri TV.
31. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby,prajem vsetko naj do noveho roka.aj ja pochvalim elaiu,ze urobila prvy krok bez pomoci-sama.drzala sa stolika a pustila sa a pristupila k manzovy.stat uz stoji sama,chodenie je len pomocou jednou rucky,druhou ju nemozem ani nahodou drzat.je strasne sikovna-po maminke
31. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu.

happy new year !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zela sabi s dankom :wink:
31. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky veseleho silvestra a stastny novy rok a hlavne veeeeela zdravicka vsetkym
31. dec 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym detickam a mamickam zelam vsetko naj do noveho roku 2010...vela zdravia, stasticka a lasky
31. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aprílačatká, prajeme pokojnú silvestrovskú nôcku a v roku 2010 samé šťastné, usmievavé dníčky a veľa radosti a zdravíčka praje Timko s rodičmi :slight_smile:
31. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Vsetky vas vitam v Novom roku 2010 a zo srdca vam, vasim deturencom a rodinam prajem, aby bol tento rok stastny, uspesny a najma vesely :slight_smile: :wink: Petra a Alexej :slight_smile:
1. jan 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 druhov syra, 4 druhy šunky, 20 vajec natvrdo, trochu chrenu, horčice, k tomu chleba celého, aby bolo v Novom roku hojnosti všetkého.
1. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte som k včerajšiemu prianiu zabudla dodať, že držíme palce všetkým, ktoré sa tento rok rozhodnú pre ďalšie bábetko... :wink:
1. jan 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si sama pripila o pol noci, lebo manžela chudáka odvalilo už po jedenástej a maličká pri mne spala výnimočne v obývačke pri TV, lebo v spálni sa budila kvôli petardám...o polnoci som si vypočula hymnu, dala deci vína, v duchu mojim miláčikom zapriala hlavne zdravíčko a išla som si s Adelkou ľahnúť...no a tá dnes vstávala o 6:00, čo sa nestalo ani neviem kedy naposledy...som myslela, že umriem hneď na Nový rok :confounded: ...teraz spinká a ja mám ísť žehliť a variť, ale hnijem na gauči a kurírujem mužíčka :wink:
1. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, miminká prajeme Vám všetko dobre do roku 2010. veľmi veľa zdravia, šťastia, lásky, aby sme boli spokojné a šťastné.
a aby sa nám podarilo tento rok aj druhé miminko :grinning:
1. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule. tak ako ste prezili polnoc ? simon nastastie celu prespinkal. som sa hrozne divila, lebo tu strielali snad do pol 2.
my sme s muzikom stali o polnoci na balkone s dvoma prskavkami ako taki chudobni pribuzni, zobraci :grinning:
a este raz zelam z najlepsieho to najlepsie :dizzy_face:
1. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, vsetkym prajem stastny novy rok...

Bea, maly sa zobudil 23,55 a bol hore do 1,30 :frowning2: ale bola sranda, zobrali sme ho pred branu, ale dlho sme tam neboli, lebo sa bal, ani sa necudujem...
1. jan 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRASNY NOVY ROK VSETKYM BABATKAM, ICH MAMINKAM A RODINKAM PRAJEME AJ MY!!! :slight_smile:
1. jan 2010 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak my máme zase pekne video zo včera na kamere,ako zápasí a piští so šampusom v ruke. :grinning:

Inak pekne hajala až do 23:45 a potom som odpochodovala na WC s holou cicou malu tíšiť a uspávať.Po pol hodine sa mi to podarilo,takže muž si somnou štrngol na hajzlíku.Musela som byť tam,kedže všade bolo počuť delobuchy.(nieže by jej vadili,práve naopak-ale istota je gulomet :grinning: )
Ešte včera krásne preglgla sirupček,aj cibulu( :stuck_out_tongue_closed_eyes: )a dnes to nijako nejde :angry: Už vie,ako na nás a vypluje všetko.
Kašel je stále hrozný a soplíky.Spala na šikmom matraci a hlavičku mala vyvrátenu,akoby robila mostík-no užastný pohlad-chudiatko.
1. jan 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky a deticky
zelame vam vsetkym s dominikom vsetko naj naj v novom roku, zdravie, lasku a pohodicku

my sme boli vcera sami traja a ja som o desiatej isla spat k domcovi. pol noc sme prespali :grinning:

Dominik lozi po styroch jedna radost - frnk brnk a uz je na opacnej strane. aj sa pri vsetkom stavia, ale my nemame ani choditko a vsetky babky, tetky a pod maju zakazene drzat ho za ruky a snazit sa s nim chodit. aj my ho len pridrzime obcas ked stoji, ale ziadne krociky. nepotrebujeme neskor riesit problemy s bedrovymi klbami,alebo celkovo nozkami.
dietatko by sa samo malo postavit a samo pomalicky vykracovat popri nabytku a pod.
takze este mame cas
1. jan 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky no my sa modlime aby sme nedostali ovcie kiahne.....
1. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny novy rok micuse.
Hlavne nech sme vsetci zdravy, to je najdolezitejsie. :wink:

Terezka polnoc prespala, dokonca spala lepsie ako inokedy. isla spinkat o poldesiatej a zobudila sa o siestej rano.
dostala papat a spinkali sme do stvrt na desat.

jedine co ma stve je ze ta pipinka sa jej dnes prudko zhorsila nedovoli mi ju ani kuknut tak ju boli :frowning2: neviem co mam robit. :unamused: umyvame repikom, vetrame ritku. snad vydrzime do pondelka.
1. jan 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankaaa a kto ma ovcie kiahne?
1. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piki sesterkina mala...boli u nas ona este nevedela ze ma az vecer nam volala ze objavila vyrazky .....
1. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,...

janka cim skor maju deticky kiahne tym lepise...neboj sa aj ked bude mat aspon to budete mat rychlo za sebou...

piki...a co mate s pisulkou???
1. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok