Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

nany100
29. jan 2010

bože, drobci maličkí...aj ja si hovorím, že dúfam, že ma má ešte rada a keď je hore o to viac sa s ňou hrám a rozprávam jej ako ju ľúbime...aby si nemyslela, že to robím za trest alebo čo...a neskúsiš si k nemu sadnúť alebo ľahnúť, ja som nemala srdce nechať ju samú, ležím vždy vedľa nej a počúvam tie náreky 😢

nany100
29. jan 2010

malý je zlatučký 🙂

petkapo
29. jan 2010

ja k nemu chodim kazdych 5 minut, posedim, pohladkam, zaspievam mu a potom odidem. a ked uz neplace, tak k nemu pridem a hladkam ho po brusku a chrbatiku az kym uplne nezaspi. lahnut si k nemu nemozem, lebo on ma vlastnu izbicku a spinka sam. skusala som pri nom lezat v spalni (ze ho prenesiem ked zaspi) ale to vystrajal a skakal po posteli ako opica 🙂

bambina
29. jan 2010

petkapo, maly je zlatunky. tak vy ste uz tak krasne zacali pristupovat k tym malym drobcom aby spinkali sami. musim skusit aj ja 🙂

zanulienka
29. jan 2010

aj ja som pridala par foto 😉

zanulienka
29. jan 2010

my nemame problem zo zaspavanim,vypije mliecko a sama pomalinky zaspi.praveze sa dozaduje svojej postele,viac pohodlnejsie prenu.ona mi v noci vystraja ☹

bambina
29. jan 2010

este taka mozno hlupa otazka. mate pre deturence zupanceky alebo do coho ich davate po kupani? do osusky s kapucnou sa mi uz mala nezmesti 🙂 ci pouzivate "dospelacke" osusky? 😉

zanulienka
29. jan 2010

bambi-do osusky a potom pyzamko

cikyta
29. jan 2010

Krpy,nieže pustíš toto Sabibke:

https://www.youtube.com/watch?v=4BbYOJqtHJ0


(Sa mi to v zápale hry podarilo 😝 A ten Zááááááujem-hned bola miska prázdna!) 😀

cikyta
29. jan 2010

OPRAVA: Sabinke!!!! 😅

nany100
29. jan 2010

bambi, dostali sme na meniny Macko Pu takú velikú osušku...celá sa tam zmestí 🙂

cikyta
29. jan 2010

petka,zani-krásne fotečky.ako pekne rastu deťurence.su nádherne!!! 😉

zanulienka
29. jan 2010

ciky 😀 😀

macikjm
29. jan 2010

ahojte...solen..pamatame ta...ved si nasa... 😉
ciky...fenistil je na alergie...ale jeho neziaducim ucinkom je spavost, tak preto....
no dite mam uz hore...takze vas nedocitam...utekam...mohla by uz ta moja kocka pospat aj viac ako polhodku, nie???ved to nic nestihnem za ten kratky cas co spi...resp. ani neviem coho sa mam najprv chytit...ci varit...ci si dat kavu...no...co uz... 😎 😔

cikyta
29. jan 2010

Macik-Ten nežiaduci účinok je u nás žiaduci!!!!!!!!!!!!! 😀

zanulienka
29. jan 2010

tato bosorka mi uchmatla korpus.domca ma zajtra narodky a zahryzla mi donho.dala som foto ako nevinne sa tvarila

cikyta
29. jan 2010

No Zani-zlatá Elaia 😀

komisakpd
29. jan 2010

no ciky a so davas malej? mne dr povedala ze na suchy kasel stotusin, no v lekarni mi poradila apovedala ze to co opisujem nie je suchy kasej ale ze to ma z hlienov..tak nam poradila kvapky sunapred ci neico take..ale vzala som aj stotusim, tak budem davat najpru sinapred a potom uvidime...

a sabi..hej my sme casto chory a pritom maleho stale kojim..no co uz,,a imunitu mame dobru...

cikyta
29. jan 2010

Komi stoptusin.
Dávali sme ho aj po vianociach,ked bola 1xchorá a krásne zabral.
Možno jej stekaju už hlieny dolu,neviem,ale dávame aj tak stoptusin,kedže máme dobru skusenosť.A ešte je vraj dôležite vela piť,nech sa čo najviac hlieny skvapalnuju a vykašlu.

pikino
29. jan 2010

cafte

moja krpana si akurat rozbila pusu. tak uz mame za sebou prvy krvavy incident. 😝
akurat sa snazi ucesat psa. ma v ruke svoj pidi hrebienok ae na hadkom jazvecikovy toho moc neucese. 😀 😀

na skvapalnenie soplikov je dobry ambrobene. 😝

zanulienka
29. jan 2010

stoptusin-su vyborne kvapky,vzdy zabrali

skorvankova
29. jan 2010

Ahoj babule, tak ja vas trosku zanedbavam, ale poctivo citam...
Šimon nam vsetkym dava zabrat...
V noci to je stale strasne je hore kazdych 40 minut a je pri nas, uspavame sa na rukach a tak...
A uz nekojim ☹

ciky,skusala si nieco co ti pisala egy?mas nejake vysledky,,,ja uz niekedy nevladzem. 😒

zanulienka
29. jan 2010

skorvi-niekedy,ideme pomaly,ale isto dole vodou vsetky

skorvankova
29. jan 2010

zanu, tak to mas pravdu...

skorvankova
29. jan 2010

zanu,mala je nadherna a ko stoji, jeeej.. 🙂

pridala som foto mojho maleho nezbednika...

komisakpd
29. jan 2010

no aj nam kazali dr stoptusin, ale v lekarni mi povedali ze stoptusin je na suchy kasel, nie jed su hlieny..ze suchy kasel nie je sprevadzany nadchou..tak sme kupilu ten sinupret
https://www.magister.sk/product_info.php?manufa...

no uvidime..hlieny to uvolnuje a tym padom sa rozpustaju aj v hrdle a daju sa vykasliavat..pockame do zajtra a uvidime ako to zabera..

takze zmena vikendovho planu

cikyta
29. jan 2010

Skovi neskušala som.Máme 1 izbu,chore dieťa a momentálne aj zduteho muža,ktorý ma nepríčetne vytočil 😠

skorvankova
29. jan 2010

Aha ciky, tak tomi je luto, vsetko.....tvoj muz nie je jediny ktory neposlucha 😎
aj mna ten moj vytaca a paradne...

krpcek
29. jan 2010

skorvi a preco uz nekojis?

ciky nakop ho do prdelky a mas! 😉 😀

komisakpd
29. jan 2010

baby uz ste ziadali o vyssi rodicovsky?
ja dnes som bola podat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre