• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
Je jasne Aine,že to budenie nieje o hlade , ale o pomojkaní :grinning: Poznáme to.Uf :unamused: :wink:
K fotkám,že dík :sweat_smile:
2. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá vaša fotka (u tety a uja je taká sranda) je suprová! :grinning: Málokedy sa podarí niečo také roztomilé odfotiť. :grinning:
2. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky neviete akoby som toho mojho drobca naucila zaspavat skor ako o 00,00-1,00 v noci?
2. jan 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skovi-mne malá síce zaspí o 21:00 ale o pol noci je zase hore a niekedy aj 1,5 hodiny :frowning2: Tiež sa mi pokazila cez sviatky :frowning2: Zato ráno od 6 do 9 spí na ockovi a už jej ani moj cecok nechýba. :angry: To sa naučila teraz,ked je muž doma a ešte nejde do roboty :angry: Všetko si posunula :unamused:
2. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skovi a ráno do kedy hajá?
2. jan 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už mi prišli snehuliaci domov :slight_smile:
2. jan 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som tu opat, ako sa mavate? nam asi uz pojdu prve 2 spodne zubky,lyzicka cinkla :grinning: , a ozaj prave vcera som po dlhej dobe uz aj ja dostala ,,navstevu,, :unamused:
2. jan 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky no mne zaspi ako som pisala a potom je hore kazdu necelu hodinu a to trva tak do 9 rana.
2. jan 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak moji dvaja su v cukrárni oproti,lebo sa tu strhla metelica a nedá sa prejsť domov.Radčej chvílu počkaju,predsa len ked je mala chorá.Dokina vravela,že môžme chodiť von,len nie do fujavici a vetra.A zrazu sa rozfukalo :frowning2:
Anib-to ja mávam od pôrodu pravidelne "návštevy" a riadne dlhe a silne :angry: Len sa to zhoršilo a nie zlepšilo-ako mnohí tvrdia že po pôrode...sa to zlepší atd....Prd makový! :angry:
2. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ciky a skorvi, no to si ma nepotesila, som zvedava,ako to bude u mna, mala zatial mliecko papa, u nas aj tuto noc asi 3x mliecko papala, a cez den kojim 1-2x doob, potom desiata - ovocie,vyziva, obed tak 250-300ml zelenina+masko a pooob az do vecera zas mm, takze kojim asi este tak 8x
2. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm Skovi,tak to máte ako my a musíme len dufať,že sa to zlepší.Už som pár vecí skisila,ale nič nezaberá.Vlastne posledné 2 dni sa mi zdá,že celkom dobre jej mohol trošku zvýšený matrac pod hlavičkou.Robím to skrz soplíky,ale asi sa jej aj lepšie leží.Zrejme neznáša rovinu.Skuste to aj vy.
2. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,kolko vam isli zubky, tie prve,ked uz boli naznaky,ze pojdu? teda,u nas ich uz trosku vidno, aj citit,ze sa prerezavaju
2. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anib-ten obedík 250-300ml máte super.Mne zje maximálne 100ml.Viac nie.
2. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám ich ešte nevidno vôbec.Len dasná su hrubšie a opuchnute.Ale zubček veškerý žádný :grinning:
2. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a povedzte mi,ako šerblíkujete? Ja ju tam posadím a v momente je dolu z neho a dáva si ho na hlavu.Za toho pána tam sedieť :grinning:
2. jan 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju este neucila na nocnik, mozno skusim,ale neskor,niekde som citala,ze vraj naj obdobie je medzi 18 a viac mesiacom,tak neviem
2. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anib, nam ked isli spodne tak sa mu na dasnach urobila taka ciarka a z tej potom vysli zubky.ale mal to tam take cervene...
teraz tieto horne, ma take bordove dasna a uplne opuchnute, ziadna ciarka dasna su zacelene :slight_smile: .a je nervozny.

ciky, my sme este neserblikovali ale zajtra skusime, moj maly neobsedi ani na zemi, a to mu mozem ukazovat vselico, tak si to neviem na nocniku predstavit.
A ten matrac si ako zvysila?
2. jan 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,idem schrupnut,mala tiez spi,tak zatial pa
2. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skovi dala som na jednu stranu (na tu,kde má hlavičku) pod matrac 2 plyšáky :sweat_smile: Ine mi nenapadlo.Má to taký 20-možno 30% uhol.Vela nie,lebo sa potom stáča tak,že má vytočený krk dozadu.No užastný pohlad.Tak len kusok zvýšik,aby bol matrac mierne šikmo hore.
2. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlastne leží na rovnom,len mierne dohora. :wink:
2. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja si myslím,že šerblíkovať budeme neskôr.Aj neterka tak začala a bolo to v pohode.Po roku. Teraz nemá dievčatko moje trpezlivosť :sweat_smile: a je to pekne "nudné" pre nu :sweat_smile:
2. jan 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky aj ja si myslim ze je na to skoro,,serblikovanie,,aspon pre take zvedavejsie deti ako je moj Simon. :wink:
2. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru Skovi.Niekomu je to akurát teraz učiť a niekomu nie.Detičky su rozmanite a každe ine.Inak maju chute,záluby a podobne.A to je skvelé na nich :sweat_smile: Každe jedno prekvapí niečim iným-svojským,jedinečným. :wink:
2. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je fajn,ked sa chvílu sleduju a nenutia do ničoho "knižkoveho".Sami si zavelia,kedy je čas,sedkať,vstať,rozprávať...a potom už občas rodič pomôže v tom,v čom ho vidí šťastne........či už v kreslení,tancovaní a iných pre nich vybraných koníčkoch.
2. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Napríklad synovec stále rozpráva a vie pekne počítať a naspamäť dlhé básničky.Neter v jeho veku vela nenarozpráva,knižky idu bokom,ale nádherne maluje.
A tak je to s každým dieťatkom...
2. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme včera naobed dobrali atb a večer zase horúčka 39C...na porazenie...tak som jej ju celú noc zrážala a ráno zase na pohotovosť...už sme tam ako doma :frowning2: ...poslali nás aj na ušné, našli nejaký slabý zápal, ale už nám nedali atb, len na zrážanie teploty Nurofen, Pamycon do ušiek a nošteka a calciový sirup a v pondelok zase k našej dr. na odbery aj s močom...no teším sa, po týždni liečby sa to zase opakuje :frowning2: ...tak sme vykročili do nového roka s chorobou :unamused:
2. jan 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak aj ja prajem všetko dobre do noveho roku a nech sa podaria rovnako podarene deturence ako už máme teda aj my sa budeme snažiť o druhe tak koncom roka a ako krpy by som chcela byť cez leto tehu :wink:

a k tym prikrmom a kojeniu tak aj my mame desiatu ovocie, obed zeleninku +mäsko, a večer kaša alebo milačik alebo vyživka podľa toho čo jej zachuti lebo v poslednom čase kaše nechce no a medzi tym kojim rano, okolo 10 pred spanim poobede ked je nervozna a večer pred spaním no a v noci sa tiež ešte par krat zobudi a pyta si
2. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem krasne za povzbudenie :slight_smile:

jakubko je tiez nejaky nervozny a dnes bol aj placlivy vobec mi skoro nespal cez den budi sa s placom tak neviem ci to budu zubky lebo ma vkuse ruky v puse aj neskutocne slinta alebo potom neviem

my mame zatial 4zubky aj to vsetky dole...nechapem....a horne zatial ziadne
2. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...docitala som vas...dakujem za komentare k nasim foto...popozerala som aj ja albumceky nasich nadhernych aprilovciatok... :dizzy_face:
aj ja mam po porode silnejsiu mrchu... :angry: a trva 7 dni... :angry: sice je to len 2. po porode...a predstavte si meskala mi 8 dni...uz som si robila aj tehu test... :grinning: ja som taka panikarka...ale nastastie nist...my sa tento rok nechystame na baby...no nechystame sa este ani na dalsi a dalsi... :grinning: ale co nie je, moze byt...staci vasnivejsia chvila a ups..nechceme este, ale ja nehovorim nikdy, radsej... :grinning:
vsetkym co planuju, drzim palce silno...hlavne nech ste zdravucki... :wink:
a vsetkym choranikom rychle uzdravenie...
2. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez nemame este zubok a na nocniku posedi pekne...uz sa aj parkrat don vykakala... :sweat_smile:
a my prikrmujeme zatial 2-krat a do 9.mesiaca tak planujem...na obedik ma zeleninku, masko, stake nieco obmiename a na olovrant ma ovocie, asi 2. den davam cerstve, doteraz papala vyzivky...a kojime tiez cca 8 a viac krat za den...ale nevadi mi to...je to take krasne...len nasa chvila...juj... :dizzy_face: a ako si uz vie pytat cicu...sarpe mi vo vystrihu a mrnci...a mliaska... :dizzy_face: a pyta mama am, mamam-ham... inak uz ked ju tak chvalim...vie ukazat, aka velka vyrastie, mava s ruckou na pa pa...a dava take sladke bozteky...ked si pytame...
2. jan 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok