Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
1. feb 2010

nany ja som sa tiez mojho pytala, ze ci ju mam kojit do 18-tky? 😠 😀

krpcek
1. feb 2010

musim ist, lebo mi zas mala trha pocitac. 😠

zuzik25
1. feb 2010

cafte baby, ani mne nic neprislo z UPSVARu a bola som tam hned po sviatkoch.

dnesna noc zas super, zaspala o 19:45 a spinkala do 5:30, medzitym sa trsku prebrala ked sme sli pat, ale dala som cumel a spala dalej. Zeby ta metoda vyplakania tak rychlo zaucinkovala?
Nas ocko je tiez super, drzi so mnou, nesomre, to skor ja to uz chcem vzdat a on ma podpori nech este vydrzim. A spi snami v spalni a ani raz ho nenapadlo ist prec. Jediny raz dostala po zadku, ked sa motala okolo horucich kachiel a nie a nie si vysvetlit, ze tam nesmie pchat rucky, kukat moze a le nie chytat.

macikjm
1. feb 2010

no idem tam zavolat...

nany100
1. feb 2010

skorvi, ja na neho inak nemôžem povedať krivé slovo, ale čo sa týka malej plaču, to ho vie rozhodiť...buď ju chce brať na ruky alebo si to zliznem ja 😒

macikjm
1. feb 2010

nany...nasi chlapi si mozu podat ruky...to iste je u nas...marek je inak super, ale ked ninusa place...no ide ho porazit...ja to nechapem...

nany100
1. feb 2010

macik, ale keď reve nahlas TV aj jeho hry na PC, tak to nevadí...a to ide poraziť mňa 😀

zanulienka
1. feb 2010

kocky mne vela nechyba aby som buchla elaie po zadku

skorvankova
1. feb 2010

Presne aj mojho trha, vravi,, nezoberies ho uz?a ja ze nie a on dobre.

ani mne nic este neprislo...

skorvankova
1. feb 2010

pridala som foto ako zaspal... 🙂

macikjm
1. feb 2010

no baby...dovolala som sa tam...je to naozaj tak s tym rozhodnutim...
ze ma predvolaju, aby som si ho prevzala...tak by som mala dostat rodicak vo februari...keby ze postou, tak ho dostanem az v marci...no tak som zvedava...

zanulienka
1. feb 2010

skorvi-je dobre dlhy simonko,ale zlatucky 😉

skorvankova
1. feb 2010

zanu... Vcera sme tu bola taka ,,navsteva,, ale som mala nervy, ze akyje drobny.....ze preco som prestala kojit...
a na na nase hracky ,, to co su za hracky to aby sa mamky nemuseli venovat detom, toto neuznavame a tak.....

skorvankova
1. feb 2010

mojmaly uz spi 1,5 hod 😲

zuzik25
1. feb 2010

skorvi, maly je fakt dlhan, od drobca ma teda daleko.
my spime este len hodku.

pikino
1. feb 2010

cafteee ako sa mate?

skorvi na taku navstevu, no asi by som sa enudrzaa a nieco im povedala. nasa je tiez drobcek mame 71cm.

inak pridavam sa do klubu manzel frflos prvej triedy. moja ked v noci reve tak na mna len zahuci nech si laskavo zavrem dvere na detskej. v zivote k nej nevstal aby ju utisil. jeho odpoved je : ja chodim do prace. vedano toto je moja robota aj ked mizerne platena. 😠

cikyta
1. feb 2010

Normálne som si išla odmerať Sisu,lebo mne ju nikdy dr.nemerala a má 72cm a s vlasmi 79cm 😀

pikino
1. feb 2010

sisa klame telom, teda vlasmi 😀

skorvankova
1. feb 2010

ciky 😀

zanulienka
1. feb 2010

elaia ma 73 cm a podla mna je drobucka,ale vzdy aj bude.
skorvi-mala si odpoved ze su to hracky najlepsej kvality a vobec nie lacne 😉

miavin
1. feb 2010

ahojte, čo tu nového???
prišla som naskok - idem sa pochváliť - náš anjelik už krásne chodká, bez pomoci, sám sa púšťa - a chodí po celom byte....je to krásne, keď už takto sám chodí, krásne si hopká ak stratí stabilitu.....tak sa vytešujeme
a ktoré šikovné dieťatko už tiež chodká? určite nie sme sami.....

zanulienka
1. feb 2010

mia-elaia chodi tiez sama a ma este viac energie ako ked nechodila ☹

miavin
1. feb 2010

zanu - tak sme na tom rovnako - gratulujem... držím palčeky

zanulienka
1. feb 2010

mia aj my gratulujeme.ked mame teplocko tak ideme cakat baby pred skolu bez kocika,sice ideme slimacim tempom,vsetko zdvihneme,kukneme,obzerame a v obchode,tak tam je to horsie,vsetko by davala dole z regalov,prelozila inde... 😀

miavin
1. feb 2010

no super - bude to nejaká manažérka 😉
to my tak nechodíme po vonku ešte - u nás tuha zima 😀

zanulienka
1. feb 2010

u nas chvalabohu nie,najzimsie je 10 stupnov.predavacky aj urobili foto-ze najmensi pracovnik supermarketu,maju ju vylozenu pri dverach ktorych vchadzach.a moja svokra uz viac pysnejsia ani nemoze byt

miavin
1. feb 2010

ty kokso - tak z nej je hviezda - to je skvelé - to by som aj ja bola pyšná.....no aj tak som - tiež nás každý chváli - že aký šikovný, no idú nám hore zúbky, tak teplotujeme....soplíme a tak....nervičky parádne...

zanulienka
1. feb 2010

mia-to pozname a nezavidim,fuu.mne teraz skoro celu noc preplakala,skor revala,ani utisit sa ju nedalo,tym to bolo horsie.davam jej cipok viburcol,ale asi uz nezabera.kolko ti spinka cez den?

cikyta
1. feb 2010

Gratulujem ku prvým krôčkom.Musí to byť krásne.Sisa stojí a prejde tak 2-3 krôčiky,ale to len občas a nestihnem foto 😅 takže my máme ešte čas.

cikyta
1. feb 2010

Baby,muž mi krmi malu Bebe dobrým ránom! A že čo mi v noci vystrája!!! 😠 Som ho vymákla!!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre