• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

20. decembra 2011 
joooj, a zabudla som dopisat sabi, ze nechudni. si super taka aka si.
20. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, nie som, ... ale budem :wink:

akoze toto nie je dieta, len sa kontrolujem... jem vela ovocia, zeleniny... snazim sa dodrziavat acidobazicku rovnovahu - teda jest viac zasadotvornych potravin a tak... jedno s druhym, tam je spojenych viac veci, nielen chudnutie :slight_smile:

bru noc :sunglasses:
20. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, ako sa mavate?
Sabi aj vy chcete stavať? my už máme platnu hotovú a zvyšok dúfam začneme stavať od marca
20. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sandori, davno si nebola :wink:

jej uz mate platnu? my este ani pozemok nemame ... a aky domcek mate vybraty?
20. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, dnes nikoho nikde?

sme boli vcera v poradni, mame 8860 g a 72 cm. za mesiac a pol pribrala 160 g, co sa mi zda malo, ale dokyna nemala namietky, sak ked sa neustale mala hybe, neposedi ani na chvilku a co fsetko poje, maly zrutko, tak sa jej to asi nema kedy usadit.

bei, aj my sme vyberali dofcu, Grecko v juni, ale tie ceny, no nevim ci nakoniec nepojdeme smer Chorvatsko alebo Taliansko autom. Bo fsetky evrace teraz vrazame do domu.

sabi, mne uz pojem mäso a sladke lezie na nervy a kruti sa mi zaludok, vcera som spravila taky nakup zeleniny, sa mi normalne ziadalo nieco ine ako masove.
21. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzik, ja som tu... som vyobliekala mladeho, ze ideme vonku, predtym reku mu dam cucnut...a on mi zaspal... tak ho strazim :sweat_smile:

ano ano, aj mne chybala zelenina... aj ovocie dlavim, robi mi to dobre na zazivanie hlavne...
21. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte. ja som prave ulozila malu, tak mam sekundu cas. u nas krasne snezi, tak pojdeme asi len poobede na chvilu von.

aj ja som vcera uz zacala riesit dovcu - od stvrtka je v inchebe cestovna vystava, tak mozno pojdem tam pozret a potom vyberieme. cez leto chceme ist do grecka a v zime asi thajsko - ale to pojdeme tlupa, draheho firmicka.
21. jan 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,ja cezleto budem riesit,ktora psycho liecebna a tusim,ze ciky sa prida kumne :grinning:
21. jan 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zani,budeme sa spolu hojdať na lavičke a mrmlať si popod nos... :fearful:
21. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nieco zmolit v rukach.aby nebolo dost tak elaia ma sople az po kolena a ked ma sople klasika,ze vracia
21. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - máte niektorá casualplay s4?
21. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia myslim, ze nie . . ale ja som ho mala dva dni od kamosky pozicany. chces nieco vediet.
21. jan 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - no už som si čo to zistila - som chcela vedieť, do akej polohy sa dá dať opierka v športiaku, my sme ho totiž kupili a tie pásiky manžel nevedel a nestihol poprepletať :grinning:
21. jan 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia neda sa dat uplne do lahu, len tak trosku vyssie - neviem aky to moze byt uhol.
21. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krpy - nie do ľahu ma zaujíma - ale do sedu..... do ľahu v pohodičke, malému sa bubá fantasticky.... len v sede mi to nesedí, ale už mi písala aj Linda - ona má s4 tak voľačo s tými pásikmi poskúšam - ale ak máš info - sem-s nimi :grinning:
21. jan 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ak to chces dat do sedu - do praveho uhla, tak to ta sklamem - to sa neda. najviac ako sa mi to podarilo, bol taky mierne pololah, preto som ho hned vratila. mala tam bola nervozna.
21. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
krpy - tak sa to nakoniec podarilo. nie je to 90 stupňov, ale je to oveľa oveľa lepšie - super....
22. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak moj spankovy trening a prestahovanie Naty do vlastnej izby prinasa ovocie ... tuto noc sa zobudila iba o 4,20 .. nakojila, polozila do postielky, pohladkala a spala dalej az do 7 :slight_smile: KLOP KLOP ... tesim sa :slight_smile:
22. jan 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
egy, gratulujeme.
22. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Táto noc bola aj u nás dobra.Iba 4 krát hore.Bachla cecôčik a hajalo sa dalej. :sunglasses:
22. jan 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,u nas ani nie,kasle,nevie dychat...boli sme na poradni ma vyse 10 kg,presli sme hranice,ej,ej,nie sme ukazkovy :grinning:
22. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zani-mám známu-tak tá mala v 6 mesiaci 10kg! No horor! Tak máte to OK-Elaila krv a mlieko. :wink:
ju a želám skore uzdravenie zo soplíkov. :frowning2:
22. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciky-aj minule sme boli takto sople,vracanie,kasel a potom dva zuby.kym jej vyjdu tych 28 neviem,neviem kde budem dovtedy.manzo ma zo svokrou tak lutuju,ze co vsetko si z elaoiu preskacem a to je este len zaciatok
22. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - no máš to perné, nám sa tiež nejaké zúbky tiskajú - vraj pôjdu všetky 4 hore naraz - tak nás dokyna celkom potešila.... ozaj aj tebe elaia prestane jesť keď idú zuby? náš len mlieko a čaj.... príkrmy - bléé vôbec....
22. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia-nie,apetit zostava ten isty,bo aj viac.my vzdy len soplime a vraciame....jaj a viac placeme,asi ju to boli.manzo chudak mi vcera chcel urobit radost mi hovori-zajtra ta pozyvam na nakupovanie siat a novej kupelne,aby si bola troska veselsia :sweat_smile:
22. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
zanu...akych 28???mliecny chrup ma 20 zubkov...ci ked uz mate tych kil viac, chcete aj zubkov??? :grinning:
inak nech ste skro opet zdravucki...juj... :wink:
egy...super...aj ja skusim nieco... :wink:
22. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu - ejha - tak to máš super mangela....ale potom musíš dať vedieť, či ste boli a čo ste pokúpili - ozaj aké máte počasíčko???? na mňa prišla nejaká nostalgia a som si čítala časti - keď sa začínalo v aprílovkách rodiť.....bože už je to 9 mesiacov baby...... :cry:
22. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je 28 zubov mliecnych a normalnych 32?my mame teplucko cca 18 stupnov,super pocasie na prechadzku,pojdeme potom kuknut somarika,kravicky a ovecky ale numero uno je kacka!
22. jan 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zanu-jéj,pošli aj kumne tvojho manžela :sweat_smile: Aj môj by ma mohol takto "rozveseliť",ale za 1.ho to nenapadne,za 2.niet nato € momentálne :grinning:
My zuby nemáme,tak som zvedava,čo to bude u nás. :confounded:
22. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudacik on ma uz tak lutuje,ze pomaly sa zacnem aj ja :grinning:
22. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok