Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
2. feb 2010

Niky-super.Jedno aj druhe 😉

ni.kolet
2. feb 2010

Obyčajne, keď chce ísť na potrebu, tak to viem podľa toho, že tomu predchádzajú zvukové efekty. 😅

cikyta
2. feb 2010

Super,že sa takto pýta.
Sisa si pýta len papať , ked vidí na stole(že HM) a už nehrozí ani , že chodím v podprde.V momente sa začne sápať po mne a hrýzť a cucať a hypnotizovať cicíky 😀 akoby bola v tranze 😀

ni.kolet
2. feb 2010

Náš zas hypnotizuje mikrovlnku, keď mu ohrievam jedlo. V behúni sa pred ňu postaví a pozerá sa. Inak my sme skončili s kojením presne 26.12., keď som dostala extra silnú prvú návštevu. Inak druhá mi už 9 dní mešká.

cikyta
2. feb 2010

niky 😀 A to prečo skrz tu "návštevu?"Už nechcel,či?...
EEEEEEEEjha,žeby bol surodenček????Už by sa aj patrilo nejakej aprílovke 😀 nech to začne 😀

egyptanka
2. feb 2010

ahojte,
nikolet ... no to dost pozname ... ja som dostala teraz v sobotu a uz od strvrtka to mala asi citila, som mala strach, ze sa odstavi, vcera som revala ako male dieta ... ale zabojovala som ... homeo, bylinky, lieky na mlieko, pravidelne odsavanie, malu som prikladala kazdu hodinu ... a dnes to vyzera omnoho lepsie, nad ranom sa prisala a tahala konecne, aj cez den co to posala, ale asi citi, ze to nie je este ono, ale aspon sa prisala ... vcera normalne utekala od prsnika.

ciky, ako spanok? lepsie?

cikyta
2. feb 2010

No Egy-zrejme to mliečko ozaj inak chutí 😒 cez krámiky.
Spánok? No poobede ju musím budiť,lebo by prespala aj 4 hodiny.Tak po 2 hod.ju budím.Noc je taká,že pár krát zamrnčí zo sna a asi tak 5-8 krát za noc ju musím uspať,lebo by sa prebrala a chcela hrať.To znamená cecok a tak 15 minut sedieť,kým nezaspí a potom do postielky... 😔
Papanie a spinkanie cez den máme už skoro každý den presne v rovnaký čas.No len tá noc....Ale tak za 2 mesiace,ked budeme v novom,začne aj "nočná"drezura.Tu sa vela vecí nedá v 1 izbáku. Proste sme všetcia v 1 izbe a inak to nebude-Prozatím 😅

cikyta
2. feb 2010

A ešte je tu jedna vec....Nemáme zubky a ktovie,ako ich rast budeme prežívať my. 🙄 Može sa nám zase pokakať celý režim a rituály 😒

ni.kolet
2. feb 2010

Ja som od začiatku prikrmovala a už ho bolo stále menej a menej. Mne sa tá návšteva rozbiehala dva týždne, brala som tabletky a potom prišla tá brutal. A mliečko odišlo. Môj spí iba raz denne, cca 1-3 hodiny a spať chodí 21:30. V noci sa budí a pýta mliečko Um. Spapá a spí ďalej. Vstávame tak cca 8:00.

zanulienka
2. feb 2010

ciky-uz za dva mesace budete v novom byvat?

cikyta
2. feb 2010

Niki-v noci ti vstane len raz?
Zani-nooo to su moje výpočty.Hypoteka schválená,jeden byt sa mi celkom zapáčil,len musíme čakať aj na záujemcov o náš byt.V realitkách je to týžden podané,takže taký moj tajný odhad je 2 mesiace 😅
Necháme sa prekvapiť teda...Ale bola by som rada už.

egyptanka
2. feb 2010

ide sa kojit a uspavat ...

zanulienka
2. feb 2010

ja ked som predavala svoj za necele dva tt bol predany

cikyta
2. feb 2010

No ved uvidíme Zani.Ja to rátam od predaja nášho,po kupu druhého a sťahovanie...cca 2 mesiace.
Egy-tak šťastne kojenie.My až okolo 21:00.Teraz žobre od ocka zemiačik 😠

ni.kolet
2. feb 2010

áno

egyptanka
2. feb 2010

No my uz spime ... teda dufam, ked som odchadzala z izby tak sa prehadzovala, ale zvykne tak do 10-15 minut vecer zaspat.
Caka ma zehlenie, varenie na zajtra.
Uz ste robili niektora polievocku detom? Ak hej tak dajte tip.

cikyta
2. feb 2010

Egy ja len také,že rôznu zeleninku uvariť,prípadne aj cestovinku a trochu zmixovať,alebo ešte predtým popražiť na masielku kur.prsia,podliať a uvariť so zeleninkou.
Ale ešte inu polievočku sme nemali.Mám knižku s receptami pre deti na príkrmy,ale to su také divne recepty,že pol surovín ani neviem,čo je,lebo to tu nemaju 😀

miavin
2. feb 2010

ciky - no super, asi bude zo Sisi doktorka, keď sa už sama rozhodla sa popočúvať 😀
bambi, skorvi - ďakujeme

miavin
2. feb 2010

nikolet - no krááásna atrakcia, a malý je šikulka, keď už sa pýta na nočníček - gratulujeme

cikyta
2. feb 2010

Egy-teraz pozerám do tej mojej knižky,tam mám pre naše deťurence len omáčky.Polievky až po 12 mesiaci.Ale také zaujímavé.Aj tie omáčky.Zväčša so syrom.
No idem na panelák a už sa pomaly uspávať 😔

skorvankova
2. feb 2010

egy, nam sa dari uz 5 den zaspat v postielke aj cez noc tam spinka,uz nie medzi nami.
llen ked zaspava tak som pri nom,trosku poplace ale potom zaspi, este by som to chcela tak ze by zaspalsam...
tebe este mala place ked ide spinkat?
Kedod neho idem prec on sa tam postavi a place a place, ked som tam tak lezi 😒

iku
2. feb 2010

Ahojte baby,
už sa vám deti posadia samé z ľahu do sedu? 😒

cikyta
2. feb 2010

Iku-Ano 🙂

egyptanka
2. feb 2010

skorvan, vecer nie, ale cez den ano, ale potom sa polozi a spi.

iku
2. feb 2010

No nám to zatial nejak nejde.Ciky, aj my máme problém s očkom, už dva dni jej slzí a dnes ráno bolo trochu pripuchnuté.Sestrička - moja suseda mi poradila fenistil a zabral.prekvapkávam kvapkami okufles, ale ak máte hnisavé, mala by si íst na očné.

egyptanka
2. feb 2010

iku, ak kojis skus kvapkat MM

cikyta
2. feb 2010

Iku.Ked bola menšia,mala hnisavé a skusili sme MM,Ocuflasch,bilinky+prepichovanie na očnom.Zabrala len framikoinová mastička,ktorá je antibiotikum.
Teraz sa nám znovu objavil hnis s tou nádchou.Inak vonku slzí furt.
Verdikt očnej-kanáliky priechodné,len možno trochu zúžené a vekom sa to upraví. ☹

cikyta
2. feb 2010

Mastička-ophthalmo-framykoin na predpis.

macikjm
2. feb 2010

ciky...takze ste boli na sondaz kanalikov...my klop klop...po sondazi nemame nijaky problem...a brali vam vyter z ocka...??ked nie mohli by....co tam ma zachrobacikov, nech sa to cielen prelieci...vies, furt jej tam pchat atb mast tiez nie je slava, myslim si...

romanakatka
2. feb 2010

Ahojte, idem Vám oznámiť, že som sa včera stala tetou 😵 bráško sa stal tatinom a teda máme synovca a Timko bratrančeka Huga 😵 narodil sa v 37.t. tak má len 2850g a 50cm, dnes som ho bola mrk a je krááásny, tak drobčúrik maličký 😵 som si zaspomínala aké to bolo keď nám priniesli Timka... ach... ale to letí... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre