Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
25. jan 2010

bea, taky exhibicionista nie som, vsak ani svoju foto tvare tu poriadne nemam, nie to este didu 🙂

a fotit sa pri kojo neda, lebo vtedy nechce papat, ale vydrapit mi fotak z ruky... cize nehrozi 😎

krpcek
25. jan 2010

baby aha aku pravdu som nasla!

Ach jaj, ja ked tak citam a sledujem aj na sebe, tak mam pocit, ze spolocnost a stat su uplne proti materskosti!
Ved si len zoberte:
- nizka materska
- nizky rodicovsky
- kojenie na verejnosti ludi pohorsuje
- kojit inde ako na verejnosti sa neda, lebo nemate na to ziadne zariadenie
- obchody su vacsinou na poschodi, kam sa s kociarikom nedostanete
- restiky tiez
- v restikach sa niekde este stale fajci!
- u lekara na vas zazeraju, ak malicke place
- aj ak ste tehotna, nepustia Vas sadnut
- ak ste tehotna, kukaju na Vas, ze kam sa hrabete, ked ste tehotna
- ak ste s kociarikom, kukaju na Vas, ze kam sa s kociarikom hrabete
- ak ste na MD cele 3 roky, mozete prist o pracu
- ak na MD otehotniete, zrejme o pracu pridete urcite
- cim viac deti, tym viac peniazkov potrebujete, tym menej vsak od statu dostanete.
- a inak, u nas uz takmer nie su detske ihriska

a potom, ze stat podporuje rodiny, haha

sabinazv
25. jan 2010

krpcek, tak vo vela veciach je to pravda, ale nech... aj tak je materstvo krasne 😵

mna minule jeden stary dedek v potravinach skoro zramoval, zhucal, ze kam chcem ist... aby teda mohol prejst... o ja kebyze po vsetkych dedkoch hukam, co vsade zavadzaju, tak ine na tomto svete ani nerobim... 😒

macikjm
25. jan 2010

ahojte...tak tu to zije dnes vecer... 😉 😎

krpcek
25. jan 2010

sabo tak tomu ver, kazdu chvilu by som sa s niekym hadala. 😠

krpcek
25. jan 2010

teraz ma vie uplne vytocit, ked sa dve babky postavia na chodnik, ktory je uhrnuty tak na meter sirky a ja ked idem s kocikom, aby som sa im vyhybala po snehu, hlavne ze oni stoja na suchom uhrnutom chodniku.

sabinazv
25. jan 2010

krpcek, u nas tak parkuju auta... ze na odhnutom chodniku a ty zena s kocikom, trep sa po ceste, kde jazdia auta... joj, nakopala by som ich... neviem co robia polisi, ked toto neriesia...
Ale napr. mojmu znamemu minule dali pokutu 10 euro, ze siel v obci rychlostou 52 !!! to ste uz poculi... nonsens,nie su normalni...

macikjm
25. jan 2010

fiha...to ale bolo prekrocenie rychlosti...

krpcek
25. jan 2010

😀 😀 sabi hej, zeleny su vzdy tam kde ich najmenej treba! 😠

krpcek
25. jan 2010

fuuj ja som jak kyselina - pred chvilou som zozrala tiramisu a teraz slane slimaky, co som piekla. 😝 😠 😀 uz sa musim ukludnit.

sabinazv
25. jan 2010

macik - krpcek, ze? ja by som to neplatila... vsak nejake tolerancia... aj ten ich meracik ktovie aky je presny...

krpcek aj ty? aj ja... to moje dietovanie mi zasa vydrzalo tyzden, lebo neviem co mi je, ale hrozne travim... furt som hladna ... teraz si idem svihnut pomaranc.. vraj takto na noc je dobry na chudnutie - vysmirgluje creva 😝

krpcek
25. jan 2010

sabi ja by som tiez neplatila, by som sa snimi hadala - uz by som si nasla nejaku vyhovorku.

sabi tak zajtra kupujem kilo pomarancov. 😀 😀 😀 ale aspon, ze nemam take vycitky, kedze cvicim. ja som v tychto dietach taka nezodpovedna. radsej idem tri krat do tyzdna do fitka, ale jedlo si odopriet neviem. 😅

beadz
25. jan 2010

joooj, konecne som povyberala fotky na happy foto, lebo dnes konci akcia a zabudla som pristupove heslo. no som ja normalna ??? a znovu zaregistrovat sa mi neda, nechapem. ma poraziiiiii

sabinazv
25. jan 2010

a dalsia kamoska telefonovala, a tak ze pokuta 60 euro, ci je ochotna zaplatit, a ona ze no co uz ma robit... a oni, ze tak teda 20 euro ... ja niekedy nepochopim tuto policajnu logiku 😀

krpcek, mne sa zasa nechce cvicit, som hnila... ale ked sa nastartujem, tak budem... ale pomarance su cool, ale len tie velke mam rada... to ked si kupis kilo, budes mat 2 ks 😎

sabinazv
25. jan 2010

bea, aka je akcia na fotky?

ale to kym mi odpises, to pozriem aj sama na ich stranku 🙂

sabinazv
25. jan 2010

jej dobra akcia... aj na rozmer 13x18 ... no ale oni maju to postovne a za spracovanie dost velke poplatky... si pockam na fotolab kym bude mat akciu...

krpcek
25. jan 2010

sabi hej to iste urobili polisi kamoske pred skolou. . . najprv ze 40€ a ked povedala, ze ma len 20€ tak ze dobre!

beadz
25. jan 2010

inak, ja som sa uz rozhodla definitiv ze idem chodit na zumbu, teraz v nedelu zacalo, ale prave som dostala kramose, tak som nesla, aleeeeeee...

sabinazv
25. jan 2010

jaj a my sme mali s mojim starym vyrocie, tak som mu dala spravit vo fotolabe taku krystalovu klucenku s fotkou, kde mam v naruci nase dite, taku z atelieru poriadnu 😉 ... a ono to aj pekne svieti, no jaka romantikus 😅

krpcek
25. jan 2010

sabi mne by sa samej tiez nechcelo cvicit, ale chodime dve, niekedy aj tri, takze je to OK.
a nenormalne ma bavi korculovanie. . . uz sa tesim, ked padne sneh a pojdem na korculky - som v lete chodila aj s malou - ludia na mna kukali jak na blazna, ze kocik tlacim pred sebou a korculujem. 😀 😀

krpcek
25. jan 2010

beiiii 😀 😀 😀 aj zumbu by som sla vyskusat, ale cvicia ju vsade az vecer, prave ked malu kupem a kojim. 😠 tak musim pockat, kym dokojim a potom mozem chodit aj denne.

beadz
25. jan 2010

krpcek, ale vies ze to sa nesmie ? minule o tom hovorili ze mozu za to dat pokutu
sabi, aj mne bude nieco treba vymysliet, o chvilu budeme mat 10. vyrocie...

misha666
25. jan 2010

bea aj ja chceeeem...to je tu v arcadii?

krpcek
25. jan 2010

bei za co, ze kocikujem a korculujem?
by som sa na to pozrela - naschval som kupovala kocik pri ktorom mozem sportovat a nejaky trapny ujko mi to nezakaze. 😠

sabinazv
25. jan 2010
misha666
25. jan 2010

krp...to s tym korculovanim som aj ja chcela praktizovat len tu nie je kde... 😒 ale aj tak si kupim korcule a u mojich robdicov je nova cesta urobena asi 6km usek tak tam cez vikendy budem brazdit s emmikou cesty 🙂

beadz
25. jan 2010

misha, v arcadii, v nedelu od 18.00. je aj tam kde je bowling, ale to je od siedmej vecer a to kupem.
krpcek, to sa len hovori ze su to kociky za ktorymi mozes korculovat, ale vraj to vyhlaska zakazuje. tiez som bola prekvapkana 😕

misha666
25. jan 2010

bea ...tha pojdeme v nedelu? bo mne sa samej nechce...a ked budeme dve ta veselsie bude 🙂

krpcek
25. jan 2010

miska je to super - dole v kosiku som vzdy mala hodene tenisky, ak by nahodou nieco a pekne som hodinku, dve korculovala.

bei tak to sa musim kamosa spytat. . . ale viem, ze jeden predajca tych kocikov ma ten isty ako ja a tiez s nim chodi korculovat.

krpcek
25. jan 2010

bea a ktora vyhlaska to zakazuje?idem to mrknut. . . len neviem kde to mam hladat - vyhlaska o kocikovani? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre