Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

baska19
31. jan 2010

ahojte tak aj barborka sa budila v noci a chcela sa hrať niekedy aj dve hodiny ale teraz sa tak polepšila že sice buba večer v postieľke ale okolo 22 už ide ku nam do postele ale potom spinka pekne zobudi sa niekedy raz v noci niekedy dvarazy ale aspoň sa vyspíme. Bola som za to že babo ma spať v postieľke ale ked sa nedá tak sa nedá. V novom mama a ja je super článok o náročných deťoch možno je to len zľahčovanie toho že dieťa niektorý rodičia nechcú trápiť nasilu spánkovým tréningom ale nám to momentálne nevadí a ked príde druhé tak bude musieť bubať sama vo svojej postieľke. 🙂

cikyta
31. jan 2010

Sabi-najprv som ju poobede budila,ked spala dlhšie,ale noc nebola o nič lepšia.Takže dnes (poobede spala skoro 4 hodiny!)som ju nechala,lebo je ešte trošku chorá...
V noci mi nebuntoší.Vždy ju uspím ceckom,ale každu hodinu vstať,zobrať ju,uspať,vrátiť do postielky(niekedy na 3 pokus!) je únavne a niesom oddýchnuta 🙄
A čo sa týka spinkania celu noc,tak je pravda,že do 6 mesiacov mi spala celu noc a ja som bola fit a strašná macherka,že aké je mať FAJN bábo,ved mi krásne hajká...........až po 6 mesiaci koniec 😖 Už sa často budí.
Práve som ju uspala,tak letím aj ja.......pa kočky 😉

beadz
1. feb 2010

dobre ranko. u nas konecne nesnezi, tak poobede konecne mozme ist na prechadzku. aj ked to bude makacka, sa prebrodit s kocikom po tych zavejoch...
ciky... 4 hodiny 😨 ved to je cele poobedie 😀 .

beadz
1. feb 2010

no, ja utekam. po 13 minutach mi vstal. to bol rychly spanok 😠

cikyta
1. feb 2010

Ahojte.No Bea hej.Prespala olovrant a skoro aj večeru 😀
Ale to bolo len včera.Nebýva to pravidlo! 😀 Neviem,čo jej bolo.
Aj očko má zapálené.Ved už zajtra ideme do poradne,tak nech nás preklepnu 😉

misha666
1. feb 2010

bea aj my by sme chceli uzist konecne vonku,...pojdeme spolu???kedy asi idete???

zanulienka
1. feb 2010

cafte-sabi-mam volnu izbu,ale to by som musela vela behat k nej,tak by to bolo este horsie.ja ju uplne ignurujem,akurat,ze vzdy ju ulozim naspat do postele.mozu mat deti zle sny?ona mi vkuse zo sna plakala.a potom plakala az do 6.00,nie plakala vrieskala,nedalo sa ju upokojit.boze kedy to uz prejde,zatial zomriem ☹

cikyta
1. feb 2010

Zani vraj po 6 mes.mávaju sny.

bambina
1. feb 2010

ahojte. pekny zasnezeny pondelok prajeme🙂

zuul
1. feb 2010

ahojte maminky,

skorvi ked sa misko len ucil tak sa jasne postavil a plakal tak. no potom si sam lazkal. a teraz len urobi guc, dam ho lezkat a lezka a mrvi sa - hlada si polohu, blaboce a zaspinka.

ozaj maminky aj mne prislo rozhodnutie o rodicovskom, ze mi ho priznavaju no zaroven som tam mala pripnuty listok, ze sa mam dostavit co najrychlejsie na urad kvôli pravosplatneniu. aj som tam bola, podpisala som papier a hned to nahodili do systemu, takze uz v tomto vyplatnom termine dostanem vyssie. ak by som tam nesla teta vravela, ze sa to zmeni v systeme az o 15dni a teda by som to dostala az v tom dalsom...

ozaj maminky, ja uz 2tt nekojim a stale nemam kramy, uz 19mesiacov... ja uz chcem...lebo neviem co sa deje.

zanu a nebudu to zubky? ved takto neplakava nie? drz sa.

ciky wau ze 4 hodinky 😀

ideme na tie kramare dnes. do tej kalamity

cikyta
1. feb 2010

zuul-tak aj tebe prišlo rozhodnutie? Mne nič.a to som tam bola hned po novom roku 😠 No jasne...MT! 😠
Nemáš krámy? Jééééééééj! 😅 Ja mám potom aj za teba od začiatku.Niagarske vodopády a to kojím,aj ked netreba (po nociach 😝 )

Vonku si dajte pozor.

Včera spala vonku 2,5 hod.a zbytok 1,5 už doma.Nezobudila sa na to,že je von z koča a v bunde v postielke! 😠 Ale v noci ju zobudí,aj ked hlasnejšie dýcham! 😠

beadz
1. feb 2010

tak malinky spinka, dufam ze aspon hodinu potiahne. idem daco porobit.
a inak ani mne nic nedoslo ohladom rodicovskeho. a neviem preco by som mala chodit nieco este podpisovat. ved raz som tam bola, vsetko vypisala, podpisala, tak co nedaju pokoj. budu otravovat byrokraciou !!!

cikyta
1. feb 2010

Včera sa zase Sisa udrela o nohu stola a má 2 modriny na líčku.A riadne.A to máme zajtra poradnu.Ach jo 🙄

beadz
1. feb 2010

chuda silvinka, ty ju urcite mlatis a vyhovaras sa na stol... sa povie 😀

beadz
1. feb 2010

a sme hore 😒

krpcek
1. feb 2010

ahojte. mne prislo rozhodnutie uz asi pred tyzdnom, dvoma . . ked som tam bola som im rovno podpisala aj zapisnicu, aby som tam uz nemusela ist znova.

moj svolra jedneho dna zabijem. kokot stary ma pokazene dvere a miesto toho aby si ich dal opravit tak nimi trieska tak, ze mi vzdy zobudi malu a ta je potoom upistana az kym nejde znova spat. 😠 😠 😠

cikyta
1. feb 2010

Bea-to tvrdí aj môj muž,ale poslednu modrinu si urobila včera,ked ju strážil on-asi 8 minut! 😀 😠
Krpy- 😀

skorvankova
1. feb 2010

ahoj...

krpcek, tak to ta chapem s tym svokrom... 😠

zuul, a vobec si k nemu nechodila?
Šimonko bol v noci hore asi hodinu a hodinu aj plakal...., ale vydrzali sme to.Nezobrala som ho na ruky,potom zaspal a spal 6 hodin vkuse, tak to je co povedat...

Je inak super ked vam v tom pomaha aj manzel, mne ho bolo tak luto ze sa nevyspal a rano siel do prace a ked maly zaspal hovorim mu,, ze aky je zlaty, ked to s nami vydrzal,, a on na to,, ze ved to robime pre nas troch,,
Mame este 2 izby a on bol pri nas, vsak je zlaty? 🙂

zanulienka
1. feb 2010

komi-moj spal vo vedlajsej izbe a pocul malu ako reve uz hodinu vkuse.hovori mi-pocul som,ale nechcel som ist do izby,bol som uz aj vyspaty tak som pocuval radio-vsak je aj moj zlaty? 😠

nany100
1. feb 2010

skorvi, tak to klobúk dole pred tvojím mužom...Adelka zaspala o ôsmej a zobudila sa o 23:15, dala som papať a zaspala...o trištvrte na dve sa ale zobudila a revala 3/4 hodinu, nechcela som tak skoro dávať jesť, boli to len dve hodiny, tak som ju čičíkala a nie a nie prestať a to už z druhej izby muž na mňa vyhukoval, nech jej dám...som bola naštvaná, reku trochu podpory by nezaškodilo...ja viem, že ráno vstáva a celý deň je v robote, ale ja som sa nevyspala už pol roka a jasné, že je pre niekoho pohodlnejšie, keď mama dá didu a aj keď nespí polovicu noci, tak decko a tatinko sa vyspia 😠 ...nakoniec som ju ďalšiu 3/4 hodinu mojkala a nosila a nekoniec zaspala a zobudila sa na papanie o pol šiestej, tak som jej dala a spala ešte dve hodiny, takže nebyť toho nočného zavýjania, nebolo to až také zlé...

skorvankova
1. feb 2010

Zanu, aj tvoj je zlaty. 😉

zanulienka
1. feb 2010

mame niektore uzasnych manzelov 😒

macikjm
1. feb 2010

nany...poznam to s tym manzom...aj moj mi hned povie, aby som jej dala cicik...asi sa musime podporovat tu... 🙄

ciky...silvinka je zlatulinka...a ako pevne stoji na nozickach...ninka ma istotu, ked je na kolienkach...to je frajerka, ale na nozicky sa este nepostavi...

krpcek
1. feb 2010

porazi ma. . . mala sa furt po mne vesia, mrnci, vrieska, place. . . 😠 😠 a to vsetko len preto, ze sa nevyspala dobre! a moj uzasny manzo na to povedal, len NO PEKNE!!!! 😠 😠 😠 zaijem aj toho a budem mat klud, chlapi skurveny

krpcek
1. feb 2010

moj mi povie, ze daj jej po riti nech je ticho! 😠 a potom sa aj tak zoberie a ide spat vedla.

macikjm
1. feb 2010

juj krpy...husta si akasi...no ale asi to je tvoj styl... 😅

inak ani mne neprislo nijake rozhodnutie z UPSVAR, ale ja zijem v tom ze je to vybavene a tento mesiac pride uz vela eurik...a tiez som tam bola hned po sviatkoch...tak uvidime...a nic ani nevraveli, ze by malo prist nejake rozhodnutie...no som zvedava...spolieham sa na tie berouzky...uz su zapocitane a pridelene v nasom biednom rozpocte...

sandori
1. feb 2010

Ahojte babenky, citam vas citam ale pisat nestiham. Krpy aj zo mna uz o chvilu bude vrahyna... a co sa tyka rodicaku ja som si nepodavala ani ziadost - kedze robim .... na dohodu takze sme stale na tom rovnako... boze baby ja uz chcem ist do roboty.....

skorvankova
1. feb 2010

nany, krpy,nechcete tych muzov vymenit? to co je? vsak nech spolupracuju 😀

nany100
1. feb 2010

joj, rýchlo si tí naši tatinkovia zvykli, že didík zavrie pusu a je kľud...a to ju koľko rokov budem takto čičíkať aby nebodaj v noci nezaplakala?
Krpy, môj by sa ten neodvážil povedať mi, aby som jej dala po riti...dostal by on 😀

krpcek
1. feb 2010

macik nasrata som jak hovado.

macik ja ked som to bola vybavovat tak sa ma teta pytala, ze ci si pridem pre rozhodnutie osobne a podpisem im to potom alebo mi to poslu postou a podpisem im to hned. tak som im to podpisala hned - ze vraj az ked im to podpisem tak je to pravoplatne. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre