Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
12. jún 2009

jej nina, tak to pekne drobec spi.. vy ste uz veliki ale, my sme o mesiac mladsi 😉

ninnaricci
12. jún 2009

...síce niekedy sa tak okolo 1-2hej prehadzuje ale pokolíšem ho v kolíske a spinká ďalej...som zvedavá čo budem robiť...keď prejdeme do postielky... 😉

zuul
12. jún 2009

ahojte mamičky.

júj ninka sa teším na to obdobie. my ste teraz žrútko.
ale musím ho pochváliť, že dopapáme tak o 20,00 a potom ho položím do postielky, pustím uspávanky a prídem pozrieť o 30min a už spinká 😀

dievčatá čo samé šoférujete mávate drobcov a sedačke vo vajci?

jana_pk
12. jún 2009

Zuul a dáš tip na tie uspávanky... mňa už nebaví spievať tie 4 ľudové pesničky čo poznám dookola 😅

zuul
12. jún 2009

janka ja som kúpila http://www.predeti.sk/?idmenu=719 dolu uspávanky do postielky. veľmi pekne naspievané, potichúčku a pekné pesničky. 😀

zuul
12. jún 2009

jani a nepočula o plávaní s bábätkami u Vás v PK?

romanakatka
12. jún 2009

ahoj kočky, pozerám že stále riešime to isté... včera sme sa s manžom bavili o druhom... pritom sme boli presvedčení, že jedno bude stačiť... a hlavne muž až som v šoku keď zahlásil, že by bral... no samo, že nechcem hneď lebo pri našom krpcovi si to neviem predstaviť a asi by sme to nezvládli... no možno neskôr skúsime ešte tú sestričku ... 😉

Lindi... s tým prikladaním... tiež som to zažila a vôbec mi to nepomohlo... malý sa nakoniec tak nafixoval na prsník, že teraz bez neho ani nezaspí, cumel odmieta, takže som dudlíkom ja 😖 a aj tak prikrmujeme...

zuul
12. jún 2009

čo sa tými miminiek. môj zahlásil, že on by prijal aj 3 deti 😀
je beriem anti teraz, tak potom keď bude mať Miško 2roky už by sme mohli byť tehu 😀 to bude tak akurát 😵

romanakatka
12. jún 2009

chlapov som vyslala von tak sa idem torochen učiť, lebo tú poslednú skúšku som nezvládla ☹ malý bol taký zlý, že som sa nestihla do toho ani mrknúť, tak dúfam, že opravák zvládnem a budem mať konečne prázdniny 🙄

zuul
12. jún 2009

romi držím palce. náš zlatých chlapov keď sa išli vyvenčiť 😉

zanulienka
12. jún 2009

vratili sme sa z poradne,mala ma 5750 gr-buchta je to.dostala aj ockovanie do obidvoch noziciek,takze bude este viac mrzuta-tesim sa ☹

jana_pk
12. jún 2009

Zuul diky - hneď si to CD kúpim - šak nech malá vie, že spev je niečo iné ako jej ja predvádzam 😀 😀
O plávaní som nepočula, ale zistím od mamičiek vonku. Tiež nad niečim takým rozmýšlam, lebo malá miluje vodu... čo už robí potom keď treba ísť spať je však iná vec 😉

pikino
12. jún 2009

cafte micky.

my sme dnes spali tak nijak ale dalo sa.skoda len ze rano sa jej uz nescelo spat.

sranda ako ty chlapi scu dalsie deti, to bude tym ze ich vidia akurat tak hodinku pred spanim. 😀

sabinazv
12. jún 2009

jani, ja brusim po nete a stahujem nejake uspavanky... staci dat do googla uspavanku na stiahnutie 😉

zanulienka
12. jún 2009

ja mam na spievanie SVOKRU,ona zacne spievat ako otvori nase dvere a prestane ked nanu uz moj muz skrikne

luca33
12. jún 2009

Ahojte, ja mam to plavanie rovno pod nosom. Takze sa tam chystam. Beru deticky od 3 mesiacov. Prikladam linku, mozete popozerat 🙂
http://www.moko.sk/

luca33
12. jún 2009

aj ten moj chcel este jedno babo. Chcel by syna 🙂 Ale ta nasa mala je tu hodinu pred spanim co ju vidi taka hnusna, ze to zatial odlozil 🙂

pikino
12. jún 2009

no moj hvori ze maminka je na to aby sa starala a tatinko je na hranie.
on ked sa snou hra tak sa rehoce krpata ako nepricetna. 😀

kaitka
12. jún 2009

ahojte)
my pojdeme plavat sem
www.zabiatko.sk
sesternica tam chodi s malym a paci sa im tam
no uvidime)

kaitka
12. jún 2009

piki,,neni to uuzasne,ked sa tam smejkaju?🙂))
nasa je velky smejo,,,casto sa smeje,,
ked sa k nej ktokolvek prihovori az jej dasienka vidno 😅

kaitka
12. jún 2009

no aj my sme na tom tak par dni ako ninna)
malinku okupeme okolo 8mej,,nakrmim ju okolo 9tej a ulozime spinkat,,potom sa budime okolo 5tej rano
ale stale cakam kedy ma zobudi aj v noci))) moc sa nato nespolieham ,,ze to takto dlho vydrzi
no potesilo by ma to 🙂
pripravena som na cokolvek))
a k tomu dalsiemu miminku,,no mne by nevadilo aj dalsie,,,aale ovela neskor,,ani mojm u drahemu
on sa z nej strasne vytesuje,,,je z nej uneseny))
kupeme ,,prezliekame,,papame spolu,,teda ak nieje v robote) mozem mu ju v klude nechat aj na dlhsie
uvidime casom,,,zatial nam vela neplakavala,tak nemal mat preco pocit,,ze dalsie ani bohovi)))

zuzik25
12. jún 2009

ahojte!
bei, beriem ten ricinus communis 5ch, ale niekomu pomoze niekomu nie, mne zatial pomaha.
konecne mi dnes vybrali stehy z brucha, o mesiac mozem pomaly zacat cvicit. a dietovat este 3 tyzdne a postupne papat hustejsie jedla.
nasa mala vcera uplne vystavena, kedze cele poobedie nespala, zaspala o 20:00 bez placu a kriku a vstala az na papanie o 2:30 a potom si zas pospinkala od 2:45 do 7:00. a ja nechapem ale ked jej cistim tie uska pri nausnici, ona vobec neplace. 😕 zeby ju to nebolelo?
aj my sme sa uz bavili o druhom babu, ale sme to akosi nedoriesili. ja by som si to predstavovala, ze by bol max. rozdiel 2 roky, lebo dlho ma MD zas nechcem byt (teda 6 rokov urcite nie). anti este neberiem skrz operacie.

macikjm
12. jún 2009

zuul, kolko stoji taka antikoncepcia pre dojciace matky???lebo tam sa dava ina ako bezne...ine hormony...ja tiez rozmyslam...chystam sa na kontrolu po sestonedeli, tento tyzden sme mali perny, tak buduci dufam uz...a nechceme dalsie babo...sice plne dojcim, ale ja som taky neveriaci tomas...a ine antisposoby sa nam nepacia...

zuzik25
12. jún 2009

macik, mne doky odporucal dat vnutromaternicove teliesko kedze dojcim, ze naco dopovat babo chemiou, aj tak ide cast do mlieka. a spominal nieco okolo 35 eur.

majka_dk
12. jún 2009

macikjm - ja ma cerazette a stoji 27.18 euro u nas v lekarni, ale my tu mame celkom drahu lekaren

pikino
12. jún 2009

ja nad dalsim babom este vobec neuvazujem. mne jedno uplne staci.
a lekar mi aj tak odporucil dalsie az o tri roky. takze dovtedy mozem este desatkrat zmenit nazor.

zuzik25
12. jún 2009

pridala som nove fotky. 😀

pikino
12. jún 2009

hihi ako sa skeri 😀 .

anib
12. jún 2009

Baby, tie, co odsavate, ako sa presne volaju tie sacky do mraznicky na uskladnenie mliecka, asi piki to pisala, prosim , napis cenu aj presny nazov a pocet ks,lebo u nas to v lekarni nemaju, len avent pohariky a ze by to mohli objednat.

beadz
12. jún 2009

ahojte bambulky.
zuzik, krasny ksichtik 😉
a ake davkovanie tam je ?
u nas je debata o druhom dietati na dennom poriadku. silou mocou chce moj drahy dievcatko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre