Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
6. jan 2010

ahojte!

skorvi - dik za pochvalu za Alexika... 🙂 ale vsetky nase deticky su taaaaaaaak velmi krasne!!! 😵

janka - no s tym pretacanim a lozenim je to pri spanku hrozne a my mame pri posteli postielku a uz je frajer, lebo sa vie ku nej postavit, tak nerobi nic ine, len sa stavia k postielke a pusti sa na zadok, ... 😀

mia - do polroka treba o to poziadat a vyplatia ti to spatne, ale mozes uz aj teraz - netreba ziadne tlacivo, len napisat vlastnu ziadost a zvysenie RP, odniest na SP a tam potom este podpisat nejake cestne prehlasenie - myslim, ze nany to sem pisala... 😉

nany100
6. jan 2010

mia, opravím korelku, nie na SP, ale na UPSVaR...rodičák dostávame odtiaľ 😉 ...platí to od januára, čiže vo februári príde už zvýšený...u nás si asi vyrobili tlačivá, tak ho len vyplním a zanesiem a to je všetko

nany100
6. jan 2010

no a keď som už tu, tak sa zase posťažujem...ako som minule písala, že už máme lepší spánok, tak trt makový...malá si to asi prečítala a povedala si, že veď ona mi ukáže...babyyyyy, ja už meliem z posledného...som rozbitá ako čínske hračky...ako som si k nej večer ľahla, v jednom kuse revala, podudkala, odtiahla sa, otočila a vzápätí začala revať...asi tri hodiny toto vyvádzala...som si poplakala aj pozúrila, ale nič nepomohlo...zbláznim sa z toho ☹ ...vôbec som nespala a to už trvá pár nocí po sebe 😖

skorvankova
6. jan 2010

Ahoj kočky...
Tak nasa noc ako vzdy na ....., ale uz som si zvykla.
Inak dnes som mu pozerala tie horne dasna a uz to ma len tak na krajicku, takze zajtra budeme mat asi o zubok viac 🙂
Vsak to aj citim ze mu ide, stale je len na rukach ani, pavuk, ani postielka, ani sane, a ani kocik normalne sa tak zatne ze nie a nie posadit sa cely ohne a place...

cikyta
6. jan 2010

Nany-pevne nervyčky.Nič netrvá večne-len si to opakuj.
Boli sme v tescu teraz.Máme pre Sisi kopec handričiek na jar.Môže sa už aj vydávať-výbava ako svet.
V tescu zaspala mužovi na rukách a teraz ešte furt spí v postielke.Ved ked otvorí očká a zistí,že je v postielke,tak zošalie 😀 Naša postielka totiž asi hryzie 😀

skorvankova
6. jan 2010

ciky, moj cez den v postielke spi normalne...niekedy sa mu podari aj 2,5 hod ale v noci vobec, akoby som ho polozila na klince, hned mrnci.
nany, presne viem ako sa citis, moja musime to vydrzat, raz to skonci....dufam. 😉

tica
6. jan 2010

ahojte dlho som tu nebola ale máme problém... malému sa režú zubky a teraz mi začal teplotovať a je strašne unavený len spať chce a v kuse murčí ani jesť nechce ... a ja neviem ako mu mám pomocť... cez noc sa mu prerezal jeden horný zúbok a už sa mu tlačia ďalšie dva ... poraďte kto tým už prešiel ako ste pomohli vaším dorbcom? čo ste im dávali? čipky,parealeny alebo niečo iné? teplotovyli ste aj vy? ďakujem za odpovede...

korelka
6. jan 2010

tica - my sme davali Nurofen baby, sirupcek, a ten nam hrozne pomohol, aj ked pri tom poslednom 8. zube teraz nepomahalo nic... ale ten Nurofen bol pre nas fakt super 😉

adya01
6. jan 2010

tica, nam tiez dr. odporucila nurofen - aj preventivne, ale nedavala som nic a uz mame 8 zubkov a vlastne ani nevieme ako vysli...len strasne rychlo, v priebehu 2 mesiacov

miavin
6. jan 2010

ahojte
korelka - nany - ďakujem pekne za info, aspoň niečo jednoduché 😀

miavin
7. jan 2010

ahojte - tak už sme sami, pridala som nejaké foto

baska19
7. jan 2010

mirka ahoj pozerám že aj vy máte vláčik taky ako sme dostali my z čiech 😀

a včera nam vysiel druhy zubok a boli sme prvy krat plavať to bolo radosti v Tatranskej Lomnici maju v jednom hoteli fajny bazen s 38 stupnovou vodou tak to ako v takej velkej vani 😀

miavin
7. jan 2010

ahoj Baši - ako sa máte? ako ste sviatkovali? kedy ideme sánkovať??? 😀

baska19
7. jan 2010

príd tu ku nám my tu máme rovno kopec a sane tiež mama tak môžme 😀

sviatkovali sme s teplotami ale potom konečne vyšiel zubok 28. tak už bolo lepšie a tym že kojim a pila som kofolu tak som jej spravila problemy aj s bruškom takže tak všetko naraz ale už je ok 🙂

miavin
7. jan 2010

júj tak aj vy ste už zubatý? to je super, nám vyšli pekne zúbky, len nervičky boli, ale bez teplôt - no ja sa asi s malým pôjdem prejsť v sánkách - aj včera sme boli - u našich v pp - a krásne zabubal na vzduchu..... 😀

baska19
7. jan 2010

mne v saniach asi nezaspí ale aspoň sa môžme povoziť a domov to od nás máte z kopca 😉

jankaaa
7. jan 2010

babenky pomooooc ja uz som zufala....ja uz nevladzem uz som chronicky nevyspata nervy mam na dranc...a to uspravanie...ja uz nemozem uz nevladzem....teraz som ho dala do postielky lebo ma uz maximalne vytaca keby ste videli ake ja mam nervy....a miesto toho aby spal tak nic nerobi len si sada na styri stava....

miavin
7. jan 2010

jani - kľud, Jakubko je asi moc aktívny - a keď Ti nespí, tak čo robí? plače?..... a v noci ako bubá?
baši - no môžme sa ísť prejsť - mne malý o chvíľu vstane - potom okolo 12-tej bude papať a niekedy poobede? ako bubáte vy?

baska19
7. jan 2010

no mne bude asi tiež tak okolo 12 papať takže potom môžme okolo jednej alebo kedy pridete teraz ešte možno pred obedom si zdriemne a momentálne mám tu kopec papierov okolo seba lebo stoji pri stole a vyhadzuje 😀

baska19
7. jan 2010

jankaa len ty sa musíš ukľudniť a možno to pomôže aj malemu neboli ho bruško alebo nehryzie všetko mne mala vyvadzala ked jej išli zuby to sme tiež nevedeli čo sa robí a potom ešte ju bolelo bruško tak po kvapkach Sab simplex sa ukľudnila a zaspala len musiš prisť na to čo mu chyba a uvidiš bude to ok
veľa trpezlivosti prajem predýchaj to nejak 😉

miavin
7. jan 2010

no pekne - hrnie sa do papierovačiek od mala? 😀 - no Baši - pošlem Ti sms-ku keď sa budeme chystať a dohodneme sa, hej?

jankaaa
7. jan 2010

mia je hore od pol siedmej uz nic nerobil len si suchal ocka proste vidim na nom ze je unaveny no ale posledne styri dni mame problem so zaspavanim ani nahodou ho nemozem dat do postielky strasne place a zaspi mi len tak ze ho drzim a on si zlozi hlavicku na plece...ja neviem co sa s nim deje ci mu idu zubky ci to ma tu uzkost co zvyknu mat osemmesacne babätka...a vecer je to to iste a vkuse sa budi odkedy si vie sadnut tak len sada nevie sa ulozit ....no proste hroza...

baska19
7. jan 2010

ok Mirka😉

jankaaa
7. jan 2010

dik babenky nechala som ho v postielke trocha sa ukludnila potom som ho vybozkala a uspala na rukach ako vzdy som zvedava ako dlho..idem aj ja zalahnut troska...

miavin
7. jan 2010

jani - držím palčeky - ono to môže byť tá úzkosť, náš nemá problém so zaspávaním, ale minule sme tiež dva dni mali mojkacie - a plačúce, asi aj zúbky a všetko dokopy..... takže len pevné nervy 😉

miavin
7. jan 2010

a ešte foto z prvej sánkovačky

bambina
7. jan 2010

ahojte dievcence.
joj, tak mi chybate, ale nic nestiham.
Simonka je o nervy, momentalne sa jej absolutne nikto nepaci, ani otec a v jednom kuse chce byt na mojich rukach. aj pri uspavani alebo v noci by bola najradsej s prsnikom v ustach. ked si myslim, ze uz spi a opatrne vytiahnem prsnik von spusti rev o dusu a tak cucame dalej. niekedy uz ozaj nevladzem. ked ju chce zabavit svokra alebo manzel stale sa obzera kde som a akonahnle zmiznem z dohladu plac.
papanie nic moc, len mlieko by pila.
a ked mam chvilinku tak sa ucim. pomooooooc

bambina
7. jan 2010

mia, zlatunky drobec

bambina
7. jan 2010

ako citam, vsetky bojujeme. aspon v tom nie som sama

ni.kolet
7. jan 2010

Ahojte. Ja som dnes neviem po akej dlhej dobe vstala skôr ako malý. 😕 😅 🙂 Takže vyspatá. 🙂
Naše foto si môžete pozrieť tuto.
http://www.facebook.com/album.php?aid=12575&id=...

A mne malý ide len dozadu ako rak. Dopredu sa mu nechce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre